Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

sorino 06-01-10 13:28

Re: Masini vazute in Tulcea
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 753907)
Cred ca ar fi interesant sa punem fiecare poze cu masini vazute la noi in oras , sa ne clatim ochii cu niste bijuterii:)

Da' de octavia asta rosie ce ziceti ?

Eugen_TL 06-01-10 14:47

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Ce e asa special la ea?

flmoise 06-01-10 14:54

Re: Masini vazute in Tulcea
 
if you will look closer you'll gone see that he is having the same car on avatar picture, it is not like an aston or a mercedes but it's a godthem red skoda with cromed ornament!:shock:(wached just now Family Guy...)

lord_halo1 13-01-10 18:39

Re: Masini vazute in Tulcea
 
:lol:

shadowro 17-01-10 11:39

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by sorino (Post 2951233)
Da' de octavia asta rosie ce ziceti ?

ce putem sa spunem ... nimic special .. poate doar ca proprietarul nu a stiut unde sa se opreasca cu crom-ul.

dan_stage28 17-01-10 21:55

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Mama da tari masini aveti cand am plecat din Tulcea prin 98 cand vedeam un Espero sau un Volvo era mare lucru:shock:

MauS 18-01-10 10:52

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by dan_stage28 (Post 2987349)
Mama da tari masini aveti cand am plecat din Tulcea prin 98 cand vedeam un Espero sau un Volvo era mare lucru:shock:

Eu cred ca tu in 98 abia faceai diferenta intre o surpriza de la o guma Turbo si una Cindy. Hai sa lasam mistourile pentru alte thread-uri ;)

U_TUNING 05-02-10 07:03

Re: Masini vazute in Tulcea
 
2 Attachment(s)
Aseara in fata la Select era parcat un...................GTR

Bogyciu 05-02-10 08:07

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Fratele mai mare?

U_TUNING 05-02-10 09:04

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Ceva de gen:P

mikafly 05-02-10 14:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Fratele from out of space

Uhy_rapp 01-06-10 22:02

Masini vazute in Tulcea
 
Pentru ''Necunoscatorul'' De la pagina 8.. acel Ford e stock emblema RS e la misto pusa e 5 euro..... Si Pentru Cel DE la Pagina 9 ... asa pentru cultura lui generala alea is numere de Grecia mai exact de Atena ,,,, nici decum de Spania... Si Mai exact E doar un Skich de vreo 1000 ji ceva de euro nici decum Facelift.... Sorry :D

kenzor 19-06-10 23:52

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Fiat 500 preparat de Abarth ieri pe la 22 pe issacei..

cipry91 12-07-10 11:12

Re: Masini vazute in Tulcea
 
4 Attachment(s)
sambata 10 iulie pe isaccea vizavi de parcul personaliatilor langa clinica un porsche panamera S

Geox` 13-07-10 17:44

Re: Masini vazute in Tulcea
 
L-am vazut si eu in trafic f frumos,pe langa asta am vazut si un dodge ram :shock:


All times are GMT +2. The time now is 08:49.

- Copyright 2026 4Tuning