![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Ce e asa special la ea?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
if you will look closer you'll gone see that he is having the same car on avatar picture, it is not like an aston or a mercedes but it's a godthem red skoda with cromed ornament!:shock:(wached just now Family Guy...)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
:lol:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Mama da tari masini aveti cand am plecat din Tulcea prin 98 cand vedeam un Espero sau un Volvo era mare lucru:shock:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
2 Attachment(s)
Aseara in fata la Select era parcat un...................GTR
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Fratele mai mare?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Ceva de gen:P
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Fratele from out of space
|
Masini vazute in Tulcea
Pentru ''Necunoscatorul'' De la pagina 8.. acel Ford e stock emblema RS e la misto pusa e 5 euro..... Si Pentru Cel DE la Pagina 9 ... asa pentru cultura lui generala alea is numere de Grecia mai exact de Atena ,,,, nici decum de Spania... Si Mai exact E doar un Skich de vreo 1000 ji ceva de euro nici decum Facelift.... Sorry :D
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Fiat 500 preparat de Abarth ieri pe la 22 pe issacei..
|
Re: Masini vazute in Tulcea
4 Attachment(s)
sambata 10 iulie pe isaccea vizavi de parcul personaliatilor langa clinica un porsche panamera S
|
Re: Masini vazute in Tulcea
L-am vazut si eu in trafic f frumos,pe langa asta am vazut si un dodge ram :shock:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:49. |
- Copyright 2026 4Tuning