![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
azi mi-am scos bicicleta la plimbare! si m-am plimbat ceva ... de pe isaccei pe la spital si apoi peste deal pe babadag! recomand cu cea mai mare seriozitate masca de praf...nu se poate altfel...nu mai zic cat praf mi-a intrat in ochi de mi i-am inrosit! astia sunt dementi...sper ca lucrurile sa se termine pana la urma ... si sa nu mergem pe sistemul bucurestean: reparatii la reparatii ...for ever...! |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
trebuie sa intelegem ca faptul ca s-au schimbat tevile ..s-au pus noi e un lucru de apreciat ! asta necesita sa suportam reparatii peste reparatii ... dar o sa revenim la normal pe la sf verii ar trebui ...toata isacciei se va puen un covor asfaltic pana in vest... proiectul suna bine ..acum draq stie cat de OK o sa fie :)))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
e normal sa fie reparatii intrucat pe isacciei s-a schimbat conduca de apa care era veche de peste 50 de ani , si pe partea opusa s-au tras gaze...asta e ... tot spre binele nostru intr-un final
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
intr-un final s-ar putea sa fie bine pentru copii nostri! ca la poluarea asta puteau sa ia si niste masuri specifice!(sa toarne apa din cand in cand peste pamantul ala care ajunge in plamani)...sau sa nu mai vorbesc de faptul ca desi blocul meu a fost varuit si renovat pe partea opusa a apartamentului meu...totusi am platit si eu...! sa fii multumit ca astia isi fac treaba 30% fata de nimic pana acum e ca si cum ar fi sa-ti iei masina de la service cu cu presiune facuta la roti desi tu ai probleme la motor! pentru asta nu am de ce sa fiu multumit! toate aste sunt pe bani! noi platim!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ooo da ... obraznick ce sa mai spuna care a ramas in matiz fara jumatate de rezervor de la CORMAR =))) si cutia ii agatza acum ! mai bine mergea inainte decat dupa reparatii :)))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
:peace: |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Se gaseste undeva in urba noastra un service ceva unde se monteaza folie autorizata?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Esteeeeeee.......vine vineri si vin acasa la Tulcica.....ce ma bucur...ne vedem seara in oras...pe zona...mi-era dor tare de oraselul meu....
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
o sa`ti iei praf in ochi, ai grija sa nu cazi in vreo groapa! numa` bine
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
daaaaaaaaaaa ! MARE GRIJA noi deja radem cand iesim .... ocolesti una mica si iei 10 mari =)))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ce sa facem :)....cea mai buna strada din oras cred ca e dianei:)...Isacciei deocamdata zici ca e poligon de trageri:)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Mergeti la Hanu Pratilor, la 4Tuning Days? Daciutza mea din pacate isi da ultima suflare si nu stiu exact daca am sa ajung, poate cu altcineva, vad eu. Apropos, daca auziti pe cineva ca ar vrea sa vanda o Solenza sa-mi dati si mie de stire, ceva bun si cat de cat acceptabil...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
s-ar putea sa merg ..daca termin treaba la bucuresti :| dzeu cu noi :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
mergem cumetre , bani multi
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:00. |
- Copyright 2026 4Tuning