Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

flmoise 03-07-07 17:21

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Alecu_2fast (Post 979652)
Ai dreptate frate, si cu toate sapaturile astea isi merita denumirea de sat, cat despre maghernitele astea pacat ca nu prea avem de unde alege, toti satenii si`au deschis baruri dupa ce au fost la furat prin afara, asa ca tre` sa le intelegi comportamentu`, e vina noastra ca ne`am nascut in Romania...

apropo de sat...
azi mi-am scos bicicleta la plimbare! si m-am plimbat ceva ... de pe isaccei pe la spital si apoi peste deal pe babadag!
recomand cu cea mai mare seriozitate masca de praf...nu se poate altfel...nu mai zic cat praf mi-a intrat in ochi de mi i-am inrosit! astia sunt dementi...sper ca lucrurile sa se termine pana la urma ... si sa nu mergem pe sistemul bucurestean: reparatii la reparatii ...for ever...!

Tboy 03-07-07 17:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
trebuie sa intelegem ca faptul ca s-au schimbat tevile ..s-au pus noi e un lucru de apreciat ! asta necesita sa suportam reparatii peste reparatii ... dar o sa revenim la normal pe la sf verii ar trebui ...toata isacciei se va puen un covor asfaltic pana in vest... proiectul suna bine ..acum draq stie cat de OK o sa fie :)))

Cosmin255 04-07-07 00:05

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
e normal sa fie reparatii intrucat pe isacciei s-a schimbat conduca de apa care era veche de peste 50 de ani , si pe partea opusa s-au tras gaze...asta e ... tot spre binele nostru intr-un final

flmoise 04-07-07 10:19

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
intr-un final s-ar putea sa fie bine pentru copii nostri! ca la poluarea asta puteau sa ia si niste masuri specifice!(sa toarne apa din cand in cand peste pamantul ala care ajunge in plamani)...sau sa nu mai vorbesc de faptul ca desi blocul meu a fost varuit si renovat pe partea opusa a apartamentului meu...totusi am platit si eu...! sa fii multumit ca astia isi fac treaba 30% fata de nimic pana acum e ca si cum ar fi sa-ti iei masina de la service cu cu presiune facuta la roti desi tu ai probleme la motor! pentru asta nu am de ce sa fiu multumit! toate aste sunt pe bani! noi platim!

Tboy 04-07-07 13:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ooo da ... obraznick ce sa mai spuna care a ramas in matiz fara jumatate de rezervor de la CORMAR =))) si cutia ii agatza acum ! mai bine mergea inainte decat dupa reparatii :)))

Cosmin255 04-07-07 16:09

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by flmoise (Post 981003)
intr-un final s-ar putea sa fie bine pentru copii nostri! ca la poluarea asta puteau sa ia si niste masuri specifice!(sa toarne apa din cand in cand peste pamantul ala care ajunge in plamani)...sau sa nu mai vorbesc de faptul ca desi blocul meu a fost varuit si renovat pe partea opusa a apartamentului meu...totusi am platit si eu...! sa fii multumit ca astia isi fac treaba 30% fata de nimic pana acum e ca si cum ar fi sa-ti iei masina de la service cu cu presiune facuta la roti desi tu ai probleme la motor! pentru asta nu am de ce sa fiu multumit! toate aste sunt pe bani! noi platim!

Frate...fiecare ( de la putere ) face ce poate si ce stie...asta e , de ce nu incerci sa ajungi acolo sa schimbi tu lucrurile ?:)

:peace:

webcathos 05-07-07 09:34

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Se gaseste undeva in urba noastra un service ceva unde se monteaza folie autorizata?

flmoise 05-07-07 10:19

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 981534)
Frate...fiecare ( de la putere ) face ce poate si ce stie...asta e , de ce nu incerci sa ajungi acolo sa schimbi tu lucrurile ?:)

:peace:

sunt pe cale( vicepresedinte biroul municipal TNL) :P

mikafly 05-07-07 12:36

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Esteeeeeee.......vine vineri si vin acasa la Tulcica.....ce ma bucur...ne vedem seara in oras...pe zona...mi-era dor tare de oraselul meu....

KAB 05-07-07 14:08

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
o sa`ti iei praf in ochi, ai grija sa nu cazi in vreo groapa! numa` bine

Tboy 05-07-07 18:35

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
daaaaaaaaaaa ! MARE GRIJA noi deja radem cand iesim .... ocolesti una mica si iei 10 mari =)))

Cosmin255 06-07-07 09:51

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ce sa facem :)....cea mai buna strada din oras cred ca e dianei:)...Isacciei deocamdata zici ca e poligon de trageri:)

Bogyciu 10-07-07 12:35

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Mergeti la Hanu Pratilor, la 4Tuning Days? Daciutza mea din pacate isi da ultima suflare si nu stiu exact daca am sa ajung, poate cu altcineva, vad eu. Apropos, daca auziti pe cineva ca ar vrea sa vanda o Solenza sa-mi dati si mie de stire, ceva bun si cat de cat acceptabil...

Tboy 10-07-07 13:37

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
s-ar putea sa merg ..daca termin treaba la bucuresti :| dzeu cu noi :)

Cosmin255 12-07-07 02:16

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
mergem cumetre , bani multi


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning