![]() |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
pey si ce pm vrei mha dragoshe..shantzule...ce pm vreti mha??...spuneti voi frate...k yo ....dragoshe...cu cine vrei mha sa joci biliard???....n`ai cu cine in pm...nu vezi k nu mai vine nimeni....merem 3 agarici ce pm...pardon...2 agarici si un pui de moderator:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
3 agarici si un pui de moderator :lol:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
mah....go and play..daca pot apar si eu. si poate le convingem si pe misses sa vina... alexa & miru ... asta daca nu prefera sa se duca se bea cu baietzii pe colt, un bidon si polar....
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
bogdane vdm....deokmdata ...nu`mi mai fac nici un plan...k vad k n`are rost.....
prefer sa shomez....dak e sa pice ceva...Doamne ajuta...dak nu....bad luke |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: cat da tareee!!!bogdane nu te agita vere asa ca era o gluma adik a fost. (alexa in caz ca te razgandesti!!:lol: :lol: :lol: |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
de ce sa ma agit? nu am nicio treaba :)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Dar la un PAINTBALL ati merge careva ? in Paulesti
Promoţie Februarie !!! De luni până joi, la 120 bile cumpărate (2.500 lei bila) primiţi 50 bile gratis! De vineri până duminică, la 150 bile cumpărate (2.500 lei bila) primiţi 50 bile gratis! |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
la un panitball ar trebui sa mergem,super tare ideea....acum sa va vad;)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Eu ma bag la un PaintBall.......dar sa stiti ca avem si in Ploiesti un loc unde se poate juca asa ceva si anume in cartierul Mihai Bravu. Acolo s-ar putea sa fie chiar mai ieftine bilele sau daca avem norok mai sunt si oferte;)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
mai pe scurt ziceti de cati bani trebuie sa fac rost pt o batalie din asta :mrhappy:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning