Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

dragos2900 22-02-07 22:10

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 765888)
iti zic yo....o sa fiu pe kolt in pm...k orikum n`am cu cine sa joc biliard....deci lasa...

Asta insemna ca maine eu nu mai ies.....stau in casa.....:sad:

shantzu 22-02-07 22:11

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 765921)
mda ..warever...deci maine...shantzuleeeeeeee........zi....program artistic:D

hâ? ..... iar o ardem aiurea ?.... draci ,daca am ajuns si vinerea sa facem asta e grav rau de tot...... :mrhappy:

kraven_4_all 22-02-07 22:58

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
pey si ce pm vrei mha dragoshe..shantzule...ce pm vreti mha??...spuneti voi frate...k yo ....dragoshe...cu cine vrei mha sa joci biliard???....n`ai cu cine in pm...nu vezi k nu mai vine nimeni....merem 3 agarici ce pm...pardon...2 agarici si un pui de moderator:D

Aadryan 23-02-07 00:52

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
3 agarici si un pui de moderator :lol:

MasterK 23-02-07 02:00

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by dragos2900 (Post 763150)
Nebunilor.....v-ati incins?:lol:

ha ha ha! Are balta peste! ;) sau aici s-a sfarsit? :( Ce tragedie ! R.I.P. 4 mE!

bogdan_wrc 23-02-07 07:44

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
mah....go and play..daca pot apar si eu. si poate le convingem si pe misses sa vina... alexa & miru ... asta daca nu prefera sa se duca se bea cu baietzii pe colt, un bidon si polar....

kraven_4_all 23-02-07 10:05

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
bogdane vdm....deokmdata ...nu`mi mai fac nici un plan...k vad k n`are rost.....

prefer sa shomez....dak e sa pice ceva...Doamne ajuta...dak nu....bad luke

Gykutzu si atatt 23-02-07 12:49

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 766326)
mah....go and play..daca pot apar si eu. si poate le convingem si pe misses sa vina... alexa & miru ... asta daca nu prefera sa se duca se bea cu baietzii pe colt, un bidon si polar....



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
cat da tareee!!!bogdane nu te agita vere asa ca era o gluma adik a fost.
(alexa in caz ca te razgandesti!!:lol: :lol: :lol:

bogdan_wrc 23-02-07 12:50

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
de ce sa ma agit? nu am nicio treaba :)

Vladz 25-02-07 12:50

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Dar la un PAINTBALL ati merge careva ? in Paulesti

Promoţie Februarie !!!
De luni până joi, la 120 bile cumpărate (2.500 lei bila) primiţi 50 bile gratis!
De vineri până duminică, la 150 bile cumpărate (2.500 lei bila) primiţi 50 bile gratis!

T@zMania 26-02-07 11:48

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
la un panitball ar trebui sa mergem,super tare ideea....acum sa va vad;)

Aadryan 26-02-07 15:22

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Eu ma bag la un PaintBall.......dar sa stiti ca avem si in Ploiesti un loc unde se poate juca asa ceva si anume in cartierul Mihai Bravu. Acolo s-ar putea sa fie chiar mai ieftine bilele sau daca avem norok mai sunt si oferte;)

Vladz 26-02-07 19:53

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by Aadryan (Post 772205)
Eu ma bag la un PaintBall.......dar sa stiti ca avem si in Ploiesti un loc unde se poate juca asa ceva si anume in cartierul Mihai Bravu. Acolo s-ar putea sa fie chiar mai ieftine bilele sau daca avem norok mai sunt si oferte;)

Da langa Laguna dar acolo e f naspa , mastile sunt mici , costumele sunt subtiri si te cam doare daca primesti vreo bila de la distanta mica , si "campul de lupta " nu e asa complex

shantzu 26-02-07 20:13

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
mai pe scurt ziceti de cati bani trebuie sa fac rost pt o batalie din asta :mrhappy:

Vladz 26-02-07 20:15

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 772739)
mai pe scurt ziceti de cati bani trebuie sa fac rost pt o batalie din asta :mrhappy:

375.000 ............ ce moderator esti daca nu stii sa socotesti :mrgreen:


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning