Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA partea a IV-a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3213-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iv.html)

Sc0OTeR 09-02-05 22:16

OK, este Z3 cu usi de Miata dar puneti alta poza odata :!:

xxdadixx 09-02-05 22:22

100% Z3! Miata are cheder pe primul gemulet iar despartitorul este mai drept si la prindere sus parbizul este mai alungit. Hondare baga poza de la Corolla !

Hondarul 10-02-05 08:13

1 Attachment(s)
D-le HAL, pe viitor sa va asteptati randul la introdus pozna !!!!!!!!! :roll:

toader 10-02-05 13:45

un renault sau un ford

Hondarul 10-02-05 13:46

Nicidecum. A facut istorie in raliul european. Este o masina de al carei nume ati rade azi. :wink:

CT-87-ADY 10-02-05 14:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Nicidecum. A facut istorie in raliul european. Este o masina de al carei nume ati rade azi. :wink:

fiat? sau ceva si mai jalnic :P

P.S: e italiana mashina nu?

HAL 10-02-05 14:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
D-le HAL, pe viitor sa va asteptati randul la introdus pozna !!!!!!!!! :roll:

sorry!! :ashamed: :ashamed: :ashamed:

nu se va mai repeta!!! :roll: :roll:

toader 10-02-05 14:16

Poate o Lada

sil3ent 10-02-05 15:04

Lancia ? sau e Maserati :lol:

Hondarul 10-02-05 18:13

Nu e italiana, nu e ruseasca.

mpa 10-02-05 18:28

Este vorba de un TALBOT SUNBEAM \"LOTUS\" varianta de raliu facuta dupa varianta de strada!! 8)

mpa 10-02-05 18:33

Masina este o adaptare totusi avand si piese de pe un Talbot Sunbeam!!
Poza:http://www.netikka.net/kp-rallyteam/424ti.htm
4 cilindrii in linie motor de 2200cmc inspirat de la pegeout!
16 Valve. Stabilitate buna, cuplu bun!! Transfer bun al puterii la roti.
Avea avantajul de a nu se incalzi!! :wink:

CT-87-ADY 10-02-05 18:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Nu e italiana, nu e ruseasca.

ah :x :x
pai ai scris acolo italian si am zis k este italiana!

P.S: Si eu eram tentat sa zic Talbot

mpa 10-02-05 18:48

1 Attachment(s)
Urmatoarea masina de vanzare in Romania!!

CT-87-ADY 10-02-05 18:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mpa\"
Masina este o adaptare totusi avand si piese de pe un Talbot Sunbeam!!
Poza:http://www.netikka.net/kp-rallyteam/424ti.htm
4 cilindrii in linie motor de 2200cmc inspirat de la pegeout!
16 Valve. Stabilitate buna, cuplu bun!! Transfer bun al puterii la roti.
Avea avantajul de a nu se incalzi!! :wink:

Pai ... Hai pune poza, ce mai stai... :?:


All times are GMT +2. The time now is 06:18.

- Copyright 2026 4Tuning