![]() |
OK, este Z3 cu usi de Miata dar puneti alta poza odata :!:
|
100% Z3! Miata are cheder pe primul gemulet iar despartitorul este mai drept si la prindere sus parbizul este mai alungit. Hondare baga poza de la Corolla !
|
1 Attachment(s)
D-le HAL, pe viitor sa va asteptati randul la introdus pozna !!!!!!!!! :roll:
|
un renault sau un ford
|
Nicidecum. A facut istorie in raliul european. Este o masina de al carei nume ati rade azi. :wink:
|
Re:
Quote:
P.S: e italiana mashina nu? |
Re:
Quote:
nu se va mai repeta!!! :roll: :roll: |
Poate o Lada
|
Lancia ? sau e Maserati :lol:
|
Nu e italiana, nu e ruseasca.
|
Este vorba de un TALBOT SUNBEAM \"LOTUS\" varianta de raliu facuta dupa varianta de strada!! 8)
|
Masina este o adaptare totusi avand si piese de pe un Talbot Sunbeam!!
Poza:http://www.netikka.net/kp-rallyteam/424ti.htm 4 cilindrii in linie motor de 2200cmc inspirat de la pegeout! 16 Valve. Stabilitate buna, cuplu bun!! Transfer bun al puterii la roti. Avea avantajul de a nu se incalzi!! :wink: |
Re:
Quote:
pai ai scris acolo italian si am zis k este italiana! P.S: Si eu eram tentat sa zic Talbot |
1 Attachment(s)
Urmatoarea masina de vanzare in Romania!!
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:18. |
- Copyright 2026 4Tuning