![]() |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut azi pe Alex, cel cu Astra H, salutari si aici ca ma cam grabeam :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
aia e mazda3
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
hyperion , are dreptate mihai , omuletu cu mazda verde e vecin de-al meu
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
pai nu am zis ca nu este...am zis ca mazda 2 negru mat cu rosu = eu
mazda 3 cu verde = vecinul tau ;) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Azi am vazut 2 masini frumoase: de dimineata (7.00) - IS 88 MRG - in fata la magazinul economic vis a vis de magazinul indigo din nicolina, masina era parcata. Mult mai faina in realitate decat in poze...
Bmw negru frumos - LCO in Podu' Ros pe la 12.40. Nu aveati cum sa ma recunoasteti ca eram cu masina de firma (o duba ford transit) [cel putin proprietarul skodei sigur dormea la ora aia :P, asta fac oamenii normali, nu ca mine]. Frumoase masini si imi place ca au personalitate... Abia astept sa o scot si pe a mea din "anonimat" si sa ne putem saluta in trafic... |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Salut Mihai, salut :D. Vazusem masina, dar nu stiam daca esti tu, ca nu iti mai retineam numarul, si de asta am incetinit, ca sa ma ajungi si sa ma conving ;))
offtopic - Bogdan, stai pe langa billa ? ca mazda 3 mat+verde e si "vecina mea":lol: |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
stai asa ca nu inteleg..e o mazda 2 negru mat..sau verde? sau negru mat cu verde vopsit? o poza ceva? :)))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
Hyperion, aia negru mat + verde este mazda 3. Iar mazda 2, nu are legatura cu negru mat. E verde. |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
stiu asta...asta ma chinuiam si eu sa spun de ceva topicuri incoace :))
eu..mazda 2 negru mat cu emblema scris rosu este un tip cu mazda 3 negru mat cu emblema si scrisul verde este un alt tip cu mazda cx7 - carbon in rest..sunt mazda 2...3..6..cx7..in culorile standard ps: mihay tu erai azi in fata la piata nicolina? :) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
Eu? :P |
| All times are GMT +2. The time now is 16:27. |
- Copyright 2026 4Tuning