Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

MihaiCsl 20-06-11 15:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4409443)
salut ;) eu daca nu prea va cunosc...decat de pe forum nu stiu de unde sa va iau :))) decat daca dati flashuri banuiesc ca e cineva de pe aici [sau e radar in fata :))))]

Pe tine te-am vazut tarziu, abia dupa ce am vazut numarul mi-am dat seama ca esti tu, mai ales ca mai este una ca a ta parca, tot mat dar cu rosu :D

MihaiCsl 20-06-11 22:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi pe Alex, cel cu Astra H, salutari si aici ca ma cam grabeam :D

Hyperyon 21-06-11 01:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4410339)
Pe tine te-am vazut tarziu, abia dupa ce am vazut numarul mi-am dat seama ca esti tu, mai ales ca mai este una ca a ta parca, tot mat dar cu rosu :D

pai a mea e mat cu rosu :) si e singura mazda 2 cu folie negru mat din iasi

MihaiCsl 21-06-11 13:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4411516)
pai a mea e mat cu rosu :) si e singura mazda 2 cu folie negru mat din iasi

Mai este una cu verde, cred, sper sa nu ma insel. :)

Hyperyon 21-06-11 13:29

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
aia e mazda3

Bogdan.IS 21-06-11 13:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
hyperion , are dreptate mihai , omuletu cu mazda verde e vecin de-al meu

Hyperyon 21-06-11 16:44

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
pai nu am zis ca nu este...am zis ca mazda 2 negru mat cu rosu = eu
mazda 3 cu verde = vecinul tau ;)

mihayyy2000 21-06-11 20:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi am vazut 2 masini frumoase: de dimineata (7.00) - IS 88 MRG - in fata la magazinul economic vis a vis de magazinul indigo din nicolina, masina era parcata. Mult mai faina in realitate decat in poze...
Bmw negru frumos - LCO in Podu' Ros pe la 12.40.
Nu aveati cum sa ma recunoasteti ca eram cu masina de firma (o duba ford transit) [cel putin proprietarul skodei sigur dormea la ora aia :P, asta fac oamenii normali, nu ca mine]. Frumoase masini si imi place ca au personalitate... Abia astept sa o scot si pe a mea din "anonimat" si sa ne putem saluta in trafic...

aalex691 21-06-11 20:47

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Salut Mihai, salut :D. Vazusem masina, dar nu stiam daca esti tu, ca nu iti mai retineam numarul, si de asta am incetinit, ca sa ma ajungi si sa ma conving ;))

offtopic - Bogdan, stai pe langa billa ? ca mazda 3 mat+verde e si "vecina mea":lol:

RazvanMRG 22-06-11 00:29

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 4413183)
Azi am vazut 2 masini frumoase: de dimineata (7.00) - IS 88 MRG - in fata la magazinul economic vis a vis de magazinul indigo din nicolina, masina era parcata. Mult mai faina in realitate decat in poze...
Bmw negru frumos - LCO in Podu' Ros pe la 12.40.
Nu aveati cum sa ma recunoasteti ca eram cu masina de firma (o duba ford transit) [cel putin proprietarul skodei sigur dormea la ora aia :P, asta fac oamenii normali, nu ca mine]. Frumoase masini si imi place ca au personalitate... Abia astept sa o scot si pe a mea din "anonimat" si sa ne putem saluta in trafic...

salut. multumesc. era si parcata intr-un loc vizibil si luminat. chiar nu dormeam de data asta. pe la 7 jumatate am luat-o spre casa ca eram cu altcineva cu masina.

Bogdan.IS 22-06-11 03:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by aalex691 (Post 4413258)

offtopic - Bogdan, stai pe langa billa ? ca mazda 3 mat+verde e si "vecina mea":lol:

Salut , mazda 2 verde de care spun eu , e verde lucios , vopsita si sta prin tg cucu , intr-un cartier de blocuri ....

Hyperyon 22-06-11 08:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
stai asa ca nu inteleg..e o mazda 2 negru mat..sau verde? sau negru mat cu verde vopsit? o poza ceva? :)))

aalex691 22-06-11 09:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 4413821)
Salut , mazda 2 verde de care spun eu , e verde lucios , vopsita si sta prin tg cucu , intr-un cartier de blocuri ....

Salut. Aaa, era vorba de 'mazde' negru mat + ceva :) :D. De asta am incurcat.
Hyperion, aia negru mat + verde este mazda 3. Iar mazda 2, nu are legatura cu negru mat. E verde.

Hyperyon 22-06-11 10:08

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
stiu asta...asta ma chinuiam si eu sa spun de ceva topicuri incoace :))
eu..mazda 2 negru mat cu emblema scris rosu
este un tip cu mazda 3 negru mat cu emblema si scrisul verde
este un alt tip cu mazda cx7 - carbon
in rest..sunt mazda 2...3..6..cx7..in culorile standard
ps: mihay tu erai azi in fata la piata nicolina? :)

MihaiCsl 22-06-11 10:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4414173)
stiu asta...asta ma chinuiam si eu sa spun de ceva topicuri incoace :))
eu..mazda 2 negru mat cu emblema scris rosu
este un tip cu mazda 3 negru mat cu emblema si scrisul verde
este un alt tip cu mazda cx7 - carbon
in rest..sunt mazda 2...3..6..cx7..in culorile standard
ps: mihay tu erai azi in fata la piata nicolina? :)

2 sau 3, tot pe acolo :D
Eu? :P


All times are GMT +2. The time now is 16:27.

- Copyright 2026 4Tuning