Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Boicot Benzinărie (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/229401-boicot-benzinarie.html)

SeRee 18-01-11 00:32

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by DarkDriver (Post 3996308)
3.2 ron

e de calitate ? sau imi fac plinu si dupa merg si imi skimb pompa ?

DarkDriver 18-01-11 00:58

Re: Boicot Benzinărie
 
O singura data am fost cu un diesel, am alimentat de la luk oil si nu am avut probleme. Am discutat cu mai multi care au fost la ei si toti mi-au zis ca nu au avut niciodata probleme cu benzina, au fost 2 care au avut probleme dar de la motorina. Benzina nu are nimic oricate mit-uri exista. Eu unul am sa merg la ei numai sa fac rost de bani :D

SeRee 18-01-11 01:00

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by DarkDriver (Post 3996364)
O singura data am fost cu un diesel, am alimentat de la luk oil si nu am avut probleme. Am discutat cu mai multi care au fost la ei si toti mi-au zis ca nu au avut niciodata probleme cu benzina, au fost 2 care au avut probleme dar de la motorina. Benzina nu are nimic oricate mit-uri exista. Eu unul am sa merg la ei numai sa fac rost de bani :D

trebuie carte verde cv ? ca masina mea e pe numele lu taikmiu ..mai ieftin la RCA :)) pasaport cv?

Serjan-SRG 18-01-11 08:04

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 3996368)
trebuie carte verde cv ? ca masina mea e pe numele lu taikmiu ..mai ieftin la RCA :)) pasaport cv?

da da..iti trebuie si pasaport..si carte verde .. (adik asa stiu eu)

GAby645 18-01-11 09:42

Re: Boicot Benzinărie
 
si iti trebuie si procura daca nu e pe numele tau masina !!

criminales 18-01-11 10:42

Re: Boicot Benzinărie
 
cei care vor sa mearga la moldoveni sa alimentam sunt rugati sa ma anunte si sa ma contacteze merge si presa cu noi
trebuie sa dam o lectie

florin_nms 18-01-11 12:02

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by criminales (Post 3996949)
cei care vor sa mearga la moldoveni sa alimentam sunt rugati sa ma anunte si sa ma contacteze merge si presa cu noi
trebuie sa dam o lectie

Hai baieti mana sus!!! NU mai stati pe ganduri . Cei care aveti pasaport alaturati-va si hai sa iesim in Moldova.
Nu va mai ganditi ca daca puneti de la Lukoil or sa va pice motoarele ca nu e asa. Care nu ma credeti va demonstrez eu( am curaj sa ma si pis in rezervor si tot nu imi stric masina) . Vreti sa facem ceva iesiti pe interval gata cu postarile si bla bla bla ca nu rezolvati nimic.
Care vrea sa faca intradevar ceva sa vina vineri la stadion si de acolo plecam in coloana. Mai multe aflati de la CRIMINALES.
Vorbarie si vrajeala vedem la TV destul. Tre sa punem piciorul in prag si sa facem ceva. TINETI CONT CEI DE LA REALITATEA TV MERG CU NOI!!! Ce vreti mai mult?????
Atat am avut de spus.

m3_catalin 19-01-11 00:30

Re: Boicot Benzinărie
 
cunosc un nene are vreo 50 de ani si are de mult timp masini pe taxi la strada si atelier auto,(deci nu e in plop) zicand ca benzina mai rosiatica e mai calitativa, dupa asta trebuie sa te orientezi daca bagi de la moldoveni benzina.
care mai stie ceva despre asta mana sus

criminales 19-01-11 09:28

Re: Boicot Benzinărie
 
uitati-va aici...http://www.realitatea.net/jurnale.html
dai la jurnalul de la ora 9 si uitati-va de la inceput

florin_nms 19-01-11 09:59

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by criminales (Post 4000120)
uitati-va aici...http://www.realitatea.net/jurnale.html
dai la jurnalul de la ora 9 si uitati-va de la inceput


Deci...........................vineri iar protest.
Poate ne strangem mai multi. Sunt multe concluzii de tras din aceasta stire.

criminales 19-01-11 12:34

Re: Boicot Benzinărie
 
da din cite am auzit de la prieteni ca unii dela stadion afirma ca eu fac aceste demonstratii doar ca sa ma afirm eu
E frumoasa nu afirmarea da la virsta mea nu cred ca am nevoie
pe linga ce am facut eu in viata asta
COLEGU care ma vorbesti in absenta mea daca ai curajul si singe in teava de esapament zimi in fata daca te tin cohones
BARBATE care traiesti pe spatele lui mama si a lui tata care a avut curaj sa zica la militie ca ei sunt lider si sa dea numele in caz de se intimpla ceva
e o singura persoana MIHAI CSL
in rest de comentat toti comenteaza
de abia astept sa urc sa vad si eu cine e cel care il string chiotii
si nu sunt singuru care a iesit si cere miau dat nr de tel la televiziuni sa ii reprezint toti au fost de aord sa ma duc eu
asa ca cu afirmarea stai jos colegu ai1
si sa o crezi tu ca sufar de afirmare nu am nevoie

si sa stii ca nu sufar de singuratate an avut jucarii de mic copil

kristi_is 19-01-11 13:57

Re: Boicot Benzinărie
 
salutare. poate pune cineva aici, va rog, afisul ala cu "sustin ieftinirea carburantilor. SOLIDARITATE" ? va multumesc frumos

crvalx 19-01-11 15:41

Re: Boicot Benzinărie
 
as vrea sa particip si eu ?
cum procedez?:D:D:D:D

BoxeR.RGA 19-01-11 16:18

Re: Boicot Benzinărie
 
pur si simplu vii la Ora Si Data care se hotaraste , cu bani marunti , cu rezervoru pe rosu .:o

crvalx 19-01-11 16:22

Re: Boicot Benzinărie
 
pai am cam 50 RON in monede de 1 ban,5 bani,10 bani,50 bani e ok asa?:D


All times are GMT +2. The time now is 08:52.

- Copyright 2026 4Tuning