Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

bib_andrey 10-11-10 17:40

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3801057)
Cine ma ia si pe mine vineri "clandestin" ?Daca nu vrea nimeni, vin cu bicicleta ...

Din pacate am aflat care este problema cu masina lui Alex..o sa va spuna el mai multe...:cry:

NXdev 10-11-10 19:21

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3801085)
De ce ma? Ce-ai patit? :???:

Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3801428)
Din pacate am aflat care este problema cu masina lui Alex..o sa va spuna el mai multe...:cry:

Am vandut-o ... noul proprietar este foarte multumit de masina ...

Alex30 10-11-10 19:25

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3801728)
Am vandut-o ... noul proprietar este foarte multumit de masina ...

What ?! :cry:...ce urmeaza Alex ?

Tweety_rzw 10-11-10 20:11

Re: DreamWorks
 
:D măcar ceva atāt de ţiplă cum are şi george ;) !

bogdy.ghetto 10-11-10 20:37

Re: DreamWorks
 
am un tico tzipla ! daca esti interesat :D

NXdev 10-11-10 21:37

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3801739)
What ?! :cry:...ce urmeaza Alex ?

Nu stiu Zuz ...
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3801908)
:D măcar ceva atāt de ţiplă cum are şi george ;) !

Asa sper :).
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3801984)
am un tico tzipla ! daca esti interesat :D

Mersi Bogdy :)), raman tot la sportive :D.

NXdev 10-11-10 21:44

Re: DreamWorks
 
2 Attachment(s)
Nu gasesc asa ceva in RO, nici in Germania :(. :arrow:

NightClubRacer 11-11-10 00:35

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3802168)
Nu gasesc asa ceva in RO, nici in Germania :(. :arrow:

in loc sa te complici cu masini rare si greu de gasit...mai bine ia un urs/pisika si apucate de el/ea, gasesti piese la tot drumu la preturi acceptabile, piese de tuning de toate. Parerea mea, bafta si sper sa iti ceva care sa te multumeasca!

B-99-SAA 11-11-10 07:52

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3801728)
Am vandut-o ... noul proprietar este foarte multumit de masina ...

:shock: Ce-ai facut ma??? Da-mi si mie PM cu pretu... si vorbim noi mai multe pe messenger!
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3802537)
in loc sa te complici cu masini rare si greu de gasit...mai bine ia un urs/pisika si apucate de el/ea, gasesti piese la tot drumu la preturi acceptabile, piese de tuning de toate. Parerea mea, bafta si sper sa iti ceva care sa te multumeasca!

Total de acord! Daca trebuie sa fie de zi cu zi neaparat, nu lua urs, dar o pisica e perfecta! Sau un VW Polo (eventual GTI :lol:), ca G3 vezi la fiecare colt de strada....

aditzu08 11-11-10 10:52

Re: DreamWorks
 
sti parerea mea.mai bine ramai la ideile tale.chiar daca te costa mai mult piesele ai o masina unica.

Fr33`e30 11-11-10 10:54

Re: DreamWorks
 
una peste alta ... poate imi datzi si mie un semn pe mess sa imi zicetzi unde se tine sedintza foto :D ... THX :lol:

SUPAPA_Jr 11-11-10 11:04

Re: DreamWorks
 
aditu...parerea ta e pur si simplu ingradita...ia-o logic...ce preferi...loganu caruia ii gasesti piese si daca ii faci motoru cacat si il faci sa mearga (cu o investitie) in 1 saptamana sau un AE 86 pe care sa-l ai aproape unic...dar in garaj pt ca are nevoie de o pompa de apa?

NXdev 11-11-10 11:11

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 3803182)
una peste alta ... poate imi datzi si mie un semn pe mess sa imi zicetzi unde se tine sedintza foto :D ... THX :lol:

Cred ca in parcare.
Quote:

Originally Posted by aditzu08 (Post 3803177)
sti parerea mea.mai bine ramai la ideile tale.chiar daca te costa mai mult piesele ai o masina unica.

La 100nx nu sunt scumpe piesele, ba chiar mai ieftine ca la majoritatea masinilor.Am timp sa ma gandesc, si sa caut, nu-i graba ;)).

PDV_1989 11-11-10 11:14

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by SUPAPA_Jr (Post 3803204)
aditu...parerea ta e pur si simplu ingradita...ia-o logic...ce preferi...loganu caruia ii gasesti piese si daca ii faci motoru cacat si il faci sa mearga (cu o investitie) in 1 saptamana sau un AE 86 pe care sa-l ai aproape unic...dar in garaj pt ca are nevoie de o pompa de apa?

In ziua de azi gasesti piese pentru absolut toate tipurile de autovehicule, sunt foarte multe magazine care aduc piese in ziua de azi.
Bafta si nu o lua in nume de rau.

B-99-SAA 11-11-10 11:19

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3803227)
In ziua de azi gasesti piese pentru absolut toate tipurile de autovehicule, sunt foarte multe magazine care aduc piese in ziua de azi.
Bafta si nu o lua in nume de rau.

La service unde am facut eu de obicei masina nu exista sa nu aibe piesa... fac acolo de toate, au oameni peste tot si aduc tot ce-ti trebuie... Acuma ideea e sa nu iei masina rupta, ca daca o iei doar ca sa bagi bani in ea... mai ia-ti bicicleta! Cauta un Logan d-asta pomana la 2000 euro, si te-ai scos :D


All times are GMT +2. The time now is 13:53.

- Copyright 2026 4Tuning