Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

laurentiu_tim 16-03-11 13:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by mutzu (Post 4170874)
Prietene, relaxat, vin cu is-u, cānd am dat a-4a īs la TM :)) wait :))

deci pana sapt viitoare vineri vine si muican....:lol:

mutzu 16-03-11 13:46

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4174306)
deci pana sapt viitoare vineri vine si muican....:lol:

Prietene.... am fost ca fulgerul, nu vezi că deja le are pe maşină ? Am venit şi-am şi plecat :))

saby-sebastian 16-03-11 20:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
Caius da-mi voie sa-ti spun ca esti nebun, ce frumos arata:D

Caius TM 16-03-11 20:42

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
daca eu sunt nebun... tu ce esti ? :lol:

putin offtopic...
lummeee.. cel mai frumos e21 ever!!

Maniak22 16-03-11 20:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4175415)
daca eu sunt nebun... tu ce esti ? :lol:

putin offtopic...
lummeee.. cel mai frumos e21 ever!!

Din cate stiu e de vanzare... si mocaciune. Oricum senzatie masina mai ales live :):)

iviTe 16-03-11 20:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
aoleooo ce joasa e fratica :twisted: si te descurci bine prin tm cu ea asa joasa ??

mareo 16-03-11 21:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4175415)

putin offtopic...
lummeee.. cel mai frumos e21 ever!!

Ce bine ar intra o sedinta foto profi 8)

P A K E 16-03-11 22:10

re: E46 - TM 77 EEE
 
Bai da' ce colorata e... :lol::lol::lol:

daflyer_oradea 16-03-11 22:14

re: E46 - TM 77 EEE
 
1. cum puii mei umbli cu masina asa joasa?
2. cum puii mei ati pus 225/35 pe 10j...
3.cum puii mei o sa umbli cu masina asa joasa????

si, ca si offtopic, ...ai distantiere de 20? ca am un set de care as vrea sa ma scap...

quze 16-03-11 22:26

re: E46 - TM 77 EEE
 
E cam inalta :lol:

P A K E 16-03-11 22:37

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by quze (Post 4175753)
E cam inalta :lol:


Este! :twisted:
Pe mine nu m-a convins inca!

kox_24 16-03-11 23:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4169352)
da da:shock: clar vin cum trebuie:)
o curiozitate am jantele astea nu se pot polisa integral:???:..pe negru cred ca ar arata:shock:
si am si eu o intrebare intentionez sa imi iau un set de keskin kt1 9j.intrebarea e pot pune 205.45.16 pe ele?cineva mi-a zis ca face "coama"cauciul sau ceva de genul.scuze de off dar voi va pricepeti cu strechul si dimensiunile la j-uri:lol:

se poate si full polish!

Caius TM 17-03-11 06:02

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by dr_pricop (Post 4173963)
Ba mister arata grav rau asa si jantele dau bine si cand o sa fie toata masina o culoare o sa rupi norma la gagici:D ca acolo la tm sunt fete frumoasa :D

ma bucatare da' tu de unde sti ? :D vreau sa vad foaia de parcurs...
hai ca CRBL a fost si il cred... dar tu? ai fost si nu declari ?


Quote:

Originally Posted by P A K E (Post 4175688)
Bai da' ce colorata e... :lol::lol::lol:

se poarta .. e ceva exotic... :D

Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 4175712)
1. cum puii mei umbli cu masina asa joasa?
2. cum puii mei ati pus 225/35 pe 10j...
3.cum puii mei o sa umbli cu masina asa joasa????

si, ca si offtopic, ...ai distantiere de 20? ca am un set de care as vrea sa ma scap...

:lol: nu e chiar asa joasa, cel putin nu mi se pare.
legat de 225.35 pe 10j.. nu stiu , foarte usor la pus si s'a umflat.

Quote:

Originally Posted by quze (Post 4175753)
E cam inalta :lol:

si mie mi se pare ... :lol:

Quote:

Originally Posted by kox_24 (Post 4175979)
se poate si full polish!

si arata de tot ***u :lol: ar fi ultima chestie care as faceo...

dr_pricop 17-03-11 08:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4176139)
ma bucatare da' tu de unde sti ? :D vreau sa vad foaia de parcurs...
hai ca CRBL a fost si il cred... dar tu? ai fost si nu declari ?




se poarta .. e ceva exotic... :D



:lol: nu e chiar asa joasa, cel putin nu mi se pare.
legat de 225.35 pe 10j.. nu stiu , foarte usor la pus si s'a umflat.



si mie mi se pare ... :lol:



si arata de tot ***u :lol: ar fi ultima chestie care as faceo...

caiusica am ajuns pana la bistrita-nasaud,dar am vazut ca ma fost la tm vara si mi-au picat plombele asa ca numai fa pe modestul:D

kox_24 17-03-11 09:14

re: E46 - TM 77 EEE
 
legat de 215 si 225 pe 9 si pe 10. nu ti frica ca o sa ia guma la vale de pe janta?cum stau asa trase.as avea grija in locul tau!!!!!!!!!!!! mai ales cand te arunci pe virajeeeee .:rolleyes2:lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning