Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

johnsonxxl 06-04-11 20:08

Re: my tuning r5
 
wow..super tari stergatoarele ;) dar parca lipseste ceva ..un ''naic'' ceva :S

VladM 06-04-11 20:24

Re: my tuning r5
 
Ba frate esti mondial ! O bagi la expo anul asta la 4tuning days ?

johnsonxxl 06-04-11 20:27

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 4233173)
Ba frate esti mondial ! O bagi la expo anul asta la 4tuning days ?

am sa vin numai si numai sa o vad live :)))

VladM 06-04-11 20:42

Re: my tuning r5
 
Ar fi tare sa fie,in mijloc,cu un afis mare in fata pe care sa scrie "ASA NU !" :))

fazekasnfs 06-04-11 20:48

Re: my tuning r5
 
HA HA HA

DaBotta 06-04-11 21:36

Re: my tuning r5
 
:-):-):-):-):-):-):-):-):-) OMU`i nebun

sqmpykwl 06-04-11 21:52

Re: my tuning r5
 
De ce mi-a fost sters postul ?
E cineva caruia nu ii place ideea? :))

aleks 06-04-11 23:46

Re: my tuning r5
 
Da, mie. Mai zicem una alta, dar să nu exagerăm, facem haită să-i luăm capul doar pentru că el, pe banii lui şi pe maşina lui, face cāt īl ţine mintea şi buzunarul.
Iar ca să cenzurezi forumul lui, serios Laviniu, au şi adminii noştri limitele lor, crede-mă :lol:

RideTheRiddle 07-04-11 00:22

Re: my tuning r5
 
de curiozitate, cam de cat timp stai in ROMANIA?
despre masina nu ma pronunt, s-a spus deja de destule ori ce as spune eu...

bobocu91 07-04-11 00:30

Re: my tuning r5
 
Cea mai tare... :))...spor la tunat in continuare!!

P.S. Lasati baiatul sa`si faca damblaua... :rolleyes2















:))

fazekasnfs 07-04-11 14:29

Re: my tuning r5
 
bobocu91: mersi da mai am foarte multe de lucru trebe sa termin cu caroseria si dupa aia trebe vopsit .trebe 4 janta de 14" si un nou motor ,si mai amdelucru si pe interiror,

LAV77 08-04-11 17:09

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 4233966)
Iar ca să cenzurezi forumul lui, serios Laviniu, au şi adminii noştri limitele lor, crede-mă :lol:

Cum zici tu Aleks:smile:

fazekasnfs 12-04-11 19:41

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
reparati+nou garnitura

andishors 12-04-11 19:58

Re: my tuning r5
 
felicitari pentru asta...incepi sa vezi drumul cel bun...bine ar fi sa fi sters ferodourile si tamburul, de preferat cu benzina, daca ti-a curs lichid de frana.

fazekasnfs 12-04-11 21:22

Re: my tuning r5
 
andishors; ok amcuratat si amschimbat ferodo pe parte celolalt si amcuratat si acolo ampus nou lichid de frane si acuma multmaibine.


All times are GMT +2. The time now is 17:17.

- Copyright 2026 4Tuning