![]() |
Re: my tuning r5
wow..super tari stergatoarele ;) dar parca lipseste ceva ..un ''naic'' ceva :S
|
Re: my tuning r5
Ba frate esti mondial ! O bagi la expo anul asta la 4tuning days ?
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Ar fi tare sa fie,in mijloc,cu un afis mare in fata pe care sa scrie "ASA NU !" :))
|
Re: my tuning r5
HA HA HA
|
Re: my tuning r5
:-):-):-):-):-):-):-):-):-) OMU`i nebun
|
Re: my tuning r5
De ce mi-a fost sters postul ?
E cineva caruia nu ii place ideea? :)) |
Re: my tuning r5
Da, mie. Mai zicem una alta, dar să nu exagerăm, facem haită să-i luăm capul doar pentru că el, pe banii lui şi pe maşina lui, face cāt īl ţine mintea şi buzunarul.
Iar ca să cenzurezi forumul lui, serios Laviniu, au şi adminii noştri limitele lor, crede-mă :lol: |
Re: my tuning r5
de curiozitate, cam de cat timp stai in ROMANIA?
despre masina nu ma pronunt, s-a spus deja de destule ori ce as spune eu... |
Re: my tuning r5
Cea mai tare... :))...spor la tunat in continuare!!
P.S. Lasati baiatul sa`si faca damblaua... :rolleyes2 :)) |
Re: my tuning r5
bobocu91: mersi da mai am foarte multe de lucru trebe sa termin cu caroseria si dupa aia trebe vopsit .trebe 4 janta de 14" si un nou motor ,si mai amdelucru si pe interiror,
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
2 Attachment(s)
reparati+nou garnitura
|
Re: my tuning r5
felicitari pentru asta...incepi sa vezi drumul cel bun...bine ar fi sa fi sters ferodourile si tamburul, de preferat cu benzina, daca ti-a curs lichid de frana.
|
Re: my tuning r5
andishors; ok amcuratat si amschimbat ferodo pe parte celolalt si amcuratat si acolo ampus nou lichid de frane si acuma multmaibine.
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:17. |
- Copyright 2026 4Tuning