![]() |
bogdan, r-nos15 e frate-miu, deci nu cred k se supara :))
|
Ultima cred ca e Suzuki Baleno modelul dinainte de '97... :?:
|
bravo bogdan_16v :D :D :D sorry de intarziere :oops: :oops: :oops:
baga... ai bagat poza bogdan...daihatsu charade? :oops: |
E japoneza, dar nu ce s-a spus pana acum...
|
toyota starlet?
:oops: |
Nope :D
|
imi cer scuze pt absentza, din pacate am fost plecat cateva zile de acasa si de aia n-am putut sa mai intru, asa cum zicea \"thinker\" cateodata e mai greu cu fusu orar, slujba, scoala si iesirile :lol:
oricum, mersi \"the Mav\" :wink: Asta rosie a lui Bogdan nu stiu ce e......e facuta de Suzuki? |
Nope...indiciu: a avut un motorash micutz cu turbo... :wink:
|
pai cam toti faceau motorase in 3cyl cu turbo micutze.....
Daihatsu? |
suzuki ? :D
|
pimp_lex...HOT..ce fel de Daihatsu?
|
charade? sau Cuore?
|
ok, Charade...baga poza...
|
bogdan... pai da' ne suparam...
Quote:
am zis eu primul...iar u ai zis ca nu este daihatsu charade :( :cry: :( :cry: :( :cry: |
Mai, lasa vrajeala, ca ai editat mesaju...nu scria Charade camd am postat dupa tine, ca am citit toate posturile...Chestii d-astea faceam si eu la 15 ani... :wink: :lol: :lol: :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning