Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

RIcKO 31-10-11 19:04

Re: E46 - Bagged
 
Stas ,,,Felicitari !!!! Jos palaria!!!!

tigermotorsport 31-10-11 19:07

Re: E46 - Bagged
 
nu te-ai putut abtine sa nu pui pozele, 'sai?:lol:

Nosfer 31-10-11 19:12

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4681805)
Hai sa spargem gheata :))

tulai mumaaaaa :shock: ce-a putut sa iasa !!! Eram sigur ca va iesi misto de tot masina dar parca a iesit chiar mai tare decat ma asteptam. Felicitaaari si ai grija de ea.

FED express 31-10-11 19:22

Re: E46 - Bagged
 
Low is a lifestyle.
Cred ca nimeni nu se mai indoieste de asta...
Masina ta este visul multora.
felicitarile mele pentru ce ai reusit sa faci.
arata perfect.

motzu 31-10-11 19:37

Re: E46 - Bagged
 
SUPERB!!!!!!!!!!!!!
FELICITARI MARIUS!!!!!!:drunk:

tupeu 31-10-11 20:02

Re: E46 - Bagged
 
3 Attachment(s)
Mi-a atras atentia cineva asupra pozelor despre lumina... le-a editat si arata mai real...

DaNn.ZyX 31-10-11 20:07

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4681996)
Mi-a atras atentia cineva asupra pozelor despre lumina... le-a editat si arata mai real...

WOW:shock::shock::shock: ... SUPERBA ... ce diferenta fata de cum arata in filler si cum arata acum :shock::shock: Congratz :peace::peace: si bafta in continuare,a iesit de nota 20+ !

DariusAlexandru 31-10-11 20:36

Re: E46 - Bagged
 
3 Attachment(s)
Īmi miroase a vip car?:lol:
Oricum,arată demenţial,sincere felicitări.

andreifhs 31-10-11 21:16

Re: E46 - Bagged
 
Superba:shock::shock:,nu mai pot sa imi iau ochii de pe ea:lol::peace::peace:

haralex 31-10-11 21:22

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4681805)
Hai sa spargem gheata :))

era cazu sa pui poze ... ca de nu puneam eu :D
arata foarte bine :shock: ... Felicitari!

DaNn.ZyX 31-10-11 21:50

Re: E46 - Bagged
 
1 Attachment(s)
Semnatura :D
Attachment 2206841

VLAD-sport 31-10-11 21:52

Re: E46 - Bagged
 
A iesit meserie!Felicitari!

bujuKYL 31-10-11 22:01

Re: E46 - Bagged
 
am ramas prost! ce sa mai comentez chiar nu are rost!!! FELICITARIIIIIIII:shock::shock::shock::shock::shoc k::shock::shock:

Jbwkzz 31-10-11 22:24

Re: E46 - Bagged
 
Felicitari e mortala :D

DrifterGT 31-10-11 22:28

Re: E46 - Bagged
 
O bijuterie. Felicitări pentru munca depusă, rezultatul este pe măsură.


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning