![]() |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
cum vrei ideea e ca nu se mai poarta culoarea asta iar daca vrei sa schimbi ceva pe ea o bara un spoiler un eleron sau Doamne fereste o lovesti nu o sa-ti mai iasa la fel .... mergea sa o faci alba cu geamuri negre bandourile de pe usi tot albe niste stopuri si semnale smoked si niste jante ceva pe 17 18 rial daytona race de exemplu facute cu centrul negru sau gri inchis si buza cromata :D si kit de m bineinteles , in schimb fiecare cu gusturile lui, bafta cu masina!
|
eu inteleg si apreciez ceea ce spui tu..da' daca tot ai atatea idei..pune'le frate in practica tu....si....1. in caz k revopsesti spoilerele nu e problema...iese culoarea..mai greu e cand vopsesti o parte din caroserie...2.bandouri nu mai are masina 3.folie pe geamuri si triple negre nu cred k inseamna tuning...credeam k au ramas undeva departe...3.rial'u nu mi se pare o alegere buna...am comandat jante keskin...iar kit'u de M e si el acolo
cred k am spus destule...usor usor o sa ma retrag de aici |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
mda, nu stiu ce probleme ai tu cu mine dar nu cred ca te-am deranjat vreodata cu nimic ca sa-mi rapunzi cu tonul ala .... bien ca folie si stopuri nu inseamna tuning ......... ma rog treaba ta si stopuri nu am zis negre am zis smoked!
http://www.motormec.co.uk/pics/Bw-216.jpg http://www.flatoutperformance.com/Me...%20blinker.jpg http://www.flatoutperformance.com/Me...%20signals.jpg http://www.flatoutperformance.com/Me...headlights.jpg http://www.ivautoparts.com/andale/im...r_D_Side_8.jpg |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
si inca ceva farurile care le aveai inainte mi se par total nepotrivite pt masina si culoare, par facute pt masini asiatice ... imi pare rau ca aici sunt apreciati decat pupincuristii, sunt greu de suportat criticile .... salut
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
eu zic ca doar a fost o parere de a lui si nu trebue sa te iei de el
mie sincer chiar mi-a placut ce a vrut el sa-ti propuna da orcum gusturile nu se discuta ai dreptate totusi era o idee buna :peace: cum iti iau eu apararea fxn-ule :drunk: :boogy: |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
eu zic k ar fi trebuit sa imi ceara si mie o informatie despre ce anume as cam vrea sa fac si ce sa pun pe masina...si dupa sa inceapa sa insire..cat despre faruri yo zic k ar fi trebuit sa o spui de mult daca vad k tii asa d mult...o sa fie puse faruri pe fond negru...triple led fond negru...etc...nu cred k trebuie sa spun acum tot ce fac la masina
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
pun pairu ca o sa iasa ceva frumos , mult mai frumos ca inainte , si kit-ul de M e cel de E36 nu ?
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
de o suta de ori mai frumoase stopurile p led... decat "smoked" .... alea smoked imi inspira piatza , kitsch .... masina trebuie sa iasa in evindenta ... nu sa devina o umbra!
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
de E36...bara fata cu proietoare fond negru..spate...decat difuzer'ul e schimbat...
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
1 Attachment(s)
Cam asta e pana acum...
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
bafta mihaitza ... din ce ai spus , o sa iasa mult, mult mai grava!
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
sper sa fie destul de dragutza ;)
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:03. |
- Copyright 2026 4Tuning