Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

addicted2trance 02-04-09 23:53

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
cs.ibaneasa.ro server de calitate, cu oameni de nota 10 mai tot timpul, bunul simt e necesar, fara suferinte :)

DTH 10-04-09 14:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pcp.gemenii.ro

MM11AJJ 10-04-09 16:15

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
claudia am intrat si io pe server da nu stiu cum sa sar cu "strafe" dak ai putea sa imi explici as fi recunoscator

DTH 10-04-09 17:41

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MM11AJJ (Post 2227459)
claudia am intrat si io pe server da nu stiu cum sa sar cu "strafe" dak ai putea sa imi explici as fi recunoscator


- Daca stai la noapte pe server , daca intrii , dau lectii de sarituri :) pe server , pe la 11 -12 ma gasesti , si vorbim acolo :-P

MM11AJJ 10-04-09 17:42

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pe 12 o sa intru ca pana atunci sunt la servici (discoteca:P:)

ESPinoza 05-06-09 19:30

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
care ma ajuta si pe mine cu o problema. am intrat aseara sa joc niste cs, si am o problema cu suntetu, se aude aiurea asa infundat. aud numai cum cad gloantele pe jos si niste chestii asa de fundal. stie careva cum pot rezolva problema?

NONE 05-06-09 20:04

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Scrie in consolä exec config.cfg sau bagä cs-ul iar, mi s-a īntāmplat si mie, dar am iesit si am intrat iar in cs si nu se mai aude :-)

Spookie 06-06-09 12:00

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Daca nu ai rezolvat, vezi sa nu ai activat "Enable EAX/A3D hardware support" la optiuni.

TFK 12-06-09 06:17

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Huh, am jucat un an HNS, da m-am lăsat cānd a picat serverul pe care intram... (Iepuraşu-HNS)
P.S. : LJ Rec Personal : 247

dragsteraudioart 13-06-09 20:57

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Salutare.
Urmaresc de ceva vreme acest topic si vad ca va place si voua ca multi altora CS
va propun si eu un server merita incarcat 89.44.246.36:27015
si forumul: http://cskills.forumz.ro/index.htm?s...bf52c6fa546cdf
sper sa va placa...

sm01tomi 13-06-09 21:04

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Hai ma cv servere si pe steam :lol: ?

dragsteraudioart 13-06-09 21:09

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
dar e de steam:D

DTH 28-06-09 16:29

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
CS NORMAL + HNS & KZ !!!


1.HNS : Esti Terro : Stai cat mai mult in viata pana se termina runda , fara sa te omoare CT , ai 3 FBuri si 2 IceFrozenuri , nu ai voie Hide si Run .
Esti CT : Ai la dispozitie un cutit , trebuie sa omori echipa adversa .

P.S: FARA BLOCK PE SCARI !

2.KZ : De sarit , se aduna o comunitate mai mare pe server , se alege harta , si castiga ala care are timpul cel mai scurt , pe serverul de KZ se pot aplica harti cu bunnyhop , strafeuri , cjuri , ljuri ce vreti voi .

3.Pe public ma gasiti cu numele de : EviL*CLaudia
Pe Hns / Kz : MDBaby , CLaudia sau polon3zZa

Enjoy si Hf !





FORUM :
: pcp.gemenii.ro



Public : pcp.gemenii.ro
HNS & KZ : pcp.gemenii.ro:27016

bai3TzaSh.2006 18-07-09 09:08

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Va propun acest srv in caz ca aveti STEAM.=>cs.pgl.ro
Si pentru cei ce au NON-STEAM.=>corabia.laleagane.ro

ZuzuTm 25-07-09 16:32

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Care ai un clan si pentru mine?
Am Steam (ID:Cedry2k_007)
Joc de vreo 3-4 ani da cu pauze
Specialitatea casei: HS-urile (headshot-urile) :P


All times are GMT +2. The time now is 11:07.

- Copyright 2026 4Tuning