![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
cs.ibaneasa.ro server de calitate, cu oameni de nota 10 mai tot timpul, bunul simt e necesar, fara suferinte :)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pcp.gemenii.ro
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
claudia am intrat si io pe server da nu stiu cum sa sar cu "strafe" dak ai putea sa imi explici as fi recunoscator
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
- Daca stai la noapte pe server , daca intrii , dau lectii de sarituri :) pe server , pe la 11 -12 ma gasesti , si vorbim acolo :-P |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pe 12 o sa intru ca pana atunci sunt la servici (discoteca:P:)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
care ma ajuta si pe mine cu o problema. am intrat aseara sa joc niste cs, si am o problema cu suntetu, se aude aiurea asa infundat. aud numai cum cad gloantele pe jos si niste chestii asa de fundal. stie careva cum pot rezolva problema?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Scrie in consolä exec config.cfg sau bagä cs-ul iar, mi s-a īntāmplat si mie, dar am iesit si am intrat iar in cs si nu se mai aude :-)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Daca nu ai rezolvat, vezi sa nu ai activat "Enable EAX/A3D hardware support" la optiuni.
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Huh, am jucat un an HNS, da m-am lăsat cānd a picat serverul pe care intram... (Iepuraşu-HNS)
P.S. : LJ Rec Personal : 247 |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Salutare.
Urmaresc de ceva vreme acest topic si vad ca va place si voua ca multi altora CS va propun si eu un server merita incarcat 89.44.246.36:27015 si forumul: http://cskills.forumz.ro/index.htm?s...bf52c6fa546cdf sper sa va placa... |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Hai ma cv servere si pe steam :lol: ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
dar e de steam:D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
CS NORMAL + HNS & KZ !!! 1.HNS : Esti Terro : Stai cat mai mult in viata pana se termina runda , fara sa te omoare CT , ai 3 FBuri si 2 IceFrozenuri , nu ai voie Hide si Run . Esti CT : Ai la dispozitie un cutit , trebuie sa omori echipa adversa . P.S: FARA BLOCK PE SCARI ! 2.KZ : De sarit , se aduna o comunitate mai mare pe server , se alege harta , si castiga ala care are timpul cel mai scurt , pe serverul de KZ se pot aplica harti cu bunnyhop , strafeuri , cjuri , ljuri ce vreti voi . 3.Pe public ma gasiti cu numele de : EviL*CLaudia Pe Hns / Kz : MDBaby , CLaudia sau polon3zZa Enjoy si Hf ! FORUM : : pcp.gemenii.ro Public : pcp.gemenii.ro HNS & KZ : pcp.gemenii.ro:27016 |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Va propun acest srv in caz ca aveti STEAM.=>cs.pgl.ro
Si pentru cei ce au NON-STEAM.=>corabia.laleagane.ro |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Care ai un clan si pentru mine?
Am Steam (ID:Cedry2k_007) Joc de vreo 3-4 ani da cu pauze Specialitatea casei: HS-urile (headshot-urile) :P |
| All times are GMT +2. The time now is 11:07. |
- Copyright 2026 4Tuning