![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
7 Attachment(s)
............
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Nu stiu dar ultimele poze nu prea se potrivesc aici.Bmw acela da spre kitch.Parerea mea...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
farurule nici mie nu imi plac ...
dar in rest e ok si bmw-u ala .. |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
bmw... nu neaparat da spre kitch, e destul de ok kit-u pe el. Stopurile is cam nepotrivite si ar merge genti mai faine si o vopsea k-lumea si ar fi tare. S-ar pute sa fie lipsa de buget.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
nu stiti cat csere csabi p golfu ala ?
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Daca nu ma insel acela e unul dintre primele BMW-uri Tuning complet din Satu Mare....Eu zic ca i-ar trebui alte farurui si jante sa arate mai bine :).......Si niste flolii pe geamuri da na........acuma poate proprietarului i place asa.....
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Salut baieti, dupa cum se arata din nickname, sint un fan al masinilor japoneze, Honda, Mitsubishi, Subaru. Am vazut cateva japoneze frumoase in oras, Subaru albastru de pe Lucian Blaga, Evo-ul rosu (supermishto arata), un Integra Type-R. Ce stiti despre proprietarii masinilor? Sint tineri, sau pensionari ca nu prea de se vad masinile in oras?
(in paranteza, referitor la intrebarea de CP, si Subaru si Evo au 285CP, diferenta fiind motorizarea: Subaru 2,4boxer iar Evo, 2 litri in linie) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Ei bine, reformulez: Subaru si Evo, stock din fabrica au 285CP.... :))
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
vali,dak tot t lauzi cu masinile tale,fa asta pls la rubrik dedicata acestui lucru.ms
pffffffffff |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Ok, nu vreau sa te bazai la icre.... scuza-ma ! Evo intr-adevar are 285 stock, dar Subarul albastru are peste 300 cp stock (320 daca nu ma insel) ! cel putin acest model de WRX care sunt destul de rare in Ro ... sunt doua modele : cu galerie albastra (285 cp stock) si cu galerie rosie (320 cp stock) - cum e Subaru WRX albastru ;) ...... |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Numi bine, JAPANFAN !!! Si u sunt nebunit de masinile Japneze. Ce zici de Toyota Supra 3.0 Twin Turbo 1994 (?), masina mea preferata. :lol:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ok ok ,faina masina dar terminati pls cu OT
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Ok. Sa terminam cu masinile de vis, sa vedem maideparte de : " masinile tari din Satu Mare "
PS: https://www.youtube.com/watch?v=4M0dhmVADg0 |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Masina mea, anul trecut la un EASY DRIFT . hahahah
https://www.youtube.com/watch?v=AW2l9D3Q1zw |
| All times are GMT +2. The time now is 15:20. |
- Copyright 2026 4Tuning