Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

bmw_fear 11-03-07 11:10

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
7 Attachment(s)
............

Snoopy 11-03-07 11:18

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Nu stiu dar ultimele poze nu prea se potrivesc aici.Bmw acela da spre kitch.Parerea mea...

Spark 11-03-07 12:12

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
farurule nici mie nu imi plac ...
dar in rest e ok si bmw-u ala ..

holdo 11-03-07 18:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
bmw... nu neaparat da spre kitch, e destul de ok kit-u pe el. Stopurile is cam nepotrivite si ar merge genti mai faine si o vopsea k-lumea si ar fi tare. S-ar pute sa fie lipsa de buget.

juana_man 12-03-07 08:13

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
nu stiti cat csere csabi p golfu ala ?

danny19_sm 12-03-07 08:19

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Daca nu ma insel acela e unul dintre primele BMW-uri Tuning complet din Satu Mare....Eu zic ca i-ar trebui alte farurui si jante sa arate mai bine :).......Si niste flolii pe geamuri da na........acuma poate proprietarului i place asa.....

japanfan 18-03-07 20:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Salut baieti, dupa cum se arata din nickname, sint un fan al masinilor japoneze, Honda, Mitsubishi, Subaru. Am vazut cateva japoneze frumoase in oras, Subaru albastru de pe Lucian Blaga, Evo-ul rosu (supermishto arata), un Integra Type-R. Ce stiti despre proprietarii masinilor? Sint tineri, sau pensionari ca nu prea de se vad masinile in oras?
(in paranteza, referitor la intrebarea de CP, si Subaru si Evo au 285CP, diferenta fiind motorizarea: Subaru 2,4boxer iar Evo, 2 litri in linie)

szambi77 18-03-07 20:56

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by japanfan (Post 804888)
Salut baieti, dupa cum se arata din nickname, sint un fan al masinilor japoneze, Honda, Mitsubishi, Subaru. Am vazut cateva japoneze frumoase in oras, Subaru albastru de pe Lucian Blaga, Evo-ul rosu (supermishto arata), un Integra Type-R. Ce stiti despre proprietarii masinilor? Sint tineri, sau pensionari ca nu prea de se vad masinile in oras?
(in paranteza, referitor la intrebarea de CP, si Subaru si Evo au 285CP, diferenta fiind motorizarea: Subaru 2,4boxer iar Evo, 2 litri in linie)

"(in paranteza, referitor la intrebarea de CP, si Subaru si Evo au 285CP, diferenta fiind motorizarea: Subaru 2,4boxer iar Evo, 2 litri in linie)" :lol: ..... facem pariu ?

japanfan 18-03-07 21:40

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ei bine, reformulez: Subaru si Evo, stock din fabrica au 285CP.... :))

juana_man 19-03-07 08:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
vali,dak tot t lauzi cu masinile tale,fa asta pls la rubrik dedicata acestui lucru.ms
pffffffffff

szambi77 19-03-07 09:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by japanfan (Post 805029)
Ei bine, reformulez: Subaru si Evo, stock din fabrica au 285CP.... :))

Facem pariu ? :lol: :lol: :lol:

Ok, nu vreau sa te bazai la icre.... scuza-ma ! Evo intr-adevar are 285 stock, dar Subarul albastru are peste 300 cp stock (320 daca nu ma insel) ! cel putin acest model de WRX care sunt destul de rare in Ro ... sunt doua modele : cu galerie albastra (285 cp stock) si cu galerie rosie (320 cp stock) - cum e Subaru WRX albastru ;) ......

attilaboot 19-03-07 18:23

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Numi bine, JAPANFAN !!! Si u sunt nebunit de masinile Japneze. Ce zici de Toyota Supra 3.0 Twin Turbo 1994 (?), masina mea preferata. :lol:

juana_man 20-03-07 08:29

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ok ok ,faina masina dar terminati pls cu OT

attilaboot 20-03-07 21:56

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ok. Sa terminam cu masinile de vis, sa vedem maideparte de : " masinile tari din Satu Mare "
PS: https://www.youtube.com/watch?v=4M0dhmVADg0

attilaboot 20-03-07 22:01

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Masina mea, anul trecut la un EASY DRIFT . hahahah
https://www.youtube.com/watch?v=AW2l9D3Q1zw


All times are GMT +2. The time now is 15:20.

- Copyright 2026 4Tuning