![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
14.36: plec putin la plimbare cu iubitul meu si inca un prieten , mai exact pe la ferrari store sa vad ce machete fur de pe acolo :love::rolleyes::suspiciou dupa care la o cafea si dupa ma intorc acasa sa termin dosarelele :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
08:28 nu mai pot sa dorm,imi fac o cafea si ma relaxez pe forum
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
17.03 : savurez un pas cioccone cu ciocolata cu cocos :oops::love: stau pe forum si ma plictisesc :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
11:52 ma chinuie talentu
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
7:55nu mai am somn.beau o cafea,ascult kiss si stau pe forum
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
8.32 : Imi beau freshu de portocale si joc poker :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
09:29 neata!!! ascult prodigy-smack my bitch up! si stau la o cafea si o tigare...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
9:38 ascult belladonnakillz ...imi fac putere sa ma duc sa imi cumpar o folie sa imi pun pe juma de parbriz:)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
21:58 la 1 minut de a ma arunca in pat...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
22.04 : fumez ...fac niste poze la o macheta ...si dupa ma bag in pat , descarc un film & muvi taim :twisted:8)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12:33 caut niste poze
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12.54: ma gandesc ca daca nu ar mai posta MDB threadul ar ajunge in arhiva :))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
daca ma plictisesc si n-am ce face :lol: ce vina am eu ...? da na ...:lol: si na ca sa te enervez mai mult :lol: BIG ON : 1:24 : ma bag la un film iar :lol: |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
7:45 ma duc sa`mi iau piata si un energizant
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
10:41 ma uit pe forum sa vad ce fac altii
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:19. |
- Copyright 2026 4Tuning