Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

DTH 18-02-10 13:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
14.36: plec putin la plimbare cu iubitul meu si inca un prieten , mai exact pe la ferrari store sa vad ce machete fur de pe acolo :love::rolleyes::suspiciou dupa care la o cafea si dupa ma intorc acasa sa termin dosarelele :lol:

Babutz 19-02-10 07:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
08:28 nu mai pot sa dorm,imi fac o cafea si ma relaxez pe forum

DTH 19-02-10 16:03

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
17.03 : savurez un pas cioccone cu ciocolata cu cocos :oops::love: stau pe forum si ma plictisesc :lol:

TYGER1985 21-02-10 22:52

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:52 ma chinuie talentu

Babutz 22-02-10 06:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7:55nu mai am somn.beau o cafea,ascult kiss si stau pe forum

DTH 22-02-10 07:32

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
8.32 : Imi beau freshu de portocale si joc poker :lol:

Manson 22-02-10 08:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
09:29 neata!!! ascult prodigy-smack my bitch up! si stau la o cafea si o tigare...

Messerschmitt 22-02-10 08:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
9:38 ascult belladonnakillz ...imi fac putere sa ma duc sa imi cumpar o folie sa imi pun pe juma de parbriz:)

MZ ™ 22-02-10 21:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21:58 la 1 minut de a ma arunca in pat...

DTH 22-02-10 21:04

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
22.04 : fumez ...fac niste poze la o macheta ...si dupa ma bag in pat , descarc un film & muvi taim :twisted:8)

cmdbass 22-02-10 23:33

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:33 caut niste poze

morpheusmaster 22-02-10 23:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12.54: ma gandesc ca daca nu ar mai posta MDB threadul ar ajunge in arhiva :))

DTH 23-02-10 00:24

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 3114669)
12.54: ma gandesc ca daca nu ar mai posta MDB threadul ar ajunge in arhiva :))


daca ma plictisesc si n-am ce face :lol: ce vina am eu ...? da na ...:lol:

si na ca sa te enervez mai mult :lol:

BIG ON : 1:24 : ma bag la un film iar :lol:

Babutz 23-02-10 06:45

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7:45 ma duc sa`mi iau piata si un energizant

browser 23-02-10 09:14

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
10:41 ma uit pe forum sa vad ce fac altii


All times are GMT +2. The time now is 12:19.

- Copyright 2026 4Tuning