![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
cam dubios,se voteaza pe forum,se voteaza la prisma,cred ca in astea 20 de zile trebuia sa va ganditi,mai clar, asa din seriozitate pt oameni care au ''frecat''ceva timp .........nu mai zic din respect,suntem in romania si sunt obisnuit cu faze din astea.
pai sa postati macar lucrarile pe forum la fiecare sectiune in parte sa vedem ce am facut in astea 20 de zile,nu cred ca toata lumea va ajunge acolo ........la prisma ..........sa le vad ''live'',si cred ca mai sunt asa ca mine in situatia asta. |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
pai au zis k va fi un juriu kre va vota castigatoru... si k vor fi postate si p forum :P
o rugaminte totusi...knd are loc premierea :-s |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mah da prisma in bucuresti in c sector vine mai exact shi unde?k nu vreau sa ma pierd p acolo.........:):)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
cassyus: se intampla nereguli MARI, atat in Romania, cat si in restul lumii, iar tu acuzi ca nu se mai voteaza pe forum. Da, stiu, s-a intarziat foarte mult, da' nu cred ca tre' facut atata tam-tam doar pentru ca nu se mai fac poll-uri pe forum.
Ace Axel: TOATE lucrarile vor fi postate pe forum dupa jurizarea lor la 4tuning DAY, adica - cel mai probabil - duminica. frost_dani: iti dau cuvantul meu de onoare ca, din partea mea, n-ai sa mai primesti in veci raspuns la intrebarile (stupide, de altfel) pe care le pui. Toate detaliile necesare (mai putin programul) pentru 4tuning DAY sunt disponibile pe sectiunea special creata pentru acest eveniment (click aici). Anyway, biletul costa 100.000 ROL (10 RON), iar Complexul Comercial Prisma II se situeaza pe DN1 (adica Drumul National 1) Bucuresti-Ploiesti, la aproximativ 20-25 km de Bucuresti. |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
LOL... langa mcdonaldsu ala din pustietate!? :D
premierea nu are loc in weekendu asta, in cadrul 4tuning day!? |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
gata...am terminat masina :D ... si am trimis`o :) sunt happy :D ...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Da' cand crezi ca va fi jurizarea, de Craciun ? :roll:
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
aaaa..... cred k sunt kior.... nu am inteles c ai scris... desi am citit... scuzele mele... ok .. atunci n vdm duminik copii
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Am terminat shi eu... n-o iesit nu stiu ce k nu am avut timp numa ieri sa fac ceva pe ea... multa bafta tuturor.. may the best ones win..
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
gata si eu...acu am trimis-o
la lateral am cam grabit-o...per total a iesit ok...da mie nu-mi place c mi-a iesit... dar totusi pe bilete bifati in dreptul nickului meu:lol: ;) |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
[QUOTE=Gabi]cassyus: se intampla nereguli MARI, atat in Romania, cat si in restul lumii, iar tu acuzi ca nu se mai voteaza pe forum. Da, stiu, s-a intarziat foarte mult, da' nu cred ca tre' facut atata tam-tam doar pentru ca nu se mai fac poll-uri pe forum.
man ........nu acuz ,sorry daca am fost inteles gresit,din partea mea votul poate fi ori unde ,pe forum ,la prisma sau la dreku in praznic,am cerut doar putina ''organizare''....atat ,cer prea mult? ............eu nu cred . si cu aceasta ocazie le doresc tuturor concurentilor BAFTA, fie ca cel mai bun sa castige!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mai am si io cateva randari de facut in max..pana la ce ora se strang lucrarile?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ps.am am renuntat la advance si freehand...n-am avut timp,ca le faceam cu multa placere...bafta tuturor!
sa ne vedem sanatoshi! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mey io ma gandeam sa se afizese lucrarile pe forum cutot cu clasament...adica cam cat de votat a fost fiecare in parte....numai asa din curiozitate ... ;)
si o intrebare: nu prea am inteles faza aia cu ..sa nu contina elemente cum ar fi logouri...nickuri...bla bla...eu unu am folosit niste personaje prin background si plm la paintjob...oare voi fi descalificat(dar "nu am folosit logouri sau nickuri cu numele meu"...caracterele acelea sunt pur si simplu de design) :-?? |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
cassyus: timpul nu ne mai permite sa afisam lucrarile pe forum pentru votare, inaintea jurizarii oficiale de duminica. Am gresit ca am intarziat si ne asumam raspunderea. DAR, dupa jurizare, cel tarziu luni sau marti, toate lucrarile vor fi postate aici, pe forum, ca toti userii si vizitatorii forumului sa le poata vedea.
ad1: pacat! :( lupu: lucrarea nu trebuie sa contina elemente indetificatoare, atata tot. Din ce-ai spus tu, pare totul ok. |
| All times are GMT +2. The time now is 23:43. |
- Copyright 2026 4Tuning