Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

demonul 10-02-10 17:32

Re: NFS UG2 Drifters
 
ok ok nu mai zic nimic doar cand trebuie si nu ma mai bag intre nimeni si nu mai fac nimic si gata ho hopa

D v D 10-02-10 18:15

Re: NFS UG2 Drifters
 
Bataie ,sange ,morti ,raniti ,v-ati ticnit iar ma ?!? e un joc ce dracu ma parca aveti 5 ani las-o dracu de treaba ce atata cearta cine se da se da de placere n-are rost sa va certati ca x a scos cu 2 puncte mai mult ca y si invers ,exact din cauza asta am renuntat si eu sa ma joc si cred ca asa va ramane cel putin pana dovediti putina maturitate ,nu sa va certati ca la usa cortului ,hai mult succes in continuare si va astept cu provocari pt week-endul asta ;) D v D is back ,si as dori si eu sa stiu care e faza cu bananele daca se poate bineinteles :D

Ingerasul99 10-02-10 19:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by D v D (Post 3072154)
Bataie ,sange ,morti ,raniti ,v-ati ticnit iar ma ?!? e un joc ce dracu ma parca aveti 5 ani las-o dracu de treaba ce atata cearta cine se da se da de placere n-are rost sa va certati ca x a scos cu 2 puncte mai mult ca y si invers ,exact din cauza asta am renuntat si eu sa ma joc si cred ca asa va ramane cel putin pana dovediti putina maturitate ,nu sa va certati ca la usa cortului ,hai mult succes in continuare si va astept cu provocari pt week-endul asta ;) D v D is back ,si as dori si eu sa stiu care e faza cu bananele daca se poate bineinteles :D

Ai uitat domnu cand te intreba maicata daca mai vrei banane?
Care se baga acum? sau cel tarziu pana la ora 9!

JunKer_hP 10-02-10 19:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
cine se baga la 9 jumate sa ma contacteze pe mess :me.raul

toreto 10-02-10 21:07

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ora exacta la campionat si data puteti sa mi-o spuneti?

eMH 10-02-10 21:08

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nu e nimic sigur. Inca nu se stie daca va exista un campionat si cine participa. Sau cel putin mie nu mi s-a adus la cunostinta nimic.

toreto 10-02-10 21:10

Re: NFS UG2 Drifters
 
as vrea sa patricip si eu....trebuie sa ma incriu undeva?:D

demonul 10-02-10 21:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
Dupa ce loveste un pieton, masina isi continua drumul inca vreo 10 metri. Soferul scoate capul pe fereastra si tipa:

- Fii ba atent!!!

Pietonul se ridica repede, speriat, impleticindu-se si intreaba:

- De ce? Dai inapoi?

JunKer_hP 10-02-10 21:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
Demone aici nu e sectiune de divertisment , ai gresit sectiunea!

demonul 10-02-10 21:53

Re: NFS UG2 Drifters
 
dar am spus si eu un banc ma ce aveti cu mine :((:|

ok ok imi cer scz si pentru asta nu mai zic nimic nimic nimic am fermoar la gura siiiiii:-#

no_sp33d_limit18 11-02-10 00:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
ba demone mai taci ba vorbesti cand esti intrebat ca vorbesti prea mult
ma scoti si pe mine din pepeni...
eu nu zic nimic si am 17 ani
nu sunt nici eu mare
da stiu in mortii mei cand sa tac :|
am sute de mailuri numa de la gura ta X(
termino :twisted::twisted:

R3chin 11-02-10 14:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3072750)
Nu e nimic sigur. Inca nu se stie daca va exista un campionat si cine participa. Sau cel putin mie nu mi s-a adus la cunostinta nimic.

Parca era vorba sa fie in data de 20...zicea ingerasul int-un post anterior ....cu vreo 3 pagini in urma

JunKer_hP 11-02-10 20:06

Re: NFS UG2 Drifters
 
da cineva acuma?

in 10 min i gata srv ROMANIA , sunt eu cu Craxy

toreto 11-02-10 22:26

Re: NFS UG2 Drifters
 
Popescu Dragos Alexandru; ToReEtO
junker_hp m-a adus
patricip si eu

Xeler8 11-02-10 22:44

Re: NFS UG2 Drifters
 
Enache Radu -> Xeler8
Ma bag si eu ... ;)
Hav3 FuN!


All times are GMT +2. The time now is 20:42.

- Copyright 2026 4Tuning