![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
ok ok nu mai zic nimic doar cand trebuie si nu ma mai bag intre nimeni si nu mai fac nimic si gata ho hopa
|
Re: NFS UG2 Drifters
Bataie ,sange ,morti ,raniti ,v-ati ticnit iar ma ?!? e un joc ce dracu ma parca aveti 5 ani las-o dracu de treaba ce atata cearta cine se da se da de placere n-are rost sa va certati ca x a scos cu 2 puncte mai mult ca y si invers ,exact din cauza asta am renuntat si eu sa ma joc si cred ca asa va ramane cel putin pana dovediti putina maturitate ,nu sa va certati ca la usa cortului ,hai mult succes in continuare si va astept cu provocari pt week-endul asta ;) D v D is back ,si as dori si eu sa stiu care e faza cu bananele daca se poate bineinteles :D
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Care se baga acum? sau cel tarziu pana la ora 9! |
Re: NFS UG2 Drifters
cine se baga la 9 jumate sa ma contacteze pe mess :me.raul
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ora exacta la campionat si data puteti sa mi-o spuneti?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Nu e nimic sigur. Inca nu se stie daca va exista un campionat si cine participa. Sau cel putin mie nu mi s-a adus la cunostinta nimic.
|
Re: NFS UG2 Drifters
as vrea sa patricip si eu....trebuie sa ma incriu undeva?:D
|
Re: NFS UG2 Drifters
Dupa ce loveste un pieton, masina isi continua drumul inca vreo 10 metri. Soferul scoate capul pe fereastra si tipa:
- Fii ba atent!!! Pietonul se ridica repede, speriat, impleticindu-se si intreaba: - De ce? Dai inapoi? |
Re: NFS UG2 Drifters
Demone aici nu e sectiune de divertisment , ai gresit sectiunea!
|
Re: NFS UG2 Drifters
dar am spus si eu un banc ma ce aveti cu mine :((:|
ok ok imi cer scz si pentru asta nu mai zic nimic nimic nimic am fermoar la gura siiiiii:-# |
Re: NFS UG2 Drifters
ba demone mai taci ba vorbesti cand esti intrebat ca vorbesti prea mult
ma scoti si pe mine din pepeni... eu nu zic nimic si am 17 ani nu sunt nici eu mare da stiu in mortii mei cand sa tac :| am sute de mailuri numa de la gura ta X( termino :twisted::twisted: |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
da cineva acuma?
in 10 min i gata srv ROMANIA , sunt eu cu Craxy |
Re: NFS UG2 Drifters
Popescu Dragos Alexandru; ToReEtO
junker_hp m-a adus patricip si eu |
Re: NFS UG2 Drifters
Enache Radu -> Xeler8
Ma bag si eu ... ;) Hav3 FuN! |
| All times are GMT +2. The time now is 20:42. |
- Copyright 2026 4Tuning