Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   CONCURSUL CONCURSURILOR -2006 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/11435-concursul-concursurilor-2006-a.html)

ALXutz 29-03-06 23:15

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
Trimit mailul spre dimineata, vreau sa fac ultimele retusuri in noaptea asta.

ALXutz 30-03-06 01:57

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
Nu gasesc butonul de edit asa ca voi posta consecutiv :?
Tocmai am trimis lucrarea pe mail, ar fi frumos ca maine dimineata dupa expirarea deadlineului sa se faca o centralizare si sa se anunte lista celor ramasi in concurs.
Totodata as dori sa stiu si eu cand vor avea loc deliberarile juriului, votarea lucrarilor, anuntarea si premierea castigatorilor. Nu am gasit aceste detalii in programul evenimentului

ZoliaT 30-03-06 02:06

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
asta pentru ca nu ai gasit inca programul

in principiu sambata sunt calificarile si duminica finalele

in noaptea asta repere orare mai precise

ad1 30-03-06 06:08

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
plz...sunt dispaerant...nu fugitzi cu cd-u la tiparire...sunt mort..n-am dormit deloc...astetazi-ma!!!!!!!!:D....pe la 9-10 sunt gataaaaaaaaaaaa

a_ombladon 30-03-06 07:09

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
Hai Adiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vlad_VSV 03-04-06 13:23

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
cand aflam castigatorii ca nu mai am rabdareeeeeeee

L33L00 06-04-06 16:25

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
da chiar asa !!! cand ???? ca nici eu nu mai suport :D


All times are GMT +2. The time now is 01:47.

- Copyright 2026 4Tuning