![]() |
Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
Trimit mailul spre dimineata, vreau sa fac ultimele retusuri in noaptea asta.
|
Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
Nu gasesc butonul de edit asa ca voi posta consecutiv :?
Tocmai am trimis lucrarea pe mail, ar fi frumos ca maine dimineata dupa expirarea deadlineului sa se faca o centralizare si sa se anunte lista celor ramasi in concurs. Totodata as dori sa stiu si eu cand vor avea loc deliberarile juriului, votarea lucrarilor, anuntarea si premierea castigatorilor. Nu am gasit aceste detalii in programul evenimentului |
Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
asta pentru ca nu ai gasit inca programul
in principiu sambata sunt calificarile si duminica finalele in noaptea asta repere orare mai precise |
Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
plz...sunt dispaerant...nu fugitzi cu cd-u la tiparire...sunt mort..n-am dormit deloc...astetazi-ma!!!!!!!!:D....pe la 9-10 sunt gataaaaaaaaaaaa
|
Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
Hai Adiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
cand aflam castigatorii ca nu mai am rabdareeeeeeee
|
Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
da chiar asa !!! cand ???? ca nici eu nu mai suport :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:47. |
- Copyright 2026 4Tuning