Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/113424-oltcit-12-trs-dj-05-pmd.html)

Gabi 11-01-11 20:05

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Reformulez: vreti sa depasiti momentul, sau va iau la suturi ? :evil:

electric_style 11-01-11 20:19

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 3975988)
tocmai d'aia am dat bani aia la inceput pricepi? sa nu stau sa fac eu nimic optic la ea! ( nu asta a fost intentia , la inceput am vrut si optic dar in timp am lasat asta la o parte pentru alte performante )

e chiar atat de greu de inteles ca decat sa ma chinui sa fac una , cum fac majoritatea si NU le iese , am preferat sa dau bani pe ea asa cum e ?

nu am postat defectele pana acum , nici macar cand masina nu mai era la mine! am postat doar sa ca inteleaga lumea , cei care nu stiu si vad ce scrii , ca nu am facut mare daune , daca tu asa le consideri ..
nu am putut sa refac toata vopseaua din cauza lor , toata lumea face accidente , dar nu imi permiteam sa vopsesc , intelegi asta? decat sa dau bani pe vopsea.

:



doamne , o vezi la vara ce si cum pentru ca am decis sa nu fac topic cu noua masina , sa postez din 2 in 2 zile cum schimb o boxa , pana atunci te rog .. abtine-te tu mare pasionat de o anumita marca anume incat le-ai schimbat asa de des, cat despre gaz , nu puteam sa urc pe bucovatz si sa bat masini potente cu el.


am tinut si tin la masinuta asta , nu am postat pana acum de cand e la el, dar chestia ca cine stie ce am facut la masina chiar m-a deranjat.

bafta si tie si sper ca e ultimul post care trebuie sa il scriu aici

bineeeee....uite eu imi cer scuze in fata tuturor ca te-am indispus spunand ca :n-ai avut grija de masina ! e ok ? hai ca deja ne-a luat lumea seama :hug:

lancer 21-02-11 23:54

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
bine spunea cine spunea mai devreme viata de oltcit nebun .. din cate am vazut s-a vandut iar .... la cine, unde ??? asteptam indicii

Speed4U 21-02-11 23:59

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
aia cu viata de oltcit nebun a zis-o un prieten ,masina a ajuns la un om mai invarsta care a spus ca are grija de ea si o mai plimba ,eu am avut grija de ea cat am putut am mai facut si cate ceva la ea o sa pun si poze cat a stat la mine am alta masina care cere bani si nu imi permit sa tin atate-a ,cand am oczie sa o vad o sa ii mai fac poze ! bafta

lancer 22-02-11 00:05

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
deci sa intelegem ca a ramas in pitesti ?

Speed4U 24-02-11 22:13

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Nu chiar in pitesti dar in AG !

Speed4U 04-06-11 12:56

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
15 Attachment(s)
Niste poze de cand era la mine !

Attachment 2030573Attachment 2030574
Attachment 2030575Attachment 2030576
Attachment 2030577Attachment 2030578
Attachment 2030579Attachment 2030581
Attachment 2030582Attachment 2030584
Attachment 2030586Attachment 2030587
Attachment 2030588Attachment 2030589
Attachment 2030590

julaikos 04-06-11 17:56

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
mai exista?n-a ajuns la rabla?

Speed4U 04-06-11 18:35

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Pozele sunt de vara trecuta ,masina da exista merge cu ea arata la fel !

DJ_69_FPP 22-08-11 21:28

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by Speed4U (Post 4374124)
Pozele sunt de vara trecuta ,masina da exista merge cu ea arata la fel !

Dar prin ce oras mai e acuma?:D

Speed4U 22-08-11 23:19

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Pe langa Pitesti ,imi e dor de el :( !


All times are GMT +2. The time now is 15:46.

- Copyright 2026 4Tuning