Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

ILPRESIDENTE_XCE 06-02-09 23:17

Re: Xtreme Club Emotion
 
traiesc

leonard 06-02-09 23:55

Re: Xtreme Club Emotion
 
aahahhaaa:))) onu? sau gresesc?:)) ce id are shaww sa mor.
PS: bai onule da na intrebat nimeni de tine mah:))

ILPRESIDENTE_XCE 07-02-09 00:10

Re: Xtreme Club Emotion
 
pai daca nu ma iubeste nimeni. ce sa fac si eu.

peter 07-02-09 08:45

Re: Xtreme Club Emotion
 
dute ma acasa

:lol::twisted:


pe 2 mai sunt curse 402m la noi.

nu bagam si noi o intalnire mai intai ?

:drunk::pelvic_th:chick:

leonard 07-02-09 11:17

Re: Xtreme Club Emotion
 
unde sunt mah petere curse?....
bagam pana atunci o intalnire fi sigur..sa vedem si cine partiicipa de la noi.

X-Ray-Eyes 07-02-09 14:28

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ILPRESIDENTE_XCE (Post 2044840)
pai daca nu ma iubeste nimeni. ce sa fac si eu.

Ba ... pai daca zici ca vi la o cafea si te asteapta omu 30 minute si tu nu apari ... Trage omu' de tine si tu nexam ... comunistule !

peter 07-02-09 18:02

Re: Xtreme Club Emotion
 
Cred ca locatia este tot pe acolo Venus-Saturn...

Psycho 08-02-09 09:44

Re: Xtreme Club Emotion
 
@ andrei .. el se lasa asteptat .. invitatie speciala ;) mireasa :)

ct11lyv 08-02-09 11:23

Re: Xtreme Club Emotion
 
auzi la el ilprezindente :)))))) trebuie sa ceri drept de autor la baieti :)

ILPRESIDENTE_XCE 08-02-09 18:18

Re: Xtreme Club Emotion
 
sa imi sugi totosul ba liv

YZF-PWR 08-02-09 19:14

Re: Xtreme Club Emotion
 
Peu nu a venit WRC-ule ca umbla pe la pariuri sportive azi , :)) arunca cu cascavalu ca Becali

X-Ray-Eyes 08-02-09 19:24

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by YZF-PWR (Post 2048978)
Peu nu a venit WRC-ule ca umbla pe la pariuri sportive azi , :)) arunca cu cascavalu ca Becali

I-auzi ILPRESIDENTE ... AI luat kashkaval ?
Si inca 1 intrebare : care e faza cu noul user ? ai uitat parola la ala vechi ?
:D :D :D

ILPRESIDENTE_XCE 13-02-09 18:32

Re: Xtreme Club Emotion
 
nu ma ala vechi este banat

peter 13-02-09 20:55

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ILPRESIDENTE_XCE (Post 2064533)
nu ma ala vechi este banat

ai fost baiat rau...

JETT 19-02-09 18:10

chiar ba onule sa le dai la baieti dreptu ca au numele inregistrat :))) salut adi , tot vb baietii ca esti suparat pe mine si nu prea inteleg de ce ?!!!!! eu cred ca nu ti-am dat motive vreodata sau am dat dovada cumva in fata ta de bulangerism sau nesimtire . si din cate stiu eu ai nr meu de tel , asta in cazul in care nu l-ai sters sau ti-ai schibat tel :)))) bem o cafea cand ai timp si-ti explic eu in amanunt faza cu revelionul ca sa nu mai ai tu suparari pe mine aiurea

aaaaa mia bine ati puneai seful sefilor ba onule :))))) ca-ti si place date dracu :))))


All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2026 4Tuning