![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
traiesc
|
Re: Xtreme Club Emotion
aahahhaaa:))) onu? sau gresesc?:)) ce id are shaww sa mor.
PS: bai onule da na intrebat nimeni de tine mah:)) |
Re: Xtreme Club Emotion
pai daca nu ma iubeste nimeni. ce sa fac si eu.
|
Re: Xtreme Club Emotion
dute ma acasa
:lol::twisted: pe 2 mai sunt curse 402m la noi. nu bagam si noi o intalnire mai intai ? :drunk::pelvic_th:chick: |
Re: Xtreme Club Emotion
unde sunt mah petere curse?....
bagam pana atunci o intalnire fi sigur..sa vedem si cine partiicipa de la noi. |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Cred ca locatia este tot pe acolo Venus-Saturn...
|
Re: Xtreme Club Emotion
@ andrei .. el se lasa asteptat .. invitatie speciala ;) mireasa :)
|
Re: Xtreme Club Emotion
auzi la el ilprezindente :)))))) trebuie sa ceri drept de autor la baieti :)
|
Re: Xtreme Club Emotion
sa imi sugi totosul ba liv
|
Re: Xtreme Club Emotion
Peu nu a venit WRC-ule ca umbla pe la pariuri sportive azi , :)) arunca cu cascavalu ca Becali
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
Si inca 1 intrebare : care e faza cu noul user ? ai uitat parola la ala vechi ? :D :D :D |
Re: Xtreme Club Emotion
nu ma ala vechi este banat
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
chiar ba onule sa le dai la baieti dreptu ca au numele inregistrat :))) salut adi , tot vb baietii ca esti suparat pe mine si nu prea inteleg de ce ?!!!!! eu cred ca nu ti-am dat motive vreodata sau am dat dovada cumva in fata ta de bulangerism sau nesimtire . si din cate stiu eu ai nr meu de tel , asta in cazul in care nu l-ai sters sau ti-ai schibat tel :)))) bem o cafea cand ai timp si-ti explic eu in amanunt faza cu revelionul ca sa nu mai ai tu suparari pe mine aiurea
aaaaa mia bine ati puneai seful sefilor ba onule :))))) ca-ti si place date dracu :)))) |
| All times are GMT +2. The time now is 05:23. |
- Copyright 2026 4Tuning