Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

alexu_bad_boy 22-07-10 19:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sambata fac niste modificari la magazin si nu stiu cat stau.
Duminica sunt liber. Vorbim cu daffy maine si vedem cum facem oricum in weekend-ul asta o rezolvam.

alexu_bad_boy 22-07-10 19:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by babone (Post 3534497)
eu zic sa-l torturam pe Mr.Daffy :twisted:

bine zici babone....facem o ''gramada cere varf peste el'' sa mai rada atunci de burtile noastre

babone 22-07-10 20:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ok asa sa fie,la urmatorul event il strivim :))

johnny325 23-07-10 02:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma bag si eu la treaba asta:D

Lucian_GXZ 23-07-10 12:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si eu, dar ma pun ultimul!!!

babone 23-07-10 13:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lucian tu sari cu picioarele :))

Lucian_GXZ 23-07-10 13:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
DA! cu toate 3! :lol::lol::lol::lol:

b31rmy 23-07-10 14:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Iar eu am sa fiu cireasa de pe tort :lol:

Lucian_GXZ 23-07-10 15:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by b31rmy (Post 3537693)
Iar eu am sa fiu cireasa de pe tort :lol:


aaa... i'm out - e o lupta prea mare pentru unu ca mine... :lol::lol::lol:

babone 23-07-10 15:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de frica nici nu mai da pe aici,el care e activ zilnic :-P

johnny325 23-07-10 17:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
......pt robynet

Lucian_GXZ 23-07-10 17:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bune poze!!!! - robynet.. aproape ca nu faceam legatura.... ma gandeam.. ia uite ma.. numar ca a lu robynet.. dupa care mi-am adus aminte de tuning :lol::lol::lol::lol::lol::rolleyes2:rolleyes2:roll eyes2:twisted::twisted::twisted:8)

cozo 23-07-10 17:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate sa se laude si guri k a avut si el odata un JEEP.............. cu toba japan, in pasaj la MARASESTI................

Lucian_GXZ 23-07-10 18:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
jeep bmw :) un fel de x3

johnny325 23-07-10 18:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baieti mai usor ca se rusineaza:D


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning