![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sambata fac niste modificari la magazin si nu stiu cat stau.
Duminica sunt liber. Vorbim cu daffy maine si vedem cum facem oricum in weekend-ul asta o rezolvam. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ok asa sa fie,la urmatorul event il strivim :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ma bag si eu la treaba asta:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si eu, dar ma pun ultimul!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lucian tu sari cu picioarele :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
DA! cu toate 3! :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Iar eu am sa fiu cireasa de pe tort :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
aaa... i'm out - e o lupta prea mare pentru unu ca mine... :lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
de frica nici nu mai da pe aici,el care e activ zilnic :-P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
......pt robynet
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bune poze!!!! - robynet.. aproape ca nu faceam legatura.... ma gandeam.. ia uite ma.. numar ca a lu robynet.. dupa care mi-am adus aminte de tuning :lol::lol::lol::lol::lol::rolleyes2:rolleyes2:roll eyes2:twisted::twisted::twisted:8)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate sa se laude si guri k a avut si el odata un JEEP.............. cu toba japan, in pasaj la MARASESTI................
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
jeep bmw :) un fel de x3
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
baieti mai usor ca se rusineaza:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
- Copyright 2026 4Tuning