![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
de unde ai scos ma pozele astea rapcigosule :lol: ce hal de om.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
de la naftalina:twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dar nu uitati de ROPHO. Era prea smecher cu ala pe haion.
Putina miscare nu facem si noi?? Un fotbal ceva??? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu ma m prins ce inseamna asta robinet?zi mi si mie.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ca umblai cu scorpioni pe masina ma.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce e de prins ma e o poza :lol:
Sustin. In week`end putem sa facem un fotbal undeva cu toate ca sunt paralel. Sau putem sa mergem pe la o padurice si incingem un fotbal acolo. Cum am facut de 1 mai la snagov de s`a lasat cu victime :lol:. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
P.S sustin fotbalul ca avem anumiti colegi de club cu ¨ghiozdane¨ in fata :lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine ca tu il ai in spate ma...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine ca rade el de burtosi...dar in caz de tornada sau vant mai puternic...isi agata de picior un sac de ciment sa nu decoleze. :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sau se tine de unu din noi.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu zic sa-l torturam pe Mr.Daffy :twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Domnu Alex. o zi libera pentru o sedinta foto? Sambata aveti ceva planuri?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Masina mea e gata de 1 luna, poate ma contacteaza si pe mine cineva pt poze.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
MTX care se ocupa de treaba asta e plecat din RO. Nu a fost desemnat altcineva in prealabil sa se ocupe, asa ca am luat eu initiativa. Cand iti convine? sambata / duminica? Poate vb sa iasa Claudiu la poze si cu tine si cu Alex.. in aceeasi zi..
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:13. |
- Copyright 2026 4Tuning