Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 18-07-10 16:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de unde ai scos ma pozele astea rapcigosule :lol: ce hal de om.

johnny325 18-07-10 18:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de la naftalina:twisted:

RoByNeT 19-07-10 19:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
:lol:

alexu_bad_boy 20-07-10 19:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dar nu uitati de ROPHO. Era prea smecher cu ala pe haion.

Putina miscare nu facem si noi?? Un fotbal ceva???

adi_stilo 20-07-10 23:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu ma m prins ce inseamna asta robinet?zi mi si mie.

alexu_bad_boy 20-07-10 23:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ca umblai cu scorpioni pe masina ma.

RoByNeT 21-07-10 12:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce e de prins ma e o poza :lol:


Sustin. In week`end putem sa facem un fotbal undeva cu toate ca sunt paralel. Sau putem sa mergem pe la o padurice si incingem un fotbal acolo. Cum am facut de 1 mai la snagov de s`a lasat cu victime :lol:.

daffy duck™ 21-07-10 19:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3532868)
ce e de prins ma e o poza :lol:


Sustin. In week`end putem sa facem un fotbal undeva cu toate ca sunt paralel. Sau putem sa mergem pe la o padurice si incingem un fotbal acolo. Cum am facut de 1 mai la snagov de s`a lasat cu victime :lol:.

mai bine luam undeva un teren....sau putem face o alta chestie mai interesanta ...detalii vineri.....

P.S sustin fotbalul ca avem anumiti colegi de club cu ¨ghiozdane¨ in fata :lol::lol:

alexu_bad_boy 21-07-10 21:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine ca tu il ai in spate ma...

Evo-Jr 21-07-10 21:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine ca rade el de burtosi...dar in caz de tornada sau vant mai puternic...isi agata de picior un sac de ciment sa nu decoleze. :))

alexu_bad_boy 21-07-10 23:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sau se tine de unu din noi.

babone 22-07-10 06:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu zic sa-l torturam pe Mr.Daffy :twisted:

Lucian_GXZ 22-07-10 09:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Domnu Alex. o zi libera pentru o sedinta foto? Sambata aveti ceva planuri?

gpk 22-07-10 10:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Masina mea e gata de 1 luna, poate ma contacteaza si pe mine cineva pt poze.

Lucian_GXZ 22-07-10 10:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
MTX care se ocupa de treaba asta e plecat din RO. Nu a fost desemnat altcineva in prealabil sa se ocupe, asa ca am luat eu initiativa. Cand iti convine? sambata / duminica? Poate vb sa iasa Claudiu la poze si cu tine si cu Alex.. in aceeasi zi..


All times are GMT +2. The time now is 08:13.

- Copyright 2026 4Tuning