![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
hjc-ul, (ursul care il luase inapoi andu) a ajuns la o cunostinta, mai exact prietenu ala al meu care venise sa imi zica la multi ani la ultima intalnire cu tico-ul, ramane "in familie" :D de curiozitate mai are vreo problema ascunsa ? ca nu mai stiu unde citisem ca nu stiu ce are, stie cineva ceva ? sau e ok masina .. ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Suna-l pe johnny si intreaba-l in privat nu pe forum.. ca poate intr-o buna zi va vrea sa-l vanda :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
plictisit ti-am dat privat cu nr meu de tel:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce liniste pe aici,se vede ca a plecat MTX-u :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sunt curios daca in Italia o fi vreo zona gen Dorobantzi?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deschide el.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Lanseaza moda cocalaro vero! :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Gigolo Romano 300 mii
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 la 10 mii :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
schimba semnatura cu asta.. ca sa fie fundalu la fel ca forumu ca ma streseaza albu ala prost... si bonus.. ti-am scos manerele, ramai dator cu o clantza (sa faci)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
This PNG image has the incorrect file extension. :lol: Da`i cu jpg sau gif.
PS: daca poti da jos si bandourile :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai tu crezi ca astea se tuneaza asa pac.. :)) tre sa platesti frate..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
va multumesc.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
robynet?
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:01. |
- Copyright 2026 4Tuning