![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
S-au mulat perfect pe picioarele neamtzului! merci inca odata! 8)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://www.youtube.com/watch?v=i8Wdm...=QL&playnext=1
asta e pt MTX-din tineretze....acuma am inteles de unde are el relatzii la politzie :D:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Matrix tre sa stam de vorba vineri.. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
la ei se tragea mai mult ...
Oricum din filmuletu ala ... am ramas cu cel mai tare comment :lol: enjoy : " 1 year ago foarte tare mi-a placut extraordinar de tare as vrea si eu sa fiu in clubul vostru am auzit ca toata lumea face misto de voi si ca aveti doar masini cu care puteti sa concurati cu mopedurile, chiar am inteles de la cineva ca aveti si 2 masini care au jante de aluminiu, sunteti chiar tari, mi-a placut eleronul de pe logan, ala care l-a pus acolo e un bos original, dar miscarea aia cu masinile cand dau din cur e semnatura voastra ca si club sau va e frica sa nu plece masinile prea tare???? " |
Re: Diverse (topic de offtopic)
uita de unde a plecat si unde a ajus...
Daca cumva au wireless pe dorobantzi la cafenea sa accesezi linkul pus de andu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://**************.************/Rearhorse , puteti sa va inscrieti si voi :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa , asa si vezi ca mai sunt si altele :P :))
10q |
Re: Diverse (topic de offtopic)
in aceasta seara nu cred ca pot ajunge la intalnire ca voi fi plecat din bucuresti..... ne vedem abia peste 3 sapt ca luni voi pleca din tara
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Drum bun si distractie placuta! Nu uita sa scri!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
ne auzim pe messenger!!!!!!!! ai grija acolo, poate faci o pompino con culo sau ottenere la scopata Drum bun ! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
@Lucian tii minte cand ne uitam si noi la filmuletul asta la tine :))) radeai ca porcu` |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)) Ba da in hohote faza noastra preferata cand il controla la acte pe MTX :)))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
invidiosilor :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:55. |
- Copyright 2026 4Tuning