Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 08-07-10 08:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
S-au mulat perfect pe picioarele neamtzului! merci inca odata! 8)

Andu.JHN 08-07-10 14:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=i8Wdm...=QL&playnext=1

asta e pt MTX-din tineretze....acuma am inteles de unde are el relatzii la politzie :D:D

kimi 08-07-10 14:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Andu.JHN (Post 3502445)
....acuma am inteles de unde are el relatzii la politzie

Cum de nu mi-am dat eu seama pana acuma.......

Matrix tre sa stam de vorba vineri..

RoByNeT 08-07-10 14:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la ei se tragea mai mult ...


Oricum din filmuletu ala ... am ramas cu cel mai tare comment :lol: enjoy :

"
1 year ago
foarte tare mi-a placut extraordinar de tare as vrea si eu sa fiu in clubul vostru am auzit ca toata lumea face misto de voi si ca aveti doar masini cu care puteti sa concurati cu mopedurile, chiar am inteles de la cineva ca aveti si 2 masini care au jante de aluminiu, sunteti chiar tari, mi-a placut eleronul de pe logan, ala care l-a pus acolo e un bos original, dar miscarea aia cu masinile cand dau din cur e semnatura voastra ca si club sau va e frica sa nu plece masinile prea tare???? "

Lucian_GXZ 08-07-10 14:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
uita de unde a plecat si unde a ajus...
Daca cumva au wireless pe dorobantzi la cafenea sa accesezi linkul pus de andu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

rearhorse 08-07-10 15:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://**************.************/Rearhorse , puteti sa va inscrieti si voi :)

babone 08-07-10 15:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by rearhorse (Post 3502610)
http://**************.************/Rearhorse , puteti sa va inscrieti si voi :)

eu te-am votat man,ca porma poate nu mai primeam cipul :))

rearhorse 08-07-10 15:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa , asa si vezi ca mai sunt si altele :P :))

10q

87MTX 09-07-10 16:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
in aceasta seara nu cred ca pot ajunge la intalnire ca voi fi plecat din bucuresti..... ne vedem abia peste 3 sapt ca luni voi pleca din tara

Lucian_GXZ 09-07-10 16:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Drum bun si distractie placuta! Nu uita sa scri!

daffy duck™ 09-07-10 17:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3505543)
in aceasta seara nu cred ca pot ajunge la intalnire ca voi fi plecat din bucuresti..... ne vedem abia peste 3 sapt ca luni voi pleca din tara

pa ba dextere :*!!!!

ne auzim pe messenger!!!!!!!!

ai grija acolo, poate faci o pompino con culo sau ottenere la scopata

Drum bun !

bogdy.ghetto 12-07-10 17:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Andu.JHN (Post 3502445)
https://www.youtube.com/watch?v=i8Wdm...=QL&playnext=1

asta e pt MTX-din tineretze....acuma am inteles de unde are el relatzii la politzie :D:D

Citeste si comentariile de la filmulet sa vezi ce zice lumea :))))
@Lucian tii minte cand ne uitam si noi la filmuletul asta la tine :))) radeai ca porcu`

Lucian_GXZ 13-07-10 08:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3513029)
Citeste si comentariile de la filmulet sa vezi ce zice lumea :))))
@Lucian tii minte cand ne uitam si noi la filmuletul asta la tine :))) radeai ca porcu`

iaaaaa!! parca tu nu radeai ma!!!!!???? :lol::lol::lol::lol:

bogdy.ghetto 13-07-10 22:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)) Ba da in hohote faza noastra preferata cand il controla la acte pe MTX :)))))))))

RoByNeT 14-07-10 10:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
invidiosilor :lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:55.

- Copyright 2026 4Tuning