Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1573-monden-constanta-stiri-monden-evenimente-barfe.html)

X-Ray-Eyes 14-12-07 05:15

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by LKS (Post 1245612)
cand a zis ca sunt doar 2 cluburi..a zis de cele cu acte in regula (sper :D) daca nu...are o lipsa de informatii :D

Nu are nici o lipsa de informatii ... exact la cele cu acte in regula s-a referit ...

dogarel2 14-12-07 07:33

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by TheBig_X (Post 1245531)
... sicer cel care a zis ca sunt doar ei cu x-team nici nu il cunosc ....

N-am avut ocazia sa ne prezentam reciproc.
1. Am vorbit doar despre cluburi care au acte.
2. N-a fost o prezentare a altor cluburi, ci una a filialei Anonymous Constanta.
3. Parerea mea este ca in acest moment cele mai reprezentative cluburi sunt Anonymous si X-Team (nu conteaza ordinea). Asta nu inseamna ca celelalte cluburi sunt varza.
4. Nici macar n-am amintit de un fost membru vechi al filialei, care, in domeniul tuningului si al curselor este undeva unde putini au ajuns, cu toate ca as fi vrut sa amintesc despre el, din motivele mentionate la punctul 2.

I rest my case.

x-28-TRA 14-12-07 09:03

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by TheBig_X (Post 1245531)
pacat ca cei din anonymous nu stiu ca exista mai mult de 2 cluburi in constanta sicer cel care a zis ca sunt doar ei cu x-team nici nu il cunosc :D. vorba lui ne rezolvam pe strazi :P

onule daca nu ies i pe strada si stai in casa incepe sa te uite lumea . SI daca vrei itzi fac eu cunostintza cu dogarell (cel care vb ).

lks tu dc te atacii ??

LKS 14-12-07 09:23

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by x-28-TRA (Post 1245753)
lks tu dc te atacii ??

Da nu m-am atacat deloc.. i-am amintit ca nu sunt doar 2 cluburi in cta :D sunt 2 cu acte in regula ..ce-i drept .. (da cica trebuie sa mai iasa actele pentru inca unul ;) :D )

ERY 14-12-07 10:40

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
DA este vorba de acte..si Onule...cum sa il stii tu pe Dogarel ca nici nu ai avea timp sa ii vezi masina dc te-ai da cu el....dar a fost si el la ultima intalnire...vorbim in prv detalii.:D

k4r4 14-12-07 11:47

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
nu-i o diferenta intre "club" si "team"? clubu are acte si masini multe. team-u, romaneste spus, e o "gashca" nu? nu faci club cu 3 mashini.

x-28-TRA 14-12-07 13:57

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by LKS (Post 1245783)
Da nu m-am atacat deloc.. i-am amintit ca nu sunt doar 2 cluburi in cta :D sunt 2 cu acte in regula ..ce-i drept .. (da cica trebuie sa mai iasa actele pentru inca unul ;) :D )

pai acum cand se da un interviu trebuie sa spui in general cam ce e cel mai bun si ce e reprezentativ. iar cele doua cluburii care au fost mentzionate sunt reprezentative pentru ct . si dupa parerea mea uratorul club e xcs de restuu nuu am vazut , auzit NIMIC

quick_5hifter 14-12-07 14:24

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by x-28-TRA (Post 1246152)
...dupa parerea mea uratorul club e xcs de restuu nuu am vazut , auzit NIMIC

Multumim! Uite ca e cineva care si-a amintit de noi :lol:

@kara: nu cred ca notiunile de "club" si "team" se diferentiaza atat de puternic cum zici tu. Fiecare isi pune numele cum vrea, iar in traducere libera, ambele notiuni au acelasi inteles. Tot "gasca" se cheama si aia cu 3 membri, si aia cu 15. Idem si cu "club", parerea mea.

Eu zic ca e suficienta distinctia: club cu acte si club fara acte.

Psycho 14-12-07 20:37

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
laura gaura cum zicea cineva pe net ... din ce era emisiunea si ce a ajuns ... se duce draq de rapa ...

Most_Wanted 15-12-07 01:28

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
cum zicea ea ...."avem aici baieti frumosi" ......a pus ochii pe voi :))

Psycho 15-12-07 08:41

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
ea pune ochii pe toti baietziii ?!?!


ce pretzuri au astia la patinoare stie careva ???

x-28-TRA 15-12-07 11:20

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
cred ca de ceres ia placut iar am auzit ca o simpatie deosebita are ptr PIA:))

ct-13-SHP 16-12-07 01:00

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 1247232)
ea pune ochii pe toti baietziii ?!?!


ce pretzuri au astia la patinoare stie careva ???

e 200 in cursu saptamani...adica 100 patina si 100 intrarea pe patinuar...iar in weekend 250...da e fulllll frate..ii calci pe aia pe cap...nici sa cazi nu ai loc:))

Psycho 16-12-07 12:02

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
eu cand v-am zis ca astia de la b1 habar nu au pe ce lume traiesc si fac emisiuniile dupa ureche .. nu m`ati crezut ... :))

k4r4 16-12-07 17:37

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
pentru cei care n-au scos capu din casa....a nins....ninge....sper k avetzi spiritu craciunului in voi.:D


All times are GMT +2. The time now is 21:47.

- Copyright 2024 4Tuning