Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

87MTX 22-06-10 12:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
l-am cumparat de mult de pe dc :))

RoByNeT 22-06-10 15:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a fost 10 lei cu gazeta ... saracule ( era cat o gura de cafea pe dorobanti la tine acolo ) :lol: ( l`am luat si eu merita )

adi_stilo 23-06-10 20:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
isi mananca de sub unghii....sa mai bea o cafea pe dorobantii,sau sa se duca la piscina la turabo.

adi_stilo 23-06-10 20:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
a invatat johny sa faca drift.....dar ia luat ceva timp,atentie amatorilor!

87MTX 23-06-10 20:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cum de a reusit ?

adi_stilo 23-06-10 20:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
intreabal pe el .dar nu cred ca iti va spune ca e secret.de ce vrei si u sa faci?ai grija.

RoByNeT 23-06-10 20:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mda. A patit ceva ?

adi_stilo 23-06-10 20:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mda.nu stiu.

87MTX 23-06-10 20:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mda. dc nu stii ?

RoByNeT 23-06-10 20:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba terminati si voi cu caterinca macar la fazele astea :rolleyes2 chiar nu e nimic de ras ...

87MTX 23-06-10 20:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce caterinca mah ? ai luat-o razna ? ce nu a fost buna azi cafeaua la tine acolo pe dorobanti?

RoByNeT 24-06-10 11:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 3465408)
n-am finalizat inca toate amanuntele, dar in mare, vom avea urmatoarele:

3-4 iulie Real Pallady Bucuresti: 24H SHOW Total care include:
-etapa 3 Campionatul national de drift - sambata
-Nocturna de la ora 21 cu finala si competitie moto de stunt ride, plus drift nocturn
- duminica Show Total cu numere pregatite si nemaivazute, moto, auto, etc

10-11 iulie Suceava - Etapa 4 a Campionatului National de Drift, show, tuning si demo car-audio

17-18 iulie Real Berceni Bucuresti, Tuning & Sound Party expo si copmetitie tuning, si etapa oficiala CNCA, plus Party in nocturna... Surprize... :)

24 -25 iulie Aeroportul Baneasa Bucuresti, KOE Drag, mult asteptata si mult iubita de altfel... si acolo avem surprize de proportii


iar 5 caractere

johnny325 26-06-10 22:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru curiosi nu am patit nimic:!:

gpk 27-06-10 13:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 3472744)
pentru curiosi nu am patit nimic:!:

era culmea, io nu am vazut drac mort...

daffy duck™ 27-06-10 16:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
va place????

:D :D :D :D :D


All times are GMT +2. The time now is 07:58.

- Copyright 2026 4Tuning