![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Revenind la topic :lol: Pentru johnny ! CLICK ME !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ori moto si masina romaneasca :)) ori italianca
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba..dc nu raspunzi la msg?
ai vorbit cu ala cu lanceru sa mi dea cartea? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ptr ca nu ti-o mai da:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai si cine crezi ca si ia capace dupa ceafa?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
razi tu da` .. parca vezi ca a mancat-o catelu "din greseala" :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
26-27 iunie, Bucuresti, eveniment exclusiv tuning si car-audio, dupa cum am promis ca o sa organizam
3-4 iulie, Bucuresti etapa oficiala de drift in Campionatul National si un show surpiza, in premiera 10-11 iulie, Suceava, Etapa e drift oficiala in Campionat, car-audio etapa demo si tuning atat va spun momentan, abia azi am finalizat unele intelegeri, vroiam sa fac anuntul maine mai cu tam-tam, dar mi-a reamintit cineva ca am promis pentru luni update la calendar. ( Gratian) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
in acest moment ma aflu la poze cu adrian(cartof) si a trecut un domn pe la 35 de ani si a adresat urmatoarea intrebare :'' masina asta este logan tunat? '' :)))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
matrix mai vezi **** nr de tel.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
zici de parca am zis eu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
exista logan hatchback??:))
n ai ma ce sa faci cu "cunoscatorii" astia.eu ma simt bine cand aud "iautii ma ci ievo"" :))))))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Recomand ultimul album marca Parazitii! e de nota 10! Cumparati-l! Merita! 8)
Parazitii - Tot ce e bun tre sa dispara |
| All times are GMT +2. The time now is 11:01. |
- Copyright 2026 4Tuning