Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 18-06-10 17:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Revenind la topic :lol: Pentru johnny ! CLICK ME !

87MTX 18-06-10 18:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ori moto si masina romaneasca :)) ori italianca

Evo-Jr 18-06-10 18:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba..dc nu raspunzi la msg?
ai vorbit cu ala cu lanceru sa mi dea cartea?

87MTX 18-06-10 19:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ptr ca nu ti-o mai da:))

Evo-Jr 18-06-10 19:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai si cine crezi ca si ia capace dupa ceafa?

RoByNeT 18-06-10 19:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
razi tu da` .. parca vezi ca a mancat-o catelu "din greseala" :lol:

87MTX 18-06-10 19:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3451036)
pai si cine crezi ca si ia capace dupa ceafa?

robynet, ca tot comenteaza el mereu

daffy duck™ 19-06-10 12:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/617-calendar...-27-iunie.html

??????

daffy duck™ 19-06-10 12:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
26-27 iunie, Bucuresti, eveniment exclusiv tuning si car-audio, dupa cum am promis ca o sa organizam
3-4 iulie, Bucuresti etapa oficiala de drift in Campionatul National si un show surpiza, in premiera
10-11 iulie, Suceava, Etapa e drift oficiala in Campionat, car-audio etapa demo si tuning

atat va spun momentan, abia azi am finalizat unele intelegeri, vroiam sa fac anuntul maine mai cu tam-tam, dar mi-a reamintit cineva ca am promis pentru luni update la calendar. ( Gratian)

daffy duck™ 20-06-10 21:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/617-calendar...-27-iunie.html

It's official!!!!

87MTX 21-06-10 19:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
in acest moment ma aflu la poze cu adrian(cartof) si a trecut un domn pe la 35 de ani si a adresat urmatoarea intrebare :'' masina asta este logan tunat? '' :)))))))

adi_stilo 21-06-10 20:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
matrix mai vezi **** nr de tel.

87MTX 21-06-10 21:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
zici de parca am zis eu

Evo-Jr 21-06-10 22:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
exista logan hatchback??:))

n ai ma ce sa faci cu "cunoscatorii" astia.eu ma simt bine cand aud "iautii ma ci ievo"" :)))))))

Lucian_GXZ 22-06-10 12:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Recomand ultimul album marca Parazitii! e de nota 10! Cumparati-l! Merita! 8)

Parazitii - Tot ce e bun tre sa dispara


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning