Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1573-monden-constanta-stiri-monden-evenimente-barfe.html)

Most_Wanted 07-12-07 00:59

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
exact cum fac gaborii ....vb de cate unii cu ceilalti colegi ...."vezi ca ala umbla pe acolo ,in seara asta era pe dincolo" asa vb si noi de ei acum ......mai ca era la gara ...mai ca aia se intalnesc ...mai ca unii sta pe nush unde ....:D:D:D:D 2 gasti :D :D:D:D

D_M_X 08-12-07 23:39

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
vineri seara erau cu radaru inainte de podul din 5 cum te duci spre iesirea din ct si opreau dupa pod.Au inceput sa-l bage si acolo cel putin 1 data pe sapt...asa ca nu o mai arde-ti golaneste in zona ca nu se stie.

ERY 09-12-07 10:30

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
AZI LA B1 TV...ora 12.30...Anonymous MotorSport Constanta !

Psycho 09-12-07 11:40

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Dogarel .... ;) bravo .... stie sa vorbeasca ;)

Psycho 09-12-07 11:57

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
super emisiunea .. nus ce prezentare v-a facut .. in afara de 2 - 3 masini .... bine .. e tipic pentru ei .. si nu sunt la prima buleala .. au mai facut-o si cu alte cluburi ...

CT-00-DNS 09-12-07 12:00

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Cam putin, despre ce TT era vorba ca nu au aratat decat putin din interior. Eu asteptam sa prezinte coupe-ul, cu care dadusera atatea cadre, bertonele de care nu stiu nimic, si mai erau cateva masini interesante. Oricum e un inceput :)

quick_5hifter 09-12-07 12:33

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by ERY (Post 1237478)
AZI LA B1 TV...ora 12.30...Anonymous MotorSport Constanta !

Bine ca n-ai zis-o la 12.59 :sad: eu uitasem de asta...
Se poate vedea undeva online emisiunea? Sau a inregistrat cineva?

Psycho 09-12-07 12:37

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
vezi ca este in reluare luni .. da nu stiu pe la ce ora .. vezi si tu pe site la ei .. la bt1 ( ne scuzati ) .. ca trebuie sa aiba program .. si uite-te luni pe la pranz parca

ERY 09-12-07 13:07

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Nu a fost tot...va continua si duminica viitoare cu masina lui Ceres si cealalta (inainte de Craciun ca e rosie) cu a mea..:)

aXeL.ZeY 09-12-07 13:32

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Am si eu o curiozitate...cum se fac treburile astea ...se face vreun contract cu respectiva televiziune ?

Scoop 09-12-07 13:47

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Cica maine la 15:40 o sa fie reluarea, bagati in agenda la tel :D

GRIGO 09-12-07 15:10

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
tipic lor ... habar nu au sa prezinte masinile ..... andresanca nu mai spun .... nu are nici o treaba ....

ERY 09-12-07 16:50

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Sa vedem emisiunea viitoare...dc vor prezenta varianta "detaliata" :)

Psycho 09-12-07 17:03

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
daca era vorba sa faca altceva pun pariu ca reusea mai bine ... indiferent de cati erati acolo :))

Most_Wanted 09-12-07 19:02

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
care a fost rpima intrebare ? cumva ....""AI MOTORU CURAT ?"" sau va zis ceva de genu ...deschide capota sa vad daca ai motoru curat .......
astia de la emisune credea ca daca o baga pe andresan sa prezinte vor da lovitura ....eh draq......ca daca ar fii ea mare striptelnitza stie sa si prezinte o emisiune auto ....
nu am apucat sa vad emisiunea ....ma uit si eu al reluare


All times are GMT +2. The time now is 14:27.

- Copyright 2024 4Tuning