Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 17-06-10 20:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...5-55-16-a.html

sau

https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...-anvelope.html

ia vezi matrixe!!!!

Lucian_GXZ 17-06-10 23:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cred ca avea mobilu in slipi si a ntrat in apa fara sa-si dea seama...

Evo-Jr 18-06-10 07:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
misto jante.dar in special f1.pacat ca sunt pe 15'.
si cred ca ar da fbn pe c2

si eu am probat niste cronouri pe 17 inainte de astea ala mele :)


ps:lucica ce faci ma cu semnatura aia...aveai 3 ursi...pana ieri 2.....si acum unu???:))

RoByNeT 18-06-10 08:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
taci ma mergi pe burta ... apa mica :rolleyes2

hbucur 18-06-10 08:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Robynet : https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...0-an-91-a.html

RoByNeT 18-06-10 08:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
l-am vazut aseara ms :P Oricum am vazut destule. Cand ma hotarasc am de unde alege.

Lucian_GXZ 18-06-10 08:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cu semnatura.. :) ce sa zic.. 3 ursi au fost demult.. .acum sunt doar 2 si nu mai o tin pentru ca e cam plin forumul de astfel de semnaturi, asa ca am ales ceva mai rar pe-aici :))

87MTX 18-06-10 11:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dap, vazusem jantele alea oz chrono :) si vad au scazut destul la pret.......

RoByNeT 18-06-10 16:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci lasa pisicina si sari pe roti ... dorobanti :lol:

87MTX 18-06-10 16:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
uite acuma ma grabesc :))) stau in casa ca sa imi iau roti acuma ? :)) si nu mai are nici un sens sa mai bag bani in ea acuma

RoByNeT 18-06-10 16:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba eu te ... sa vezi ce capac iti dau diseara :shock:

87MTX 18-06-10 16:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu da pe bune acuma...stau sa strang niste bani ptr niste lucruri care nu imi trebuie neaparat...si nu am de gand sa stau in casa ca strang bani ptr ele...daca aveam niste bani care nu aveam ce sa fac cu ei, le luam.....plm a venit vara.....tre sa vina si marea... :D si in plus nu mai are nici un sens sa bag bani in ea ptr ca va fi inlocuita de o alfa romeo ..147 sau GT.....ramane de vazut ce si cum

Lucian_GXZ 18-06-10 16:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:boxing: don't lie!

iu laic motosicli!

https://www.youtube.com/watch?v=uPJ8LsCHhOs

RoByNeT 18-06-10 16:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol: merita mai mult decat box asta ... lasa ca il "capsam" diseara :lol::lol::lol:

Evo-Jr 18-06-10 17:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daa...sa l capsam si noi nu doar "daffy capsatorul" :)))


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning