![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
PS lasa ca sa cresc si eu mare in curand:twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://www.youtube.com/watch?v=rvJps...eature=related
nu am putut sa ma abtin SPECIAL PENTRU DUNGA :))))))=)))0 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
in drup spre olteni :D ( se filmeaza toata lumea :D )
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Octavian fratele lu lucian in premiera ! ( doarme pe mese ) :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Cik reisari.... de unde betzivi notorii !!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si sa vrei sa mai zici ceva.... si nu mai ai ce :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ kimi : e vb de acel 1.9 tdi de 131 de cai
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
ps: Hyena ai o fata de...........deci nu mai pot de ras nu uitati: deci un del sol |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
shade fraieru...zilele astea ii iau de la santos niste scaune cu rotile, sa stea si el bine si porma incepem operatiunea "dezbracarea"
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Morrrr de rassss =))) filmuletele de la craiova alea din masina si cu octavian =))) in ce hal dormea :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
:) :) :) :)...ma mai gandesc sa vedem....una peste alta...am gasit o poza cu un membru care a venit si el la craiova si din pacate nu a putut sa le rupa norma la grupa lui....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy maine sa aduci un stiker cu motor sport ca ala cu inferno a rams la mn OK?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu vrei sa pu parasolar cu banda???
k am o banda acas care trebuia sa fie pt EVO dar e prea mica poate merge la tine |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)))))))))))))))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu mănâncă domne nimeni muştar,şi când l-a pus pe capac,au sărit ca lupiii băăăăăăăăăăăăă 20 de insi deodată să bage "micu" în muştar =)), şi la final a venit si GXZ mai e mă de mâncare...:)):lol::lol::lol: a rămas cu buza friptăăăa :lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
mai ales ca lumea de pe margine striga uite ma evo evo ..pac pac daca ma dadeam la b ma faceam de ras rau =)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai si tu dreptate.....mai bine ca nu te-ai dat:):):):)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
cine a venit aseara cu baiatu' cu leonu' portocaliu????
l-am gasit pe un alt topic.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Să fie omul sigur că intră în unul din ele :lol: ...
@:Clar nu se face aşa ceva,să îi fie ruşine !Eu zic să stea liniştit cu INFERNO;) !ROIU>>>FAST>>>;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
se mai intampla si mai fie si persoane dastea:)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
si acum din seria spectaculoasa CARNATU BUCLUCAS+cine este cel mai frumos
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
baaaaaaaaa ce e aici bar de negrii si femei in .... goala???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms mult robinet pt clip esti un scump... te pupa fratele tau..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:) sper ca e clar.. leonul portocaliu nu mai are ce cauta in inferno.
Cat despre carnatu lu` tataie.. toata lumea stie ca e vorba de un ciot de oltenesc afumat si zbarcit LE: Mercy Gopo! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
deci aveam un del sol 1.4 125cp cu toba japan in pasaj la marasesti:))))))))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
merci johnny....asa asa adu-mi aminte.....
lasa k o sa am io iar un del sol 1.6 125cp tot cu toba japan >:P |
Re: Diverse (topic de offtopic)
dunga stai potol :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
i-ta mah al draq....:P mai traieshti si tu?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
traiesc la maxim
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
robinet esti p-aci?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bine ca m ai chemat si pe mine aseara ;) poate nu imi mai spargeam baia de ulei plimbandu-ma ca prostu prin cartier cu masina.
PS. Azi dim am ajuns acasa sa deschid pc sa vad mass-u ca pe mass se dau intalnirile. sa va trag la cioc. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci sa intzeleg k Dunga are o noua porecla???km lunga dar merge "deci aveam un delsol" =))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deja e plictisitoare faza cu Aveam un del sol aveam o masina aveam un abonament la metrou aveam o bicicleta
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
;)
Quote:
macar un sms...daca nu un telefon..... eu aseara am venit la nimereala.....ca nu stiam nimic de intalnire. |
| All times are GMT +2. The time now is 10:57. |
- Copyright 2026 4Tuning