Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

johnny325 19-03-09 12:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2161494)
pt. jonny special... tiru tata...

ms frumos hyena
PS lasa ca sa cresc si eu mare in curand:twisted:

johnny325 19-03-09 12:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=rvJps...eature=related
nu am putut sa ma abtin

SPECIAL PENTRU DUNGA :))))))=)))0

Hyena 19-03-09 13:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2163226)
Stai cuminte ca si tu daca te dai cu masina aia ti-o iei..
E grav rau golful ala...

Era alta chestia ca vorbeam cu jonny la tel si ziceam ca si a luat o cu 2 masini da pe film am vazutdefapt ca e mai mult, nu am batut apropo ca sunt mai bun :)

Hyena 19-03-09 14:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
in drup spre olteni :D ( se filmeaza toata lumea :D )

Hyena 19-03-09 14:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Octavian fratele lu lucian in premiera ! ( doarme pe mese ) :D

Hyena 19-03-09 14:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Cik reisari.... de unde betzivi notorii !!

Lucian_GXZ 19-03-09 15:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si sa vrei sa mai zici ceva.... si nu mai ai ce :))

cozo 19-03-09 15:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2157526)
deci stii cum il aduci de la 125 cp la 150 cp ? foarte simplu ii schimbi ambreiaj sport si injectoare ... =))))) cred ca am auzit astea de 100000 de ori in seara aia ... vezi ce face tequila din om ? =)))) doamne dunga de ai vedea ce deliram aici de tine =)))) deci un del sol ....

frate.....deci ma doare burta de atata ras......

daffy duck™ 19-03-09 17:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ kimi : e vb de acel 1.9 tdi de 131 de cai

johnny325 19-03-09 17:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2163834)
in drup spre olteni :D ( se filmeaza toata lumea :D )

panarame ce sunteti voi:lol:
ps: Hyena ai o fata de...........deci nu mai pot de ras
nu uitati: deci un del sol

Tweety_rzw 19-03-09 18:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2164434)
@ kimi : e vb de acel 1.9 tdi de 131 de cai

Daff,ce dreacu face mă Vasilică :lol: ???:arrow::?::?::?:

daffy duck™ 19-03-09 19:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
shade fraieru...zilele astea ii iau de la santos niste scaune cu rotile, sa stea si el bine si porma incepem operatiunea "dezbracarea"

Tweety_rzw 19-03-09 19:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2164895)
shade fraieru...zilele astea ii iau de la santos niste scaune cu rotile, sa stea si el bine si porma incepem operatiunea "dezbracarea"

Dă-l în p*%^ goală afară mă fi rău cu el,că aşa merită urşii ăştiaa ;)baftă cu el fă-l bineee...să te vedem dând gogşele cu el :lol::lol::lol:

BGY_Bogdy 19-03-09 19:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Morrrr de rassss =))) filmuletele de la craiova alea din masina si cu octavian =))) in ce hal dormea :))

daffy duck™ 19-03-09 19:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
:) :) :) :)...ma mai gandesc sa vedem....una peste alta...am gasit o poza cu un membru care a venit si el la craiova si din pacate nu a putut sa le rupa norma la grupa lui....

BGY_Bogdy 19-03-09 19:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy maine sa aduci un stiker cu motor sport ca ala cu inferno a rams la mn OK?

daffy duck™ 19-03-09 20:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu vrei sa pu parasolar cu banda???
k am o banda acas care trebuia sa fie pt EVO dar e prea mica
poate merge la tine

cozo 20-03-09 12:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2159874)
data viitoare promit sa fiu si eu acolo, si ca sa sa vedeti ca nu sunt baiat rau... am sa va dau si carnatul meu!

din cite stiu eu.....un cirnat are muuulta carne, nu numai o pielita zbarcita . degeaba te lauzi cu cirnatul tau.... e vb aia: ti-a ajuns la c*r, te c**i pe el k nu mai e bun de nimik..... si l-a virsta ta.....a ajuns de mult!

johnny325 20-03-09 12:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)))))))))))))))))))))

Tweety_rzw 20-03-09 12:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu mănâncă domne nimeni muştar,şi când l-a pus pe capac,au sărit ca lupiii băăăăăăăăăăăăă 20 de insi deodată să bage "micu" în muştar =)), şi la final a venit si GXZ mai e mă de mâncare...:)):lol::lol::lol: a rămas cu buza friptăăăa :lol::lol:

Evo-Jr 20-03-09 15:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2165009)
:) :) :) :)...ma mai gandesc sa vedem....una peste alta...am gasit o poza cu un membru care a venit si el la craiova si din pacate nu a putut sa le rupa norma la grupa lui....

da da...mai bn ca nu m am dat ca mi rupeau aia franele cu g1 si g2 gti :)))
mai ales ca lumea de pe margine striga uite ma evo evo ..pac pac
daca ma dadeam la b ma faceam de ras rau =))

daffy duck™ 20-03-09 17:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai si tu dreptate.....mai bine ca nu te-ai dat:):):):)

GopPo 21-03-09 13:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
cine a venit aseara cu baiatu' cu leonu' portocaliu????
l-am gasit pe un alt topic....

Tweety_rzw 21-03-09 13:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Să fie omul sigur că intră în unul din ele :lol: ...
@:Clar nu se face aşa ceva,să îi fie ruşine !Eu zic să stea liniştit cu INFERNO;) !ROIU>>>FAST>>>;)

johnny325 21-03-09 13:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
se mai intampla si mai fie si persoane dastea:)))

Tweety_rzw 21-03-09 13:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2169961)
se mai intampla si mai fie si persoane dastea:)))

Vrea să sugă de la două tzâ**e :lol: ;) ....păcat că nu am venit şi eu aseară şi îmi cer scuze lui LUCIAN pt absenţa mea !;) ;) ;)ims powah xD

johnny325 21-03-09 13:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
si acum din seria spectaculoasa CARNATU BUCLUCAS+cine este cel mai frumos

just2sol 21-03-09 16:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baaaaaaaaa ce e aici bar de negrii si femei in .... goala???

just2sol 21-03-09 16:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms mult robinet pt clip esti un scump... te pupa fratele tau..

Lucian_GXZ 21-03-09 18:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) sper ca e clar.. leonul portocaliu nu mai are ce cauta in inferno.
Cat despre carnatu lu` tataie.. toata lumea stie ca e vorba de un ciot de oltenesc afumat si zbarcit

LE: Mercy Gopo!

johnny325 21-03-09 19:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by just2sol (Post 2170323)
ms mult robinet pt clip esti un scump... te pupa fratele tau..

dunga tu esti tati?
deci aveam un del sol 1.4 125cp cu toba japan in pasaj la marasesti:)))))))))

just2sol 21-03-09 19:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
merci johnny....asa asa adu-mi aminte.....
lasa k o sa am io iar un del sol 1.6 125cp tot cu toba japan >:P

BGY_Bogdy 21-03-09 19:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dunga stai potol :D

just2sol 21-03-09 19:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
i-ta mah al draq....:P mai traieshti si tu?

BGY_Bogdy 21-03-09 19:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
traiesc la maxim

just2sol 21-03-09 19:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
robinet esti p-aci?

Hyena 22-03-09 15:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bine ca m ai chemat si pe mine aseara ;) poate nu imi mai spargeam baia de ulei plimbandu-ma ca prostu prin cartier cu masina.

PS. Azi dim am ajuns acasa sa deschid pc sa vad mass-u ca pe mass se dau intalnirile. sa va trag la cioc.

DRK*DeSiGn 22-03-09 17:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci sa intzeleg k Dunga are o noua porecla???km lunga dar merge "deci aveam un delsol" =))))

BGY_Bogdy 22-03-09 18:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deja e plictisitoare faza cu Aveam un del sol aveam o masina aveam un abonament la metrou aveam o bicicleta

GopPo 22-03-09 19:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
;)
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2172550)
Bine ca m ai chemat si pe mine aseara ;) poate nu imi mai spargeam baia de ulei plimbandu-ma ca prostu prin cartier cu masina.

PS. Azi dim am ajuns acasa sa deschid pc sa vad mass-u ca pe mass se dau intalnirile. sa va trag la cioc.

f tare faza cu intalnirile prin mass :lol::lol::lol:
macar un sms...daca nu un telefon.....
eu aseara am venit la nimereala.....ca nu stiam nimic de intalnire.


All times are GMT +2. The time now is 10:57.

- Copyright 2026 4Tuning