![]() |
1 Attachment(s)
sa nu te nimeresti acolo, cand se defecteaza rampa :lol:
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
e o localitate in state care se numeshte MIANUS .... au facut mishto aia de la jackass de ei ... ii intrebau ceva de genu ...: How do u Like in MIANUS (My Anus ) ? |
1 Attachment(s)
aveam si eu ceva funny prin calc ... e filmat de guri cu telu meu .. pe bd tomis in oras .. mi s-a parut super tare !:P
|
Re:
Quote:
|
2 Attachment(s)
s-a intamplat intr-o ora
|
6 Attachment(s)
Some funny pics
|
6 Attachment(s)
other...
|
7 Attachment(s)
...and other...
|
5 Attachment(s)
...and other....
|
tari rau ... criminale chiar unele din ele :))
|
marfa rau :) ...
|
super adevarate
|
super faine pozele
si aia cu santa e kiar tare :lol: |
o sa mai pun ...ca mai am o gramada...da nu acum ca mi`e cam lene....peste cateva ore
|
1 Attachment(s)
No pussy 4 u tonight,bro'...
|
9 Attachment(s)
shi alte poze :D
|
9 Attachment(s)
iar poze...
|
9 Attachment(s)
shi altele....
|
9 Attachment(s)
shi altele.....deja incep sa ma plictisesc.........
|
1 Attachment(s)
o poza chiar funny....
observati inversiunea folosita de artist... am i , ci nu i am :lol: :lol: |
in cazul in care nu stiai ... intr-o interogare este perfect corect cum a scris .... cumnati`miu ... asa k ..... :)(sper s nu-mi creez o noua antipatie ... ) pup u :*
|
Din cate stiu cel din poza e Mr.Nice....... nu?
Ia uitati-va mai bine ...lamuriti-ma. |
yup...u'r right :D
blueeyes... e o afirmatie... pe invers ..deci pare o interogatie :lol: :lol: :lol: |
super piesa pozele :) nice nice bravos .. avetzi nu gluma ... aia cu tipa pusa pe pagina anterioara .. ultima e chiar hidoasa yeach :)
|
sunt adevarate
|
1 Attachment(s)
:lol:
|
mda ...treaba cu skeletzii aia ...i`atzi vazut cum se ciupeau ? aia din dreapta se trageau de par
|
5 Attachment(s)
Altele ! Daca au mai fost imi cer scuze :lol: :D
|
8 Attachment(s)
Next... :arrow: :lol: SA-mi spuneti daca v-au placut ca mai am vreo 300 de mega de asa ceva :twisted:
|
9 Attachment(s)
Si inca mai am :lol:
|
1 Attachment(s)
L :lol: L
|
:lol: :lol: :lol:
|
super piesa ... dupa o zii d munc sunt binevenite :P
|
prea belea skeletii aia
|
sunt tari husenii aia doi :D
|
tare poza cu presedintii
|
1 Attachment(s)
tareee :D
|
that's funny :lol:
|
lol...trebuia sa ii puna si un pupic pe foaie :)
|
1 Attachment(s)
no shit !?
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:57. |
- Copyright 2026 4Tuning