Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/46976-poze-amuzante-hi5-facebook-fotografii-print-screen-linkuri.html)

RoByNeT 11-01-11 16:46

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
"Aida says:
Posted Aug 29, 2008 6:53 PM

ai talent in stil versace cum la toata lumea place:*:*:* "

Na comment :| Arzatea-ar fire-ul !

allexandru 15-01-11 12:47

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
1 Attachment(s)
haine din targ, ochelari in freza si un S-clase gasit pe strada :))

Cristy65 15-01-11 19:41

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by allexandru (Post 3987603)
haine din targ, ochelari in freza si un S-clase gasit pe strada :))

oglinzile spun tot :D (se deschid doar cand masina e deschisa)

HoricutzWSR 15-01-11 21:09

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by Cristy65 (Post 3988776)
oglinzile spun tot :D (se deschid doar cand masina e deschisa)

mi`ai luat vb din tastatura :))) genial, good one man!

22VIN 15-01-11 23:00

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Ce mi-ar fi placut ca masina aia sa aiba un proprietar de 2 pe 2 care tocmai sa se intoarca la ea:lol:

willy_d 16-01-11 09:45

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 3989266)
Ce mi-ar fi placut ca masina aia sa aiba un proprietar de 2 pe 2 care tocmai sa se intoarca la ea:lol:

da..probabil faceau o poza impreuna pe capota :twisted:

Tazmaniak 16-01-11 10:36

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
:lol::lol::lol: Ai zis-o acum

Strainger 17-01-11 13:59

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
3 Attachment(s)
http://pisucutza.hi5.com

speed_csn 17-01-11 16:38

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
1 Attachment(s)
:arrow:

cruizer11 20-01-11 20:00

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
1 Attachment(s)
O fata frumoasa cu o privire si mai frumoasa.....NOT!!!:shock:

AnDrEiCa 20-01-11 20:06

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by cruizer11 (Post 4005273)
O fata frumoasa cu o privire si mai frumoasa.....NOT!!!:shock:

Cum dracu ma pun fetele astea asa poze pe site-uri din astea=)))? Nu se uita oare la poze.....

eMH 20-01-11 20:15

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by AnDrEiCa (Post 4005289)
Cum dracu ma pun fetele astea asa poze pe site-uri din astea=)))? Nu se uita oare la poze.....

Sa moara Gibilan, puteti vreunu sa va uitati in ochii ei? :)))

Ma hipnotizeaza!

willy_d 20-01-11 23:52

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
aiaiai,ca i-a picat netu =)))))

cs28katy 21-01-11 11:42

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Pffff,, si aia din dreapta a tras aer in piept.. doar se face poza ptr. hi5!

vacaroz 07-02-11 20:33

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
1 Attachment(s)
haus haus haus

cruizer11 07-02-11 20:42

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by vacaroz (Post 4063490)
haus haus haus

Gemenele bomba:lol::lol:

vacaroz 07-02-11 21:16

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
sunt bomba rau. gemene nu prea seamana....

cruizer11 07-02-11 21:18

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by vacaroz (Post 4063692)
sunt bomba rau. gemene nu prea seamana....

La imbracaminte ziceam:D

Snapy_xxl 07-02-11 21:24

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
"este gemene vitrege" :D

22VIN 08-02-11 13:04

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by vacaroz (Post 4063692)
sunt bomba rau. gemene nu prea seamana....

Stii ca nu-i obligatoriu ca fratii gemeni sa semene intre ei...

speed_csn 08-02-11 13:58

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Daca e prea fidela nevastuica si amesteca seva de la tot blocul prin ea, te miri ce mai iese :lol:

BeetleJuice 09-02-11 22:14

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
trening-ul ala cred ca a fost la promotie:))

Strainger 11-02-11 09:25

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
2 Attachment(s)
Ochelaristu e "Baiatu_talentat_2010"
ala cu ciocu visiniu e "tarascuemi"

du0n 11-02-11 13:56

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Uitasem unde imi pusesem matura visinie :))

RacerJunior 12-02-11 19:35

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by Strainger (Post 4074125)
Ochelaristu e "Baiatu_talentat_2010"
ala cu ciocu visiniu e "tarascuemi"

In prima poza e Coca-Cola la sticla de sticla ? ( ce maneleste suna :lol: )
In a doua poza ... saracu' :lol:.

eMH 12-02-11 19:44

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by RacerJunior (Post 4078682)
In prima poza e Coca-Cola la sticla de sticla ? ( ce maneleste suna :lol: )
In a doua poza ... saracu' :lol:.

Asta vroiam eu sa intreb...

Eu nu am mai vazut sticle din alea de cola, la 1.5 litri parca, de vreo 10 ani :rolleyes2

22VIN 12-02-11 19:57

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4078701)
Asta vroiam eu sa intreb...

Eu nu am mai vazut sticle din alea de cola, la 1.5 litri parca, de vreo 10 ani :rolleyes2

Am mai gasit eu prin alte tari, ca de exemplu Malta. Nici nu se compara la gust cu aia la 2l plastic:-)

Tzzantaru 12-02-11 20:21

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
dupa cum e aranjata camera aia(nu ca dezordine) tare mi-e ca nu-i prin romania

Iuli_90 14-02-11 12:13

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
1 Attachment(s)
Na ma, ce a ajuns facebook-ul :)))
Attachment 1872979

cruizer11 14-02-11 12:50

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by Iuli_90 (Post 4083662)
Na ma, ce a ajuns facebook-ul :)))
Attachment 1872979

Ii femeie sau barbat?:?:

Iuli_90 14-02-11 13:20

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
e baiat cica, unu pe nume alexei...:weirdface

allexandru 17-02-11 21:11

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
1 Attachment(s)
combinatia perfecta.... o bomba sexy si un BMW cu parasolar Versace :)):))

cruizer11 17-02-11 21:15

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by allexandru (Post 4095300)
combinatia perfecta.... o bomba sexy si un BMW cu parasolar Versace :)):))

Bomba da sexy cam nu:lol:

eMH 17-02-11 22:15

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Probabil la tara, de unde vine ea, nu prea vede bmw-uri decapotabile. Toata lumea isi ia 520D-uri date pe ulei :D

Strainger 22-02-11 08:40

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
1 Attachment(s)
na_tal3nt_shy_fitz3

clau91 22-02-11 10:50

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by allexandru (Post 4095300)
combinatia perfecta.... o bomba sexy si un BMW cu parasolar Versace :)):))

Cred ca m-am indragostit,cred ca da...DA DA ! :)))

Dumnezeule.................

Babutz 24-02-11 07:21

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by allexandru (Post 4095300)
combinatia perfecta.... o bomba sexy si un BMW cu parasolar Versace :)):))

:shock::shock::shock::shock::shock::shock:geez

Strainger 24-02-11 14:47

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
1 Attachment(s)
Va sparg gie!

mustang G.T 24-02-11 19:59

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
:lol: OMG ce moaca are?!:lol::lol::twisted:

cruizer11 24-02-11 20:02

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by mustang G.T (Post 4117683)
:lol: OMG ce moaca are?!:lol::lol::twisted:

Moaca de "aoelo m-am constipat":lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning