Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

CoCaine 26-02-10 23:22

Re: Masini tari din Iasi
 
George Odae,membru clubaudi,ca si BogdanIS..:-)

MnezO 26-02-10 23:31

Re: Masini tari din Iasi
 
Hello costan :)) Off Topic !

On topic oDAE - numarul masinii

Bogdan.IS 26-02-10 23:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CoCaine (Post 3127222)
George Odae,membru clubaudi,ca si BogdanIS..:-)

membri clubaudi , ca si costan 8)

limuzina 27-02-10 13:18

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 3125822)
minunatia aia de AMG S-Klasse e a unor mexicani ... te doare inima cand vezi o bijuterie ca aia pe mana unor mexicani ...

Nu este adevarat,proprietarul este un roman,cu par mai lung si carunt,o sa apara un S 65 in locul lui ;) !

MnezO 27-02-10 13:43

Re: Masini tari din Iasi
 
copii daca nu stiti nu vorbiti ! e doar un kit de amg masina e diesel daca va referiti la 77 Wan!

limuzina 27-02-10 13:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu ne refeream la WAN,vezi cu 2-3 pagini in urma am spus ca nu e AMG,a mai fost discutia,asa ca citeste mai bine si apoi sa postezi ;) !

ferrariF430 27-02-10 14:34

Re: Masini tari din Iasi
 
4 Attachment(s)
oricare ar fi proprietaru` sau din ce tzara e masina e frumoasa....si scumpa;)......un mic Lincoln si un si mai mic Lamborghini Murcielago LP640

ferrariF430 27-02-10 14:46

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
un Brabus

Bogdan.IS 27-02-10 14:53

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by limuzina (Post 3128373)
Nu este adevarat,proprietarul este un roman,cu par mai lung si carunt,o sa apara un S 65 in locul lui ;) !

eh ma rog , am vazut un AMG S-klasse , nu-i mai tin minte numarul , in care erau mexicani punct. probabil ca l-am confundat cu "AMG" u ala

ferrariF430 27-02-10 15:01

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
i un Morgan AERO

limuzina 27-02-10 16:01

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by ferrariF430 (Post 3128599)
un Brabus

Nu e Brabus,e masina domnului Fenechiu,mai are un S tot "brabus " ;) !

ferrariF430 27-02-10 16:11

Re: Masini tari din Iasi
 
4 Attachment(s)
Chevrolet Silverado.....la mall.............prin vara..............o masina cu adevarat impresionanta...............si ce mai sunet:twisted:

ferrariF430 27-02-10 16:42

Re: Masini tari din Iasi
 
5 Attachment(s)
o albastrica de la curse

Bogdan.IS 27-02-10 17:33

Re: Masini tari din Iasi
 
faine pozele :-P

Tim 27-02-10 22:14

Re: Masini tari din Iasi
 
avem un nou "limuzina" printre noi ? sau sa deghizat?

ferrariF430 27-02-10 23:43

Re: Masini tari din Iasi
 
5 Attachment(s)
te referi la mine??????????:?::?::!:

limuzina 28-02-10 11:46

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Tim (Post 3130057)
avem un nou "limuzina" printre noi ? sau sa deghizat?

Hahaha,nu m-am deghizat,doar ca tot ce a postat el deja am prins,nu mai am la ce sa fac poze in Iasi,asa ca sunt in pauza acum,vedem ce apare vara asta...:D !

The MIG 15-03-10 10:19

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by ferrariF430 (Post 3128874)
Chevrolet Silverado.....la mall.............prin vara..............o masina cu adevarat impresionanta...............si ce mai sunet:twisted:

ce impunator arata:shock::shock:

limuzina 11-05-10 17:20

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Hai,hai,ce faceti,pauza toti?
Prima masina de pe anul asta,Ford Focus RS,frumoasa masina :D !

2slow4u 11-05-10 17:56

Re: Masini tari din Iasi
 
Cred ca este userul eNorel care zicea pe topicul de prezentare a membrilor noi ca trebuie sa ii ajunga RS-ul. Frumos tare [:)]

PS: Pe cand am sa vad in iasi o Insignia OPC? :shock:

limuzina 11-05-10 18:07

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 3352131)
Cred ca este userul eNorel care zicea pe topicul de prezentare a membrilor noi ca trebuie sa ii ajunga RS-ul. Frumos tare [:)]

PS: Pe cand am sa vad in iasi o Insignia OPC? :shock:

Nu stiu,a parut deja al 2-lea Corsa OPC,poate apare si Insignia :D !

o`neal 19-05-10 18:14

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 3352131)
Cred ca este userul eNorel care zicea pe topicul de prezentare a membrilor noi ca trebuie sa ii ajunga RS-ul. Frumos tare [:)]

PS: Pe cand am sa vad in iasi o Insignia OPC? :shock:

Nu prea curand cu siguranta :D acelasi lucru in astept si eu :D

P.S.: eNorel... sa o stapanesti sanatos si km fara incidente... e grav rau RS`ul :D

03ZLR 20-05-10 00:14

Re: Masini tari din Iasi
 
Insignia e aparuta de mult.Chiar am vazut vreo doua prin Iasi,iar OPC este pe Smardan unul mai tot timpul parcat mai ales in timpul zilei si daca am vazut eu bine mai este un Astra Opc condus de o tanti!

2slow4u 20-05-10 19:16

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 03ZLR (Post 3374507)
Insignia e aparuta de mult.Chiar am vazut vreo doua prin Iasi,iar OPC este pe Smardan unul mai tot timpul parcat mai ales in timpul zilei si daca am vazut eu bine mai este un Astra Opc condus de o tanti!


Despre Insignia OPC vorbim noi, stiu ca a aparut in oras insignia, dar Insignia OPC nici nu exista inca pentru romania ma refer sa o si inmatriculezi, sa o poti aduce (vezi site-ul opel.ro) Posibil sa fie un OPC adus din strainatate. (dar nu l-am vazut prin oras)
Astra OPC este doar una (madcow) are IS XX CDW si posibil sa conduca prietena cine stie, dar eu deobicei pe el il vad cu masina.
Mai este si o Vectra OPC , cu numarul UAP.

o`neal 20-05-10 19:27

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 3376343)
Despre Insignia OPC vorbim noi, stiu ca a aparut in oras insignia, dar Insignia OPC nici nu exista inca pentru romania ma refer sa o si inmatriculezi, sa o poti aduce (vezi site-ul opel.ro) Posibil sa fie un OPC adus din strainatate. (dar nu l-am vazut prin oras)
Astra OPC este doar una (madcow) are IS XX CDW si posibil sa conduca prietena cine stie, dar eu deobicei pe el il vad cu masina.
Mai este si o Vectra OPC , cu numarul UAP.

te completez 2slow4u :D ... si inca 2 Corsa OPC (KZY si EXE) :D.. cat despre Insignia nu am vazut nici un model OPC la noi, sa nu se confunde cu modelele Turbo ... ;)

TuningBoy 20-05-10 19:43

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by o`neal (Post 3376372)
si inca 2 Corsa OPC (KZY si EXE)

:shock: De cand a mai aparut o corsa opc?:lol:

o`neal 20-05-10 19:57

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 3376410)
:shock: De cand a mai aparut o corsa opc?:lol:

TuningBoy tre` sa pui din nou aparatul in functiune :D o vezi destul de des prin oras... mai ales ca tot a dat caldura :) Stay Tuned ! :D

TuningBoy 20-05-10 20:49

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by o`neal (Post 3376451)
TuningBoy tre` sa pui din nou aparatul in functiune :D o vezi destul de des prin oras... mai ales ca tot a dat caldura :) Stay Tuned ! :D

Are cumva numere de Bucale?

03ZLR 21-05-10 12:24

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu ma refeream la Insignia Opc,ma refeream la Insignia simpla.Am vazut ieri un Chrysler galben in 2 usi ceva gen 350z nu am apucat sa vad ce scrie si la spate.Poza am zis ca ii fac cand ma intorc dar nu mai era.Era parcata pe Stefan pe unde a fost Leonardo!
Corsa Opc am vazut si eu,Albastra nu?Am vazut-o in parcare la chimie pe la inceputul anului.

03ZLR 21-05-10 13:08

Re: Masini tari din Iasi
 
Rectific era un Pontiac Solstice nu Chrysler!

o`neal 21-05-10 13:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 03ZLR (Post 3378007)
Nu ma refeream la Insignia Opc,ma refeream la Insignia simpla.Am vazut ieri un Chrysler galben in 2 usi ceva gen 350z nu am apucat sa vad ce scrie si la spate.Poza am zis ca ii fac cand ma intorc dar nu mai era.Era parcata pe Stefan pe unde a fost Leonardo!
Corsa Opc am vazut si eu,Albastra nu?Am vazut-o in parcare la chimie pe la inceputul anului.

da, albastra... culoare tipic OPC`ului ... :P

2slow4u 21-05-10 18:56

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu am mai pus la numarat cele doua "corse opc" ca s-a zis mai sus de ele :)
Oricum stam bine cu opc-urile :)) Mai lipeste insignia opc si zafira opc in Iasi.

TuningBoy 21-05-10 23:49

Re: Masini tari din Iasi
 
Sa trecem de la Opel, la Subaru.
Stie cineva ceva de posesorul subarului negru (cu numere de neamt) ? un email, telefon, ceva?:D

o`neal 21-05-10 23:59

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 3379738)
Sa trecem de la Opel, la Subaru.
Stie cineva ceva de posesorul subarului negru (cu numere de neamt) ? un email, telefon, ceva?:D

se anunta o noua sesiune foto ? :D

TuningBoy 22-05-10 00:14

Re: Masini tari din Iasi
 
Daca il contactez si e de acord, e posibil. :-)

D3m0N 22-05-10 09:16

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 3379772)
Daca il contactez si e de acord, e posibil. :-)

Tuning Boy ... da cu un 206 nu te intereseaza o sedinta foto? lasa subaru e panarama =)))

TuningBoy 22-05-10 10:22

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 3380066)
Tuning Boy ... da cu un 206 nu te intereseaza o sedinta foto? lasa subaru e panarama =)))

:lol: Da-mi add si vorbim.

o n i x 22-05-10 23:49

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 3379738)
Sa trecem de la Opel, la Subaru.
Stie cineva ceva de posesorul subarului negru (cu numere de neamt) ? un email, telefon, ceva?:D

daca este vorba despre cel care il stiu eu iti pot spune ca proprietarul e din Roman,anul4 la facultatea de Mecanica.cam atat stiu...

03ZLR 25-05-10 00:33

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by o n i x (Post 3381881)
daca este vorba despre cel care il stiu eu iti pot spune ca proprietarul e din Roman,anul4 la facultatea de Mecanica.cam atat stiu...

Asta stiu si eu ca e student pe la Tcm sau Mecanica ii vad masina parcata pe acolo!

alex_maf2007 25-05-10 08:13

Re: Masini tari din Iasi
 
la tcm nu cred..ca acolo sunt eu:) el sigur e la mecanica ca parcheaza prin zona:)
tuningboy daca il vad sa-i transmit ceva?


All times are GMT +2. The time now is 19:39.

- Copyright 2026 4Tuning