![]() |
Re: Masini tari din Iasi
George Odae,membru clubaudi,ca si BogdanIS..:-)
|
Re: Masini tari din Iasi
Hello costan :)) Off Topic !
On topic oDAE - numarul masinii |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
copii daca nu stiti nu vorbiti ! e doar un kit de amg masina e diesel daca va referiti la 77 Wan!
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu ne refeream la WAN,vezi cu 2-3 pagini in urma am spus ca nu e AMG,a mai fost discutia,asa ca citeste mai bine si apoi sa postezi ;) !
|
Re: Masini tari din Iasi
4 Attachment(s)
oricare ar fi proprietaru` sau din ce tzara e masina e frumoasa....si scumpa;)......un mic Lincoln si un si mai mic Lamborghini Murcielago LP640
|
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
un Brabus
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
i un Morgan AERO
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
4 Attachment(s)
Chevrolet Silverado.....la mall.............prin vara..............o masina cu adevarat impresionanta...............si ce mai sunet:twisted:
|
Re: Masini tari din Iasi
5 Attachment(s)
o albastrica de la curse
|
Re: Masini tari din Iasi
faine pozele :-P
|
Re: Masini tari din Iasi
avem un nou "limuzina" printre noi ? sau sa deghizat?
|
Re: Masini tari din Iasi
5 Attachment(s)
te referi la mine??????????:?::?::!:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Hai,hai,ce faceti,pauza toti?
Prima masina de pe anul asta,Ford Focus RS,frumoasa masina :D ! |
Re: Masini tari din Iasi
Cred ca este userul eNorel care zicea pe topicul de prezentare a membrilor noi ca trebuie sa ii ajunga RS-ul. Frumos tare [:)]
PS: Pe cand am sa vad in iasi o Insignia OPC? :shock: |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
P.S.: eNorel... sa o stapanesti sanatos si km fara incidente... e grav rau RS`ul :D |
Re: Masini tari din Iasi
Insignia e aparuta de mult.Chiar am vazut vreo doua prin Iasi,iar OPC este pe Smardan unul mai tot timpul parcat mai ales in timpul zilei si daca am vazut eu bine mai este un Astra Opc condus de o tanti!
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Despre Insignia OPC vorbim noi, stiu ca a aparut in oras insignia, dar Insignia OPC nici nu exista inca pentru romania ma refer sa o si inmatriculezi, sa o poti aduce (vezi site-ul opel.ro) Posibil sa fie un OPC adus din strainatate. (dar nu l-am vazut prin oras) Astra OPC este doar una (madcow) are IS XX CDW si posibil sa conduca prietena cine stie, dar eu deobicei pe el il vad cu masina. Mai este si o Vectra OPC , cu numarul UAP. |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu ma refeream la Insignia Opc,ma refeream la Insignia simpla.Am vazut ieri un Chrysler galben in 2 usi ceva gen 350z nu am apucat sa vad ce scrie si la spate.Poza am zis ca ii fac cand ma intorc dar nu mai era.Era parcata pe Stefan pe unde a fost Leonardo!
Corsa Opc am vazut si eu,Albastra nu?Am vazut-o in parcare la chimie pe la inceputul anului. |
Re: Masini tari din Iasi
Rectific era un Pontiac Solstice nu Chrysler!
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu am mai pus la numarat cele doua "corse opc" ca s-a zis mai sus de ele :)
Oricum stam bine cu opc-urile :)) Mai lipeste insignia opc si zafira opc in Iasi. |
Re: Masini tari din Iasi
Sa trecem de la Opel, la Subaru.
Stie cineva ceva de posesorul subarului negru (cu numere de neamt) ? un email, telefon, ceva?:D |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Daca il contactez si e de acord, e posibil. :-)
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
la tcm nu cred..ca acolo sunt eu:) el sigur e la mecanica ca parcheaza prin zona:)
tuningboy daca il vad sa-i transmit ceva? |
| All times are GMT +2. The time now is 19:39. |
- Copyright 2026 4Tuning