Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

dr_pricop 29-07-11 15:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4494361)
am montat aparatoriile de noroi, tunelu de frana ... oglinziile...

ALELUIA!!!!!!Masina este bomba mister

TM 77 ADF 29-07-11 15:46

Re: E46 - TM 77 EEE
 
bomba bombelor.... steaua stelelor.... salammmm :)) reghetonnnn

18BSV 31-07-11 00:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Bv un BMW nemtesc.. Rupe!

RideTheRiddle 31-07-11 01:17

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by 18BSV (Post 4498154)
Bv un BMW nemtesc.. Rupe!

pai ce nu se mai fabrica in turcia? :lol:
frumoas ce se intampla aici, pozele cand vin?

mutzu 31-07-11 07:33

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Maşina poate fi văzută în 30.07 - 31.07 pe Transfăgărăşan. 5 lei privitu, 10 lei poza ! :)))))))))

vam_19 31-07-11 09:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by mutzu (Post 4498290)
Maşina poate fi văzută în 30.07 - 31.07 pe Transfăgărăşan. 5 lei privitu, 10 lei poza ! :)))))))))

Hai la poze cu bombata....azi o faci si Maine-I gata

Nosfer 31-07-11 12:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
eu am reusit sa ma uit fara sa-mi ceara taxa :)) insa a cerut ala sa platesc parcarea, 5lei. Foarte tare arata masina live, sta incredibil de bine pe jantele alea, si cand o vezi in miscare e si mai faina. Felicitari si... sper ca nu vrei s-o vinzi si tu.

dony ddc 31-07-11 19:24

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Brothers...:twisted:

radu_bmwe36 31-07-11 20:33

Re: E46 - TM 77 EEE
 
B.O.M.B.A rau teava caius :X


e orgasm pe roti masina:)) : Lol:: Lol::peace::peace:

bafta maestre ...!!!!!

Caius TM 01-08-11 08:20

Re: E46 - TM 77 EEE
 
7 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Nosfer (Post 4498744)
eu am reusit sa ma uit fara sa-mi ceara taxa :)) insa a cerut ala sa platesc parcarea, 5lei. Foarte tare arata masina live, sta incredibil de bine pe jantele alea, si cand o vezi in miscare e si mai faina. Felicitari si... sper ca nu vrei s-o vinzi si tu.

hehe.. mersi.. si ma bucur ca ne-am cunoscut.


dony ddc ... mai mult sisters... :lol: ms pt. poza!


radu_bmwe36 .. ms! :D


mai urc si eu cateva poza ce am facut cu telefonu....

abby3325 01-08-11 08:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
Si doua marunte de la mine ;)

dony ddc 01-08-11 09:20

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4500238)
hehe.. mersi.. si ma bucur ca ne-am cunoscut.


dony ddc ... mai mult sisters... :lol: ms pt. poza!

Asta am vrut sa scriu prima oara dar am zis frati....:lol::lol::lol:

bebe no1 01-08-11 10:26

Re: E46 - TM 77 EEE
 
SALUT BOSS ITI ZIC SI AICI PE FORUM MASINA E ***** "E BOMBA BOMBELOR SEFA SEFELOR'' :)) TE PUP SI SPER SA NE MAI VEDEM

DariusAlexandru 01-08-11 10:43

Re: E46 - TM 77 EEE
 
:shock: Speachless...

b31rmy 01-08-11 13:47

Re: E46 - TM 77 EEE
 
DA BAIATU!!:shock::shock:

Caius TM 01-08-11 13:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
la fix ti-ai facut useru ma pe 4t .... bebe no1 , mult adevar ! te pup


DariusAlexandru ... mersi :D


b31rmy ... ce a fost asta frate? :lol: nu inteleg...

bcoupe 01-08-11 21:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
=)))) BasCa!

TM 77 ADF 01-08-11 23:08

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by bcoupe (Post 4501736)
=)))) BasCa!

ma uitam k prostu la tine si vroiam sa te intreb daca esti pastilat :))

Caius TM 02-08-11 09:36

Re: E46 - TM 77 EEE
 
bcoupe.. :lol: ms de poza... ce sa zic...


ADF .. n'am tras frate la masa pe nas plicu ala de zahar vanilat? :lol:

SAX1987 02-08-11 17:41

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Super arata masina completa :shock: I

Multe masini frumoase la intlnire dar asta iese in evidenta repede :shock::shock:

P.S. interesanta "basca":lol:

Caius TM 03-08-11 05:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
SAX1987 ... ms
sapca am pierduto pe drum.. cand am ridicat capu deasupra de parbriz.. :lol:

CaZu 03-08-11 08:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
:lol:

rzt_ro 03-08-11 11:55

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by CaZu (Post 4504359)
:lol:

Vezi ca am drepturi de autor pt poza asta...:lol:

coka 03-08-11 19:28

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by CaZu (Post 4504359)
:lol:


doaaaamnelor si domniloooooor, alesi ai forumului, dupa atatia ani de 4tuning il puteti vedea in persoana pe maEEEstrul Casiiiiiiiii! pardon,Caiuuuuuuuus!!!! 8) omu' e nebun! ups...stance! :lol::lol:

coka 03-08-11 19:29

Re: E46 - TM 77 EEE
 
n-ai cum! =))

da_joint 03-08-11 20:17

Re: E46 - TM 77 EEE
 
tre sa mai dau si eu pe la pepe jeans,vad ca au maieuri cu muschi.

bcoupe 03-08-11 20:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by da_joint (Post 4505786)
tre sa mai dau si eu pe la pepe jeans,vad ca au maieuri cu muschi.

sa cumperi 2 si pt mine 1, fac plata+ dobanda :D

66NFS 04-08-11 00:27

Re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
pt dl Caius ...de la Nfseee

Maniak22 04-08-11 02:29

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
wow....

Caius TM 04-08-11 08:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ce fatza de retard am in poza aia... doamne... :lol:


rzt_ro .. ms pt. poze.. pacat ca nu te-am prins si eu pe contrasens cu ceva.. :lol:

coka ... :lol: m'ati prins la mijloc.. ce oameni...

da_joint ... nu aveam ma alte haine la mine.. ca m'am grabit :rolleyes2

bcoupe .. ii fac o copie xerox la al meu daca vrei :lol:

66NFS .. bucatareeeeeeee... ms pt poze :D

quze 04-08-11 09:16

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Next time, sa nu uiti tricoul :P

http://www.teesforall.com/images/GT0...5lb6dr7e6v05o5

by_edu 04-08-11 21:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Am vazut-o si eu azi LIVE :shock::shock::shock: masina arata fenomenal !!!

24MRS 05-08-11 11:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nu am vazut un 3-ar mai frumos,FELICITARI CAIUS!!!

JusT_SaY_BoBo 05-08-11 17:06

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by 24MRS (Post 4508584)
nu am vazut un 3-ar mai frumos,FELICITARI CAIUS!!!

logoul pe capota cand apare?:lol:
..masina arata intr-un MARE fel:rolleyes2

Caius TM 06-08-11 09:37

Re: E46 - TM 77 EEE
 
quze ... foarte tare tricou .. ms :D ideea e grozava.. :lol:

by_edu ... mersi :D

24MRS .. apreciez .. dar sunt si altele frumoase... nu e chiar asa :rolleyes2


JusT_SaY_BoBo ... a venit si aia ...

mai tre sa fac niste socoteli si sa vina si pretul de vanzare :lol: :lol:

quze 06-08-11 09:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4510269)

mai tre sa fac niste socoteli si sa vina si pretul de vanzare :lol: :lol:

tipic :D

Caius TM 07-08-11 06:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
SAX1987 .. evacuarea e de la mijloc in spate.. facută la criss (Arad) tox-customs . ro
m-a ajuns cam 300 - 350e cu tot cu tobe, manoperă... defapt, ca la 5 stele.. all inclusive :D
recomand! şti că nu te împing la prostii .. :lol: :lol:

Ursan2.5 07-08-11 13:08

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nu sunt fan E46, dar trebuie sa recunosc: Jos palaria pt aceasta masina si pt cel care a "creato".

foarte frumos "M3-ul";))
sa ai noroc de ea!

SAX1987 07-08-11 17:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4511625)
SAX1987 .. evacuarea e de la mijloc in spate.. facută la criss (Arad) tox-customs . ro
m-a ajuns cam 300 - 350e cu tot cu tobe, manoperă... defapt, ca la 5 stele.. all inclusive :D
recomand! şti că nu te împing la prostii .. :lol: :lol:

E bun asa ... all inclusive :D La prostii nu dar m-ai dat peste cap cu vopseaua si iar am inceput sa ma gandesc ce culoare fac masina :lol:

Asa ceva vreau sa fac si eu , de la mijloc in spate ..

P.S. Chiar sterge cineva posturile aici :shock:

Nosfer 07-08-11 19:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Merita fiecare cent la cum se aude evacuarea aia :D sa nu-mi zici ca vrei sa pui si tu masina la vanzare :(


All times are GMT +2. The time now is 06:42.

- Copyright 2026 4Tuning