![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
bomba bombelor.... steaua stelelor.... salammmm :)) reghetonnnn
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Bv un BMW nemtesc.. Rupe!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
frumoas ce se intampla aici, pozele cand vin? |
Re: E46 - TM 77 EEE
Maşina poate fi văzută în 30.07 - 31.07 pe Transfăgărăşan. 5 lei privitu, 10 lei poza ! :)))))))))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
eu am reusit sa ma uit fara sa-mi ceara taxa :)) insa a cerut ala sa platesc parcarea, 5lei. Foarte tare arata masina live, sta incredibil de bine pe jantele alea, si cand o vezi in miscare e si mai faina. Felicitari si... sper ca nu vrei s-o vinzi si tu.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
Brothers...:twisted:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
B.O.M.B.A rau teava caius :X
e orgasm pe roti masina:)) : Lol:: Lol::peace::peace: bafta maestre ...!!!!! |
Re: E46 - TM 77 EEE
7 Attachment(s)
Quote:
dony ddc ... mai mult sisters... :lol: ms pt. poza! radu_bmwe36 .. ms! :D mai urc si eu cateva poza ce am facut cu telefonu.... |
Re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
Si doua marunte de la mine ;)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
SALUT BOSS ITI ZIC SI AICI PE FORUM MASINA E ***** "E BOMBA BOMBELOR SEFA SEFELOR'' :)) TE PUP SI SPER SA NE MAI VEDEM
|
Re: E46 - TM 77 EEE
:shock: Speachless...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
DA BAIATU!!:shock::shock:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
la fix ti-ai facut useru ma pe 4t .... bebe no1 , mult adevar ! te pup
DariusAlexandru ... mersi :D b31rmy ... ce a fost asta frate? :lol: nu inteleg... |
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
=)))) BasCa!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
bcoupe.. :lol: ms de poza... ce sa zic...
ADF .. n'am tras frate la masa pe nas plicu ala de zahar vanilat? :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Super arata masina completa :shock: I
Multe masini frumoase la intlnire dar asta iese in evidenta repede :shock::shock: P.S. interesanta "basca":lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
SAX1987 ... ms
sapca am pierduto pe drum.. cand am ridicat capu deasupra de parbriz.. :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
:lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
doaaaamnelor si domniloooooor, alesi ai forumului, dupa atatia ani de 4tuning il puteti vedea in persoana pe maEEEstrul Casiiiiiiiii! pardon,Caiuuuuuuuus!!!! 8) omu' e nebun! ups...stance! :lol::lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
n-ai cum! =))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
tre sa mai dau si eu pe la pepe jeans,vad ca au maieuri cu muschi.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
pt dl Caius ...de la Nfseee
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
wow....
|
Re: E46 - TM 77 EEE
ce fatza de retard am in poza aia... doamne... :lol:
rzt_ro .. ms pt. poze.. pacat ca nu te-am prins si eu pe contrasens cu ceva.. :lol: coka ... :lol: m'ati prins la mijloc.. ce oameni... da_joint ... nu aveam ma alte haine la mine.. ca m'am grabit :rolleyes2 bcoupe .. ii fac o copie xerox la al meu daca vrei :lol: 66NFS .. bucatareeeeeeee... ms pt poze :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Am vazut-o si eu azi LIVE :shock::shock::shock: masina arata fenomenal !!!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
nu am vazut un 3-ar mai frumos,FELICITARI CAIUS!!!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
..masina arata intr-un MARE fel:rolleyes2 |
Re: E46 - TM 77 EEE
quze ... foarte tare tricou .. ms :D ideea e grozava.. :lol:
by_edu ... mersi :D 24MRS .. apreciez .. dar sunt si altele frumoase... nu e chiar asa :rolleyes2 JusT_SaY_BoBo ... a venit si aia ... mai tre sa fac niste socoteli si sa vina si pretul de vanzare :lol: :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
SAX1987 .. evacuarea e de la mijloc in spate.. facută la criss (Arad) tox-customs . ro
m-a ajuns cam 300 - 350e cu tot cu tobe, manoperă... defapt, ca la 5 stele.. all inclusive :D recomand! şti că nu te împing la prostii .. :lol: :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
nu sunt fan E46, dar trebuie sa recunosc: Jos palaria pt aceasta masina si pt cel care a "creato".
foarte frumos "M3-ul";)) sa ai noroc de ea! |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Asa ceva vreau sa fac si eu , de la mijloc in spate .. P.S. Chiar sterge cineva posturile aici :shock: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Merita fiecare cent la cum se aude evacuarea aia :D sa nu-mi zici ca vrei sa pui si tu masina la vanzare :(
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:42. |
- Copyright 2026 4Tuning