Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

Bogdan_16v 04-01-05 12:01

Opel Movano / Vivaro?

xxdadixx 04-01-05 12:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Opel Movano / Vivaro?

Nu!

road_menace 04-01-05 17:02

atunci e DAF da` nu stiu ce model

Calindcm 04-01-05 17:07

Mercedes .... Vito ?

xxdadixx 04-01-05 20:26

Suntetzi aproape. A castigat ka van of the year prin 2001 vreo trei premii am impresia!

SpeedeR 04-01-05 20:46

iveco?!

xxdadixx 04-01-05 21:05

1 Attachment(s)
uite si modelu ala nou!

Hondarul 04-01-05 21:23

1 Attachment(s)
Sa mor daca stiam ca Ford Transit se fabrica in Nemtzia... :?: :?:

alexutzu 04-01-05 21:41

confirmare: se fabrica FORD si in \"nemtia\" :)

stiu sigur!!!

Hondarul 04-01-05 21:45

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Pai ce indicii sa va mai dau. Van, din germania care isi pastreaza numele si astazi pe modelul nou.

Ce intelegi mah tu din asta ??? Ca masina este germania. Drept dovada, toti au inteles la fel, ca este vorba de o firma nemtzeasca. Au dat raspunsuri numai de masini germane. Deci toti suntem nebuni ??? Ford Transit se fabrica si in Anglia si in Europa de Est. Dar este masina americana, nu va mai cacati pe voi... E ca si cum as zice eu ca Daewoo e romaneasca sau Renault e ungureasca.

xxDadixx, te rog frumos omule, fii corect si explicit, cand mai pui poze si dai amanunte.

Hondarul 04-01-05 21:53

1 Attachment(s)
Poza mea... :wink:

xxdadixx 04-01-05 22:05

Bine mah da ce trebuia sa scriu ca-i englezeasca. Sau americana, am impresia ca e facut in Turcia ( din nou nu sunt sigur 100 % ) Daca puneam un ford Puma ce ziceam ca-i americana. Asta e ford europa si sediul e in Germania! In fine corcitura aia a ta este Opel omega sau cadilac habar nam cum sau vauxhall omega :ciggy:

alexutzu 04-01-05 22:11

offtopic: xxdadixx are dreptate hondaru la faza asta, se produce in GER dar nu e firma GER

ONTOPIC: OPEL OMEGA

Hondarul 04-01-05 22:13

Nu este germana !!!! Si vb serios, nu este FIRMA germana, ca sa intelegea toti... Dadixx a zis el ceva acolo, dar nu indeajuns... :wink:

alexutzu 04-01-05 22:28

daca aia nu este OPEL OMEGA si ar fi vauxhal, tre luat in considerare ptr ca e acelasi lucru, IAR DACA AIA NU E OPEL sunt sigur ca am vazut-o toti pe strazile din ROmania, vorba unuia de mai sus: s-a dus drq tot topicu asta

shadow 04-01-05 22:29

Chrysler???

xxdadixx 04-01-05 22:30

1 Attachment(s)
OK cadilac catera, sau sa-i zicem GM catera. Sa inteleg ca opel e american? In fine uite poza! Special pt Hondaru :lol: si gasca!

alexutzu 04-01-05 22:35

Pontiac GTO sau Holden HSV
nu stiu exact care ca de la spate sunt aproape identice

shadow 04-01-05 22:38

Corect. Pontiac GTO!!!

xxdadixx 05-01-05 07:50

prima holden ( volan pe dreapta, a 2a gto baga poza

alexutzu 05-01-05 08:28

1 Attachment(s)
iata poza

@Nos@ 05-01-05 09:25

probabil ferrari enzo!nu sunt sigur

EvLSant0S 05-01-05 10:38

probabil sigur Enzo :) nu ? oricum , asta DA POZA , respect ..

xxdadixx 05-01-05 10:43

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
probabil sigur Enzo :) nu ? oricum , asta DA POZA , respect ..

Ce vrei sa spui? Ca o stie toata lumea. De aia nici nu am raspuns!

alexutzu 05-01-05 10:53

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
probabil sigur Enzo :) nu ? oricum , asta DA POZA , respect ..

da aia e enzo , pune poza santos

Hondarul 05-01-05 11:45

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"alexutzu\"
daca aia nu este OPEL OMEGA si ar fi vauxhal, tre luat in considerare ptr ca e acelasi lucru, IAR DACA AIA NU E OPEL sunt sigur ca am vazut-o toti pe strazile din ROmania, vorba unuia de mai sus: s-a dus drq tot topicu asta

Nepoate, de ce vb aiurea daca habar nu ai ce masina este ??? Cadillac Catera este americana, sau am eu impresia ??? Ai vazut-o tu pe strazile romaniei... Esti baiat de baiat mah !!! :evil:
@Nos@ trebuie sa bage poza !!!

@Nos@ 05-01-05 11:50

1 Attachment(s)
:lol:

Mr.Nice 05-01-05 11:58

Acura





PEACE


:peace:

Hondarul 05-01-05 12:01

Nu este Acura NSX... Dar ce draqu sa fie ??? :roll: :?:

xxdadixx 05-01-05 14:24

Cu BLUR-ul ala vrei sa ghicesc? Mitsubishi?

alexutzu 05-01-05 14:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Quote:

Originally Posted by \"alexutzu\"
daca aia nu este OPEL OMEGA si ar fi vauxhal, tre luat in considerare ptr ca e acelasi lucru, IAR DACA AIA NU E OPEL sunt sigur ca am vazut-o toti pe strazile din ROmania, vorba unuia de mai sus: s-a dus drq tot topicu asta

Nepoate, de ce vb aiurea daca habar nu ai ce masina este ??? Cadillac Catera este americana, sau am eu impresia ??? Ai vazut-o tu pe strazile romaniei... Esti baiat de baiat mah !!! :evil:
@Nos@ trebuie sa bage poza !!!

HONDARE VORBESTI PROSTII IMENSE, era un apropo la una din regulile jocului, care nimeni nu o respecta inclusiv eu! nu mai arunca vorbe daca nu e cazu
ERA UN APROPO LA UNE DIN REGULI :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

alexutzu 05-01-05 14:51

ah si am uitat apropo de ultima poza, este HONDA/ACURA NSX

Hondarul 05-01-05 15:26

Cum draqu esti tu sigur ca ati vazut-o cu totii pe strazile romaniei mah ??? De asta ziceam ca vb prostii, ca nu stiu daca vezi Cadillac din ala in fiecare zi... In fine, hai sa o lasam asea... :wink:

Nu cred ca masina asta sa fie vreun NSX, ca NSX nu are nici o linie laterala pe mijlocul usii, are geamurile laterale de alta forma si nu are clantza normala, ci o are vertical, langa cheder.

Mitshubishi 3000 gt ????

EvLSant0S 05-01-05 16:06

eclipse/3000gt nush.. intre astea 2 ...

@Nos@ 05-01-05 18:02

Sunt cam obosit la ora asta.Cred ca Hondarul a zis primul mitsubishi 3000 gt.Sa bage Hondarul poza!Da Hondarul baga pentru ca xxdadixx a zis doar mitsubishi.

Masina este mitsubishi 3000 gt!

xxdadixx 05-01-05 18:11

Da da una-i Honda si una-i mitsubishi din prima :lalala: :bunch: Astept poza! Eu la alea gen ASTA DA POZA nici nu mai postez ca-s pre usoare :lol:

Hondarul 05-01-05 18:27

Baga tu Dadi ca nu caut acuma... :wink: Baga una tare !!! :lol:

xxdadixx 05-01-05 19:05

2 Attachment(s)
:oops: OK! Tare de tot si simpla in acelasi timp :chuckel:

COObra 05-01-05 20:43

nush de ce imi vine sa zic shelby
da ceva nu merge....o fi vro lancia?

catalin rs4 05-01-05 20:53

lamborghini :wink: :?


All times are GMT +2. The time now is 12:09.

- Copyright 2026 4Tuning