![]() |
Re: Bancuri, Poze, Filmulete Funny by Inferno
20 Attachment(s)
Cateva Poze de aseara sau mai bine zis azinoapte
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
30 Attachment(s)
Sus vreau bade numai sus!:rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
O sa urc si fimele de azinoapte si alea de acum 2 noptzi dar in seara asta ...daca nu apar pana diseara amintiti-mi pe YM:bogdy_44
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bai lucica cine e cu ibitza aia albastra EDU ca sta langa mine aici, il vazusem acum 2 zile cu parasolar cu inferno. Ce motor are pe ea ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
EDY il cheama pe baiat.....sta in timpuri noi dar se plimba mult....este membru Inferno
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:) ms credeam ca sta la mine in berceni, si ce motor are pe ibitza ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
numai io stau acu` pe bara :(((
sper sa imi iau numerele cat mai repede sa`i rup fashuuuuu ` crap de nervi , ca pe jos este zapada si io nu am masina sper ca luna asta sa rezolv si eu sa revin printre voi pin` atunci ... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 Attachment(s)
Runda 1
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sal,da ursu mm 02 jac nu este a lui sebi din bm,cel cu g2 vr6? k in bara park era auriu cu usi lsd style
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pun unu cate unu ca numai merge vad mai multe deodata dar mai incerc
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 Attachment(s)
...altele
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 Attachment(s)
vine vine
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
altullllll
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 Attachment(s)
nu stiu cate m-ai sunt dar m-ai sunt
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 Attachment(s)
:twisted: cateva si gata
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:46. |
- Copyright 2026 4Tuning