Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

BGY_Bogdy 10-01-09 13:28

Re: Bancuri, Poze, Filmulete Funny by Inferno
 
20 Attachment(s)
Cateva Poze de aseara sau mai bine zis azinoapte

BGY_Bogdy 11-01-09 13:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
30 Attachment(s)
Sus vreau bade numai sus!:rolleyes2

BGY_Bogdy 11-01-09 13:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
O sa urc si fimele de azinoapte si alea de acum 2 noptzi dar in seara asta ...daca nu apar pana diseara amintiti-mi pe YM:bogdy_44

Hyena 11-01-09 13:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bai lucica cine e cu ibitza aia albastra EDU ca sta langa mine aici, il vazusem acum 2 zile cu parasolar cu inferno. Ce motor are pe ea ?

daffy duck™ 11-01-09 14:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
EDY il cheama pe baiat.....sta in timpuri noi dar se plimba mult....este membru Inferno

Hyena 11-01-09 14:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) ms credeam ca sta la mine in berceni, si ce motor are pe ibitza ?

gen.nu`i.panik 11-01-09 17:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
numai io stau acu` pe bara :(((
sper sa imi iau numerele cat mai repede sa`i rup fashuuuuu ` crap de nervi , ca pe jos este zapada si io nu am masina sper ca luna asta sa rezolv si eu sa revin printre voi pin` atunci ...

BGY_Bogdy 11-01-09 19:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
Runda 1

MM11AJJ 11-01-09 21:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sal,da ursu mm 02 jac nu este a lui sebi din bm,cel cu g2 vr6? k in bara park era auriu cu usi lsd style

BGY_Bogdy 11-01-09 21:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pun unu cate unu ca numai merge vad mai multe deodata dar mai incerc

BGY_Bogdy 11-01-09 21:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
...altele

BGY_Bogdy 11-01-09 21:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
vine vine

BGY_Bogdy 11-01-09 21:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
altullllll

BGY_Bogdy 11-01-09 21:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
nu stiu cate m-ai sunt dar m-ai sunt

BGY_Bogdy 11-01-09 21:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
:twisted: cateva si gata


All times are GMT +2. The time now is 01:46.

- Copyright 2026 4Tuning