Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

Morro 24-11-06 13:51

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
bai fratilor ... fara suparare ... mai apar multi cimpanzei dinastia care nu citesc titlul pana la capat?

si mai ontopic ... masina lui ono inca se modifica sau am citit eu prost in alta parte?

EVOLUTION8 24-11-06 18:11

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Asa este ,se mai bricoleaza.

PS. Tare faza cu cimpanzeii :)))
Dar cimpanzeii sunt mai inteligenti ;)

Achim 26-11-06 23:35

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
cica s-ar lucra la imbunatatirea ei ;)

RacingNick 07-12-06 10:30

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
... ramane la varf

SEBASTIAN 07-12-06 20:09

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Astept acel porsche de 1000cp sa vada ce inseamna puterea!
Am sa-l bat!

ESPinoza 07-12-06 20:40

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 652169)
Astept acel porsche de 1000cp sa vada ce inseamna puterea!
Am sa-l bat!

ceva upgradari la mashina? :)

SEBASTIAN 07-12-06 22:09

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Ce te face sa crezi ca ar fi cazul.
Inca nu am folosit maxim de putere niciodata, maxim setat acum dar daca mai cresc setarile?
Probabil ca mereu gandesc la un urmator pas si imi place sa spun dupa ce o fac nu inante sa ma laud ca altii cu mi de cai.

ESPinoza 07-12-06 22:49

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 652346)
Ce te face sa crezi ca ar fi cazul.
Inca nu am folosit maxim de putere niciodata, maxim setat acum dar daca mai cresc setarile?
Probabil ca mereu gandesc la un urmator pas si imi place sa spun dupa ce o fac nu inante sa ma laud ca altii cu mi de cai.

doar pt ca ai spus`o cu foarte multa siguranta ca ai sa`l batzi .. de asta am crezut ca ai mai facut cate ceva la ea oricum toata lumea asteapta acea cursa succes :)

SEBASTIAN 09-12-06 14:15

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Am spus ca inca nu am mers niciodata cu puterea maxima.
La ultima cursa am mers cu circa 6-7% mai putin decat la concursul cu Virgil unde masina nu era maxim.

ono41 09-12-06 14:29

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 654002)
Am spus ca inca nu am mers niciodata cu puterea maxima.
La ultima cursa am mers cu circa 6-7% mai putin decat la concursul cu Virgil unde masina nu era maxim.

Data viitoare sa faci ceva si sa-i pui inca vreo 30% :D

SEBASTIAN 09-12-06 15:03

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Pot sa fac si asta.
Trebuie sa dau doar bin butoane.

ono41 09-12-06 16:51

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 654067)
Pot sa fac si asta.
Trebuie sa dau doar bin butoane.


WOOOOOOW!!!!! :D

SEBASTIAN 10-12-06 15:37

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
De obicei invart de butoane in minus pentru ca este suficient.
Nu va faceti griji in privinta mea voi fi competitiv, atentie la modificarile voastre pentru ca eu sunt pe pozitie mereu.

SEBASTIAN 24-12-06 16:42

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Consider cea mai frumoasa spectaculoasa si asteptata cursa in acest an cea cu Virgil.
Respectele mele D-lui Virgil.
A fost o cursa mult asteptata am avut sansa sa castig insa stiu ca Virgil nu doarme, in rest mai putin interesant.

tratament 24-12-06 22:15

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
vreun filmuletz ceva?:D


All times are GMT +2. The time now is 09:58.

- Copyright 2026 4Tuning