![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
bai fratilor ... fara suparare ... mai apar multi cimpanzei dinastia care nu citesc titlul pana la capat?
si mai ontopic ... masina lui ono inca se modifica sau am citit eu prost in alta parte? |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Asa este ,se mai bricoleaza.
PS. Tare faza cu cimpanzeii :))) Dar cimpanzeii sunt mai inteligenti ;) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
cica s-ar lucra la imbunatatirea ei ;)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
... ramane la varf
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Astept acel porsche de 1000cp sa vada ce inseamna puterea!
Am sa-l bat! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Ce te face sa crezi ca ar fi cazul.
Inca nu am folosit maxim de putere niciodata, maxim setat acum dar daca mai cresc setarile? Probabil ca mereu gandesc la un urmator pas si imi place sa spun dupa ce o fac nu inante sa ma laud ca altii cu mi de cai. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Am spus ca inca nu am mers niciodata cu puterea maxima.
La ultima cursa am mers cu circa 6-7% mai putin decat la concursul cu Virgil unde masina nu era maxim. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Pot sa fac si asta.
Trebuie sa dau doar bin butoane. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
WOOOOOOW!!!!! :D |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
De obicei invart de butoane in minus pentru ca este suficient.
Nu va faceti griji in privinta mea voi fi competitiv, atentie la modificarile voastre pentru ca eu sunt pe pozitie mereu. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Consider cea mai frumoasa spectaculoasa si asteptata cursa in acest an cea cu Virgil.
Respectele mele D-lui Virgil. A fost o cursa mult asteptata am avut sansa sa castig insa stiu ca Virgil nu doarme, in rest mai putin interesant. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
vreun filmuletz ceva?:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:58. |
- Copyright 2026 4Tuning