Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Joc interactiv- Ce masina crezi ca este? (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/68334-joc-interactiv-masina-crezi.html)

nyl_1337 21-09-11 11:01

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Ford Consul, cumva?

cristea_rotitza 23-09-11 00:42

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
nu ............

jumP3rCS 16-12-11 19:59

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
e mozvikh daca nu ma insel...

cristea_rotitza 03-01-12 00:30

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
NUUUUUUUUUUUUU

robyzyr 08-01-12 17:28

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
http://englishrussia.com/2006/09/26/volga-m6/
este volga

robyzyr 08-01-12 17:41

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
ce masina este ?

jumP3rCS 08-01-12 18:13

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by robyzyr (Post 4815184)
ce masina este ?

Camaro

robyzyr 08-01-12 21:47

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
2 Attachment(s)
aia e maaaa!!! :dance:
ia vezi astea ce sunt ?

Ruff_Ryders 08-01-12 22:10

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
editeaza si u pozele alea ca se vede ce sunt de la o posta;)

jumP3rCS 08-01-12 22:32

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by Ruff_Ryders (Post 4815685)
editeaza si u pozele alea ca se vede ce sunt de la o posta;)

Tare :))))

Ruff_Ryders 08-01-12 22:34

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
poi ce nu-i asa?;))

jumP3rCS 08-01-12 22:39

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by Ruff_Ryders (Post 4815724)
poi ce nu-i asa?;))

Ba da:)!faceți si voi un topic "īntālnire 2012" sa mai impartasim una alta despre mașini. Care sunteți maivechi aici!

Ruff_Ryders 08-01-12 22:40

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
nu prea ai cu cine ...in ziua de azi fiecare cu gasca lui si impresiile lui...numai e ca acu 2 ani...aproape zilnic la liniute pe "hartie":)) si alte chesti de genul

robyzyr 09-01-12 00:30

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
ia zii ce masini sunt alea 2 daca tot zici ca se "vede" :))
toti vad:shock: ca sunt niste masini:))

Ruff_Ryders 09-01-12 00:43

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
avia 750
si buick streamliner

e bine ?;)
da toti vad sa sti da nu si descrierea lor;)


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning