![]() |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Ford Consul, cumva?
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
nu ............
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
e mozvikh daca nu ma insel...
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
NUUUUUUUUUUUUU
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
ce masina este ?
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Quote:
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
2 Attachment(s)
aia e maaaa!!! :dance:
ia vezi astea ce sunt ? |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
editeaza si u pozele alea ca se vede ce sunt de la o posta;)
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Quote:
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
poi ce nu-i asa?;))
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Quote:
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
nu prea ai cu cine ...in ziua de azi fiecare cu gasca lui si impresiile lui...numai e ca acu 2 ani...aproape zilnic la liniute pe "hartie":)) si alte chesti de genul
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
ia zii ce masini sunt alea 2 daca tot zici ca se "vede" :))
toti vad:shock: ca sunt niste masini:)) |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
avia 750
si buick streamliner e bine ?;) da toti vad sa sti da nu si descrierea lor;) |
| All times are GMT +2. The time now is 11:00. |
- Copyright 2026 4Tuning