Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

AXEL_SS 18-02-08 17:17

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 1318827)
Daca Axel a primit accept in grup pe forum....atunci e si membru :)...acum depinde daca Presedintele si VicePresedintele de pe Iasi, il accepta! :)

Observ ca sunteti sucariti rau fratilor de faptul ca sunt membru CD.... Oare peste cate hopuri mai trebuie sa trec in aceasta comunitate si cate vorbe cu ironie mai trebuie sa aud ca sa fie totul bine, asa cum ar trebui sa fie:rolleyes2
Poate trebuie sa fac ceva pt unul din voi sau pt comunitate dar macar spune-ti fratilor

bakal 18-02-08 17:58

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
nu e vorba de hopuri sau alte chestii, dar pur si simplu nu stim de unde pana unde esti tu membru cd.... eu unu nu stiu.....la intalniri nu ai venit, .... ma rog, noi nu avem la cunostinta acest lucru........adica vreau sa spun ca multi pot spune ca sunt cutare membru sau participa la cutare actiuni fara a avea nimic in comun cu vro ceva... vrei sa fii membru cd? nici o problema....dovedeste doar ca meriti

AXEL_SS 18-02-08 18:08

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Ok Razvane. Doar ca te rog sa-mi spui ce trebuie sa fac, in afara de faptu de a veni la intalniri. Poti sa-mi dai un pm:arrow:

bakal 18-02-08 18:33

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
nu trebuie sa-ti spun eu ce sa faci sau sa nu faci, ca doar esti baiat mare......

Low_Ridah 18-02-08 19:09

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Domnul AxelSS..noi nu ne cunoastem...si nush cine te cunoaste inafara de 2 ,3 membrii din aceasta comunitate ...noi ne intalnim destul de des ...iar tu ori nu ai aflat ori nu ai avut timp sa participi ..:) citeste acest topic si vei afla ce si cum trebuie sa faci k sa fii acceptat....
Nush ce si cum a postat Crys k eu nu gasesc ce a scris el acolo ..:-?? oricum ...nu te cunoastem deci nu exista nici un hop si nu iti inchide nimeni usile ...pur si simplu nu jtim cine ejti ???

AXEL_SS 18-02-08 21:23

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Low_Ridah (Post 1367086)
Domnul AxelSS..noi nu ne cunoastem...si nush cine te cunoaste inafara de 2 ,3 membrii din aceasta comunitate ...noi ne intalnim destul de des ...iar tu ori nu ai aflat ori nu ai avut timp sa participi ..:) citeste acest topic si vei afla ce si cum trebuie sa faci k sa fii acceptat....
Nush ce si cum a postat Crys k eu nu gasesc ce a scris el acolo ..:-?? oricum ...nu te cunoastem deci nu exista nici un hop si nu iti inchide nimeni usile ...pur si simplu nu jtim cine ejti ???

Ok man I get the point. Voi fi interesat sa te cunosc Low Ridah la intalnire. Ce ride conduci? Sper ca la intalnirea care voi veni sa fie timp si de discutii.... caci de aici vine marele meu of si supararea... am mai scris intr-un topic chestia asta.

Low_Ridah 18-02-08 22:10

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
AxelSS ..momentan imi conduc soarta la o moarte sigura ...si in rest mai nimic ...:)

Intalnirile de Club se fac in ziua de Duminica dupa orele 8 :) depinde ...lasami in PM un numar de tel sau dak vrei sa vb ai idul meu de mess...nu cred k mai e nevoie sa il scriu ...vezi de unde sa il iei :)

CRyS` 19-02-08 07:37

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by AXEL_SS (Post 1366785)
Observ ca sunteti sucariti rau fratilor de faptul ca sunt membru CD.... Oare peste cate hopuri mai trebuie sa trec in aceasta comunitate si cate vorbe cu ironie mai trebuie sa aud ca sa fie totul bine, asa cum ar trebui sa fie:rolleyes2
Poate trebuie sa fac ceva pt unul din voi sau pt comunitate dar macar spune-ti fratilor

As putea zice asa: :rolleyes2

Inainte de a da un joing la un Club de pe aici, ar trebui sa te consulti cu membrii "care este". Eu unu asa am facut. La prima intalnire a aceste comunitati pe care am organizat`o pe 21 Ianurie 2006 (deja au trecut 2 ani...maaaaaaaaamaaaaaaa am avut niste discutii cu Alex (cu Leonu), cu Stefan si La Misto (vad ca nu mai posteaza pe aici) si atunci am fost primit in Club alaturi de Kazimir (KZY-Cielo).Deci...Daca Presedintele si VicePresedintele nu au nimic...8)

Aaaaa..si am primit si 2 stickere pe care le pastram pt viitoarea masina...ca atunci eram pieton ! (da nu au fost gratis :lol:)

Low_Ridah 19-02-08 13:43

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Sa povestesc si eu cum a fost la inceput dak tot ati inceput :) ...in urma cu vreo 3 ani cand am inceput sa postez si eu pe 4tuning ..am postat si eu pe comunitatea Suceava ( eu fiind originar din SV ) ..apoi Domnul Stefan Ciocoiu ma invitat ( prin intermediul forumului ..pt k altfel nu avea cum si nu jtia nimeni de existentza clubului ) la reprezentantza Toyota unde lucra el atunci unde am stat de vorba ...si unde mia zis k pot participa la proaspat inceputele intalniri pe atunci la ora X locul Y ..:) si ..am ajuns si eu .,..am stat de vb cu oamenii de acolo :) nu mia dat nimeni in cap ..a trebuit doar sa intreb si sa vad ce si cum trebuie sa fac ..acu 3 ani ..nici nu se jtia prea multe de clubul CD ..mai mult de atat nici nu era facut vreun topic pe acest forum cum k Crazy Drivers ar fi vreun club ..deci ...AxelSS...sa ma fac inteles ...discuta ...socializeaza .,..nu da nimeni in cap ..:) sa nu crezi k tragem lumea cu fortza :) trebuie sa vrei ;) multa bafta si sper sa ne vedem ;)

KAmikazee2005 19-02-08 16:22

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
lx... c vremuri frumoase au fost pe la sv :(( pakt ca nu mai sunt si sv e in hibernare completa ;))

Low_Ridah 20-02-08 09:19

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Lasa Madaline ... acum ...lumea trece printro perioada grea ...se jtie ..dar ..ne vom intoarce ...tot ce trebuie e sa ramanem unitzi ....eu asta am invatzat de 3 ani incoace ...dak ramai unit si nu iti pierzi increderea totul merge bine :) ...

Low_Ridah 20-02-08 10:04

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Low_Ridah (Post 1347707)
Crazy Drivers Iasi prezinta W123 Coupe ...Proprietar : Constantin :) ...pt cine e curios :)...sper sa ne vedem cu ea de sapt viitoare incolo ..in fiecare Duminik la ora 9

defapt era :
Crazy Drivers Iasi prezinta W123 Coupe ...Proprietar : Constantin si Cosmin :) ...pt cine e curios :)...sper sa ne vedem cu ea de sapt viitoare incolo ..in fiecare Duminik la ora 9...scuzati greseala :D

CRyS` 20-02-08 15:30

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Haallooo stai asa ca eu sunt strain de o "cestie"!!! Duminica la ora 21.00 P.M. huuundeeeeeeeeeee?

Low_Ridah 20-02-08 19:12

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Suni si afli ..nu avem loc stabil...:) ai numarul nostru ..al meu ...al lui Cristi ...Razvan ..:) ..;))si stii unde ne gasesti

CRyS` 21-02-08 06:51

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Pe tine am sa te urechesc!Ca ai zis ca vii ... si nu ai mai venit! Am sa te tin minte!


All times are GMT +2. The time now is 21:47.

- Copyright 2026 4Tuning