![]() |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
zooper frumoase la mai mare
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
da...adevarat, frumoaa. Am vazut`o si eu aseara in oras..imi place
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
am tot ce vrei |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
3 Attachment(s)
Cum vi se pare?pareri?!
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
e ok.... nu e cn stie ce......totusi lateralul si bara din spate fale cumva sa intre in liniile cu bara din fata.....................
C&O am fost ieri in sv si am vazut Duba ...... foarte frumoasa...... |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
O sa i schimb si bara din spate putin mai incolo.
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
deci e prea tare masina acuma am si yo o speranta ca sv o sa rupa stilu cu nij rachetele din alea care vibreaza tot in tine cand pleaca de la semafor
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
deci nuj dc o pus ala cu dacia poze crec o inebunit ala ce vrea sa arate ca are cu ce cara marfa in bazar
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
apropo de bazar.... am trecut sambata p la cel din sv..... adik frate....melteanu d acum isi poate lua ,,volan sport" .... din dacie isi scrie bmw..... lipeste 2 becuri de bricheta pe undeva pe dacie .... si nu mai stiu eu ce alte porcarii...... am vazut pana acum vreo 2 dacii care erau prinse cu shuruburi sau banda de izoler si pe ele scria fritz....... si mai pe alta parte semnu la nike.......... asta e bataie de joc..... ar trb sa eradicam pe astia cumva :D
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Fara off topic ...pt kitsch tuning ...este topic ...;) ...Bafta si respect...:)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
... lasati discutiile... eu ajt nijte poze... cu bestia lu andrei(golf2).. pot zice ca arata super super tare majina aja tunata ;)
FELICITARI ANDREI |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
6 Attachment(s)
Quote:
meritul e celor de la firma Special Car Center.... ;)))))) |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
foarte frumoasa.....pozele cam blurry......dc ai nr de cluj ? :D
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Am vazuto si eu pe viu ... arata bine cu kitu asta masina ... sincer ... dar eu daca is fi fost in locul tau sincer i-as face paint job cu scc .... daca tot si-o bagat nasu ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:47. |
- Copyright 2026 4Tuning