Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

Bobby boss 03-03-07 23:47

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
zooper frumoase la mai mare

PoToS 05-03-07 15:29

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
da...adevarat, frumoaa. Am vazut`o si eu aseara in oras..imi place

pytyk' 08-03-07 16:54

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by co_tuning (Post 779600)
un nou proiect.....o sa urmeze.....

salut,, la bara din fata pe colt ai o prelungire ,de unde ai luat-o si cat costa ca as vrea si eu

co_tuning 09-03-07 20:45

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by pytyk' (Post 788178)
salut,, la bara din fata pe colt ai o prelungire ,de unde ai luat-o si cat costa ca as vrea si eu

suna la 0744883754
am tot ce vrei

florinp 18-03-07 19:04

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
3 Attachment(s)
Cum vi se pare?pareri?!

maf 18-03-07 21:38

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
e ok.... nu e cn stie ce......totusi lateralul si bara din spate fale cumva sa intre in liniile cu bara din fata.....................
C&O am fost ieri in sv si am vazut Duba ...... foarte frumoasa......

florinp 19-03-07 19:22

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
O sa i schimb si bara din spate putin mai incolo.

miscaistyle 20-03-07 01:16

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
deci e prea tare masina acuma am si yo o speranta ca sv o sa rupa stilu cu nij rachetele din alea care vibreaza tot in tine cand pleaca de la semafor

miscaistyle 20-03-07 01:20

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
deci nuj dc o pus ala cu dacia poze crec o inebunit ala ce vrea sa arate ca are cu ce cara marfa in bazar

maf 20-03-07 01:37

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
apropo de bazar.... am trecut sambata p la cel din sv..... adik frate....melteanu d acum isi poate lua ,,volan sport" .... din dacie isi scrie bmw..... lipeste 2 becuri de bricheta pe undeva pe dacie .... si nu mai stiu eu ce alte porcarii...... am vazut pana acum vreo 2 dacii care erau prinse cu shuruburi sau banda de izoler si pe ele scria fritz....... si mai pe alta parte semnu la nike.......... asta e bataie de joc..... ar trb sa eradicam pe astia cumva :D

Low_Ridah 20-03-07 09:44

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Fara off topic ...pt kitsch tuning ...este topic ...;) ...Bafta si respect...:)

KAmikazee2005 20-03-07 11:24

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
... lasati discutiile... eu ajt nijte poze... cu bestia lu andrei(golf2).. pot zice ca arata super super tare majina aja tunata ;)

FELICITARI ANDREI

golf II 20-03-07 21:41

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by KAmikazee2005 (Post 807718)
... lasati discutiile... eu ajt nijte poze... cu bestia lu andrei(golf2).. pot zice ca arata super super tare majina aja tunata ;)

FELICITARI ANDREI

Ms fain!!!
meritul e celor de la firma Special Car Center.... ;))))))

maf 20-03-07 22:26

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
foarte frumoasa.....pozele cam blurry......dc ai nr de cluj ? :D

Heparu_Boy 21-03-07 07:58

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Am vazuto si eu pe viu ... arata bine cu kitu asta masina ... sincer ... dar eu daca is fi fost in locul tau sincer i-as face paint job cu scc .... daca tot si-o bagat nasu ...


All times are GMT +2. The time now is 21:47.

- Copyright 2026 4Tuning