![]() |
multi dintre noi si`au inshelat prietena ... sa zicem ..si sa fim sinceri ... cei care nu au facut`o ori n`au avut ocazia ori au fost prea betzi ... dar ... suntem oameni nuh :)) :twisted: este omenesc a greshii ...
ash ami avea de scris cateva randuri .. dar cine trebuia sa inteleaga mesajul sper k l`a inteles ... asa k ... in concluzie .. femeia e parshiva .. chiar daca e sponsorizata .. sau nuh .. si e k vulpea .. vrea sa ajunga la struguri cu orice pretz ... |
Quote:
......should i know something psycho?...................... :roll: |
Re:
Quote:
Looool...ce nasol sa-ti intre femeia pe forum..... :lol: |
Re:
Quote:
....de ce ? esti sigur k a ta nu intra??? :twisted: :twisted: :twisted: .....lasa k am sa`i sugerez :oops: .....apropos discutia de mai sus e pov mai veche |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
...pai sa`l intrebi knd intra dak ma lasa si te arunci cu o tona de suc.... :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: .... :hug: |
Cata.....ma lasi sa o indop pe nevasta-ta cu o tona de suc de mango ? :lol:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
'simtitilor :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
:))))))))))))))) true,true
|
need brain! faina poza frate! :)))) poza asta spune multe :P
|
Mamă, ce bună e aia din dreapta :yikes:
|
:)
.....cine se baga la un hamburger ? :twisted: :twisted: :twisted: ...........
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:45. |
- Copyright 2026 4Tuning