Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

IVAN 22-05-10 11:04

Re: Intalnirea renault 5
 
2 Attachment(s)
ne vedem si in vichend daca nu ploua...
A fost full ieri la polivalenta, iata doar 2 din cele ... 2 masini participante :lol::lol:

Ferny 22-05-10 11:52

Re: Intalnirea renault 5
 
fff greu am gasit loc sa parcam:D oricum sper ca data viitoare sa nu mai ploua si sa ne vedem cu totii...

andy_wpo 23-05-10 21:34

Re: Intalnirea renault 5
 
:joy: cea mai tare comunitate,renault 5 owners

B XX ADI 24-12-10 00:05

Re: Intalnirea renault 5
 
bate vantu' prin padure tana nana nanananana... nici o alta intalnire p'aici prin bucuresti?

IVAN 25-12-10 16:36

Re: Intalnirea renault 5
 
facem in ianuarie, stai sa ninga sa alunecam pana la intalnire...:D

IVAN 30-01-11 10:02

Re: Intalnirea renault 5
 
Propun ca duminica viitoare, 6.2.2010 sa facem o intalnire renault 5 la Polivalenta, ora 17.
Cine doreste?

Ferny 30-01-11 10:23

Re: Intalnirea renault 5
 
buna ideea , eu unul vin...

bodel 02-02-11 00:18

Re: Intalnirea renault 5
 
prezent

IVAN 05-02-11 10:00

Re: Intalnirea renault 5
 
Hai ca parca erati mai multi care doreati sa facem intalnire...

miliady 05-02-11 12:22

Re: Intalnirea renault 5
 
mai devreme nu vreti? de ce asa tarziu?

Ferny 05-02-11 20:39

Re: Intalnirea renault 5
 
ora 12 ???

miliady 05-02-11 23:11

Re: Intalnirea renault 5
 
cu cat mai devreme... cu atat mai bine.. la 17 deja se intuneca...

IVAN 06-02-11 08:22

Re: Intalnirea renault 5
 
vorbiti si cu bodel si ramane 12, eu cred ca ajung chiar pe la 11.30

Japo 06-02-11 10:22

Re: Intalnirea renault 5
 
la cat e pana la urma ?

miliady 06-02-11 10:39

Re: Intalnirea renault 5
 
la 12
hai hai


All times are GMT +2. The time now is 10:36.

- Copyright 2026 4Tuning