Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

nck_xx 10-09-08 22:15

Re: Roman
 
Am vazut azi supra :>:love: era parcata langa liceul 3 pe la 17.30. Scuze daca am gresit dar mie asa mi s-a parut ca il vazusem intr-o impreza albastra. Pacat ca nu aveam aparatu la mine nu credeam ca o sa o vad asa de repede deoarece abia azi aflasem ca umbla o supra pe la noi in oras.

stefan_88 10-09-08 23:48

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1744852)
Am sa vad man ce pot sa fac...acum am prea multe pe cap...adica 1 si mare :)) in 20 zile tre sa fiu la facultate iar eu nu am unde sa stau...n'are asta imp dar ca sa nu mai promit si de data asta si sa o dau in strachini mai bine spun ca nu pot veni si sa vin cu tine ;) cand mergi decat sa iti spun ca merg si dupa sa iti spun "coane sunt in bucuresti...nu pot..." asa ca vedem noi...the sun will shine. Crezi ca eu nu vreau sa merg sa le arat la baieti la c'am muncit toata vara???

pai ...te astept...pe la piatra ...:) sa vad si eu masina live :)

SHOGUN-A8 11-09-08 02:03

Re: Roman
 
3 Attachment(s)
:rolleyes2...
Am gasit-o in seara asta...proprietarul s-a dovedit a fi baietas...acum nu stiu daca stia exact "cu ce se mananca" masina...dar parea ca-i place...:rolleyes2

CJ-01-WOB 11-09-08 02:09

Re: Roman
 
sexy. manuala. turbo?

morpheusmaster 11-09-08 12:30

Re: Roman
 
Momentan observ ca are volanu pe partea dreapta ceea ce e km nasol :D zic eu...

stefan_88 12-09-08 12:55

Re: Roman
 
arata bine masina ....:)...dar vorba lui morph: cam naspa cu volanul pe dreapta :(

morpheusmaster 17-09-08 23:14

Re: Roman
 
Romascani pasionati de tuning :) iesiti la interval sa va vad si eu la fata :) pentru ultima data inainte de plecarea la facultate si veniti la 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta


Acum se discuta o intampinare a celor din Piatra Neamt, Bacau, onesti in parcare la Kaufland!!!

Cei care doresc sa vina sa se inscrie aici...

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1221520274

h3rodot 17-09-08 23:33

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1760401)
Romascani pasionati de tuning :) iesiti la interval sa va vad si eu la fata :) pentru ultima data inainte de plecarea la facultate si veniti la 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta


Acum se discuta o intampinare a celor din Piatra Neamt, Bacau, onesti in parcare la Kaufland!!!

Cei care doresc sa vina sa se inscrie aici...

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1221520274

Probabil ca o sa vin si eu, oricum merg de cateva vineri la Piatra si n-am vazut pe nimeni din Roman acolo, ma asteptam sa fie ceva participare si de la noi avand in vedere ca sunt multe masini. Trist...

morpheusmaster 17-09-08 23:35

Re: Roman
 
Tu man ce masina conduci??? Eu sunt aici de atata timp...prezintate :D k sa te stiu :)

h3rodot 19-09-08 16:44

https://forum.4tuning.ro/member.php?u=42201

26WRC 19-09-08 16:55

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by h3rodot (Post 1763966)

ciudat modul de prezentare:rolleyes2 oricum, bine ai venit!;)

buddy_lexx 19-09-08 22:44

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1763984)
ciudat modul de prezentare:rolleyes2 oricum, bine ai venit!;)

haha ce tare o fost :))))

morpheusmaster 20-09-08 00:17

Re: Roman
 
Quote:

ciudat modul de prezentare oricum, bine ai venit!
Ma subscriu si eu :)) si ma prezint si eu
https://forum.4tuning.ro/member.php?u=20433

26WRC 23-09-08 22:59

Re: Roman
 
baiatul cu kawasaki ninja verde de la elite... a murit:(:cry: intr\'un accident groaznic intre roman si bacau.... https://forum.4tuning.ro/showthread.p...85#post1772285

Dumnezeu sa'l odihneasca in pace...:cry:

buddy_lexx 23-09-08 23:08

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1772321)
baiatul cu kawasaki ninja verde de la elite... a murit:(:cry: intr\'un accident groaznic intre roman si bacau.... https://forum.4tuning.ro/showthread.p...85#post1772285

Dumnezeu sa'l odihneasca in pace...:cry:

o fo vina lui?
Dumnezeu sa`l ierte!


All times are GMT +2. The time now is 05:18.

- Copyright 2026 4Tuning