![]() |
Re: Roman
Am vazut azi supra :>:love: era parcata langa liceul 3 pe la 17.30. Scuze daca am gresit dar mie asa mi s-a parut ca il vazusem intr-o impreza albastra. Pacat ca nu aveam aparatu la mine nu credeam ca o sa o vad asa de repede deoarece abia azi aflasem ca umbla o supra pe la noi in oras.
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
3 Attachment(s)
:rolleyes2...
Am gasit-o in seara asta...proprietarul s-a dovedit a fi baietas...acum nu stiu daca stia exact "cu ce se mananca" masina...dar parea ca-i place...:rolleyes2 |
Re: Roman
sexy. manuala. turbo?
|
Re: Roman
Momentan observ ca are volanu pe partea dreapta ceea ce e km nasol :D zic eu...
|
Re: Roman
arata bine masina ....:)...dar vorba lui morph: cam naspa cu volanul pe dreapta :(
|
Re: Roman
Romascani pasionati de tuning :) iesiti la interval sa va vad si eu la fata :) pentru ultima data inainte de plecarea la facultate si veniti la 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta
Acum se discuta o intampinare a celor din Piatra Neamt, Bacau, onesti in parcare la Kaufland!!! Cei care doresc sa vina sa se inscrie aici... https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1221520274 |
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Tu man ce masina conduci??? Eu sunt aici de atata timp...prezintate :D k sa te stiu :)
|
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
https://forum.4tuning.ro/member.php?u=20433 |
Re: Roman
baiatul cu kawasaki ninja verde de la elite... a murit:(:cry: intr\'un accident groaznic intre roman si bacau.... https://forum.4tuning.ro/showthread.p...85#post1772285
Dumnezeu sa'l odihneasca in pace...:cry: |
Re: Roman
Quote:
Dumnezeu sa`l ierte! |
| All times are GMT +2. The time now is 05:18. |
- Copyright 2026 4Tuning