![]() |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
ce mai urmeaza? ca vad ca suspensi , pleoape ,jenti,....... |
Re: Proprietari de vw vento
SALUTARE
are careva montat pe vento bara de rigidizare ? ma intereseaza subiectul,orice informatii sunt binevenite,pareri personale,poze etc. ___________________ Ce sosele faine avem in Romania ! |
Re: Proprietari de vw vento
la care te referi la cel dintre telescoape?
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
partea de sus |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
poate la un moment dat o sa imi pun dar o sa fie printr-e ultimele lucruri cred ca la un vr6 la 174 de cp are un rol dar la noi nu prea cred |
Re: Proprietari de vw vento
eu din cate stiu si am citit se foloseste pt. rigidizarea caroseriei sau sasiului (sper sa nu fi scris o prostie), ajuta la stabilitate. dar nu stiu daca se simte intradevar, probabil se simte cu o suspensie sport completa
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
in principiu gasesti aici minimul de informatie
http://www.tuninglinx.com/html/torsion-bars.html |
Re: Proprietari de vw vento
si inca ceva ce ar putea sa te ajute
http://vwforum.vwforum.ro/index.php?...pic=13098&st=0 daca te hotaraasti sa montezi asa ceva ar fi interesant sa dai mai multe detalii despre instalarea ei |
Re: Proprietari de vw vento
Dedicatie
http://www.myvideo.de/watch/2595459 http://www.myvideo.de/watch/1475815 Poate la vara reusim sa ne cunoastem! |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
superbe filmuletele dar eleronul ala si jentile rupe toate normele |
Re: Proprietari de vw vento
22 Attachment(s)
Am revenit si eu aici cu poze noi.
Am tot avut probleme, ba am facut motorul si pe urma am avut accident, ba am reparat-o si am spart cutia de viteze si tot asa, si niciodata nu era pregatita de pozat. Sper sa va placa! Astept parerile voastre! P.S. Mai am in plan cateva inbunatatiri, dar le voi realiza in anul care vine. |
Re: Proprietari de vw vento
Proprietari de Vento???22 de pagini si singuru Vento adevarat este a lui DONU':D...restu mai au de tras mult.
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
ca numa al lui e vr6 oricum superba ,masina |
Re: Proprietari de vw vento
Depinde ce intelegi tu prin Vento adevarat. Pentru mine cea mai buna masina e aia pe care o ai.Decat sa investesc in elemente de tuning de prost gust facute prin diferite garaje (nu jignesc pe nimeni de pe acest topic) prefer sa instalez un climatronic, cruise contol, scaune incalzite. Uite un exemplu pe care am inceput sa-l urmez:
http://www.vwgolf-info.nl/index.php?...d=12&Itemid=27 Totul a pornit de la o masina stock. Cu tempomatul am rezolvat, urmeaza climatronicul.Urati-mi bafta. |
| All times are GMT +2. The time now is 01:11. |
- Copyright 2026 4Tuning