Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

draky90 01-02-10 09:31

Re: Ramnicu Sarat
 
inseamna...ca stai in ghetto:)) ...pe langa noi:))
eu sa zic....ca am vazut masina..oricum....WELCOME....bun...
cmz lumea?
:lol:

titigeorge 01-02-10 09:36

Re: Ramnicu Sarat
 
ms:)...tot orasul e un ghetto;)..la cat e de mic ca sa dai o tura iti trebuie 1 min:))

draky90 01-02-10 09:37

Re: Ramnicu Sarat
 
pei da.....mai ales la mersul` meu...:pistoles:

Fast_wheels 01-02-10 12:24

Re: Ramnicu Sarat
 
Ai ceva planuri de viitor pentru ea ?

titigeorge 01-02-10 12:31

Re: Ramnicu Sarat
 
am cateva...la primavara o vopsea,niste jante si schimbare distributie si pompa de apa,motorase pt geamuri ca la usa din stanga am macaraua rupta si decat sa cumpar macara mai bine motorase...si eventual o folie...si cam atat deocamdata

Fast_wheels 01-02-10 12:33

Re: Ramnicu Sarat
 
un vopsitor bun iti pot recomanda eu .....daca stii honda civic violet perlat......baiatul despre care iti spun a vopsit-o ....

titigeorge 01-02-10 12:51

Re: Ramnicu Sarat
 
mersi...vorbim atunci daca e...tre sa mai dea putin caldura ca acum mai am nevoie de ea si la vopsit sta ceva timp...pe baiatul cu honda il cun si tata

draky90 01-02-10 12:52

Re: Ramnicu Sarat
 
hm.....mai bine....mai te joci cu ea....si la primavara ii faci vant..sau ..daca tu crezi ca banii investiti se merita...tre` ta;)

titigeorge 01-02-10 12:54

Re: Ramnicu Sarat
 
pai la cat am dat pe ea se merita...dar nu eu vreau mai mult sa o vopsesc ci tata...eu daca plec afara imi iau un mk3

draky90 01-02-10 12:55

Re: Ramnicu Sarat
 
mk3 sa fie GTI??:2gun:

titigeorge 01-02-10 12:57

Re: Ramnicu Sarat
 
eu vreau un 2000 motorina...imi place mult dieselu'....asa mi-ar placea si un 3000 benzinar dar te rupe la consum.

draky90 01-02-10 12:58

Re: Ramnicu Sarat
 
gusturile nu se discuta`....;);)

titigeorge 01-02-10 12:59

Re: Ramnicu Sarat
 
foarte adevarat;)...

Fast_wheels 01-02-10 13:01

Re: Ramnicu Sarat
 
e vorba de VR 6 cu capacitatea cilindrica de 3200......benzina cu 230 cp

titigeorge 01-02-10 13:03

Re: Ramnicu Sarat
 
ceva de genu':http://ford.anunturi-auto.4tuning.ro...p-9273298.html


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2026 4Tuning