Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

D3m0N 07-04-08 16:24

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
2 Attachment(s)
ce ai postat tu ....
Attachment 506337
si ce am vazut eu, putin mai inchis... si plus ca nu era acelasi numar ;) asa ca las`o moarta
Attachment 506338

bmwh548 07-04-08 18:40

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
D3m0N te asigur ca Bentley-ul din Tatarasi e crem. In poze a iesit cam gri...asta e alta poveste. Oricum nu-ti pune nervii cu limuzina...au incercat altii si nu reusit. Mustangul ala negru cu prelata crem l-am vazut in fata la Traian acum cateva ore. Nu am reusit sa vad numarul ca nu a vrut vatmanul sa opreasca sa ii fac poze:lol:

limuzina 07-04-08 20:04

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 1471602)
D3m0N te asigur ca Bentley-ul din Tatarasi e crem. In poze a iesit cam gri...asta e alta poveste. Oricum nu-ti pune nervii cu limuzina...au incercat altii si nu reusit. Mustangul ala negru cu prelata crem l-am vazut in fata la Traian acum cateva ore. Nu am reusit sa vad numarul ca nu a vrut vatmanul sa opreasca sa ii fac poze:lol:

Multumesc ca ma sustii!Cand ma duc la Mitropolie am sa iti pun o lumanare pentru sanatate :D:D!L-am vazut si eu la traian pe la 2:30 cu spatele si cu numere de Vaslui rosii!!:lol::lol:

bmwh548 07-04-08 20:07

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina nu te sustin deloc. Din cate am inteles D3m0N se refera la un alt model de Bentley dar cu aceeasi culoare.

slip 07-04-08 21:08

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 1471336)
ce ai postat tu ....
Attachment 506337
si ce am vazut eu, putin mai inchis... si plus ca nu era acelasi numar ;) asa ca las`o moarta
Attachment 506338

poate reusiti sa cadeti de acord cu o masina pana la urma. Din ce spune unul.. e gri ..din ce spune altul e crem. Bentley-ul din poza reala e crem si l-am vazut ocazional pe A.I.Cuza. Dar uitandu-ma la ambele poze.. cineva se inseala. Ori D3m0N ca a pus poza cu o masinuta in 2 usi.. ori ceilalti care au inteles gresit. Asa ca ajungeti la o concluzie ca sa nu postati doar de dragul de a multiplica posturile la avatar.

Bafta

limuzina 07-04-08 21:13

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Slip sunt deacord cu tine!In tatarasi este bentleyul crem asta e clar!Asta e tot D::DD:D:D:!

D3m0N 07-04-08 22:04

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
da ma am inteles... eu bentley`u lu chescu nu l`am vazut decat in poza postata de limuzina... si se vede clar ca nu`i crem in poza... oricum limuzina ... acum m`am convins ca e belea

bmwh548 08-04-08 16:26

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
3 Attachment(s)
Bentley-ul din Tatarasi e cat se poate de crem. Apare gri in poze dintr-un motiv lesne de inteles: aberatiile cromatice. Orice telefon/camera foto dotata cu un senzor prea slabut si cu un procesor de imagine sub orice critica scoate o culoare in loc de alta. Am vazut si Mustangul negru azi...din nou...are numere rosii de VS. Era parcat in zona Maternitatii. Numarul spate era indoit cam ciudat...Si ca sa fiu ontopic poze cu bijuteria...se pare ca e SL500 nu SL300, dar designul e acelasi.

limuzina 08-04-08 20:06

Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 1473346)
Bentley-ul din Tatarasi e cat se poate de crem. Apare gri in poze dintr-un motiv lesne de inteles: aberatiile cromatice. Orice telefon/camera foto dotata cu un senzor prea slabut si cu un procesor de imagine sub orice critica scoate o culoare in loc de alta. Am vazut si Mustangul negru azi...din nou...are numere rosii de VS. Era parcat in zona Maternitatii. Numarul spate era indoit cam ciudat...Si ca sa fiu ontopic poze cu bijuteria...se pare ca e SL500 nu SL300, dar designul e acelasi.

L-am vazut si eu azi la ora 14:00 in fata la Maternitate!Era parcat cu fata si era spalat, era curatel!

Tim 10-04-08 23:30

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
a ieshit db9-u la plimbare ...si azi in spre bucuresti si in bucuresti am mai vazut 2

bmwh548 13-04-08 12:41

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
3 Attachment(s)
Am vazut si eu Aston-ul ieri...prin Fundatie.
Ceva ontopic: aseara ma intorceam putin ametit acasa si am vazut-o...o bijuterie...din ce imi dau seama are kitul de tuning de fabrica (http://automobiles.honda.com/s2000/s2000-cr.aspx). Din pacate era parcata intr-un loc prea intunecos pentru un amarat de telefon mobil:evil: Avea insemnele dealer-ului pe ea deci presupun ca e inca o masina de show-off a baietilor de la importator.

D3m0N 13-04-08 15:29

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
e veche... pe pacurari e toata ziua .. dak nu`i la honda.. se plimba pe bulevard

CRyS` 14-04-08 18:30

E masina lui Marius Manolache, Directorul de la Honda si Toyota Iasi !

limuzina 03-05-08 20:08

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
Un bentley vazut joi dimineata!

D3m0N 03-05-08 20:42

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
e cel pe care l`ai mai postat o data... numai ca avea numere provizorii ;))


All times are GMT +2. The time now is 19:48.

- Copyright 2026 4Tuning