Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

FSF 28-02-04 21:34

Bine ai venit ,si frumos golfu ala ...

alex_maxx 28-02-04 22:31

...misto masinile !! ....si BINE ai Venit!! :D:):peace:

Tassman 29-02-04 12:53

scaune mercedes
 
Baieti, am si eu o intrebare...de unde pot cumpara 2 scaune fata pentru a le putea pune pe un Mercedes 400 SEL Turbodiesel (Balena) ? Dati`mi va rog niste sfaturi daca stiti unde sunt scaune tapitate in piele, sau daca nu , unde este o reprezentanta care poate sa imi schimbe pielea de pe scaunele fata ...

teddy 29-02-04 18:27

SUCEAVA

RESTACO
Prezentare
Şos. Suceava-Fălticeni Km 3
RO-5800 Comuna Moara
Jud. Suceava

Tel/Fax: 0230 530 709 (Service)
Tel/Fax: 0230 530 710 (Vânzări)

[email protected]

presupun ca asta ar fi o idee... dealerul mercedes din Suceava, probabil ca vei putea face comanda prin ei, pentru ca ma indoiesc ca au asa ceva in stoc.

bafta

teddy 29-02-04 18:31

si intreaba si pe Bazar

tekno 08-03-04 13:38

hmmm
vise:
Skyline
Supra... ce ami... ce viseam ami totzi dintre noi...

indianu 12-03-04 06:52

Ferrari Enzo! cred ca stiti cu totii cum arata.Imi iau la anul sigur!!!!!!!!!!!!!

PS:anul=e vorba de un an lumina............ :( :( sa speram ca nu va fi asa.

tekno 12-03-04 13:58

mmmdeah... e frumos enzo...

catalin rs4 13-03-04 04:12

:lol: :lol: man..daca iti iei un enzo..nu uita..sa ma faci si pe mine o tura cu el.... :) :)

indianu 13-03-04 05:33

Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
:lol: :lol: man..daca iti iei un enzo..nu uita..sa ma faci si pe mine o tura cu el.... :) :)

Da dar cred ca mai repede ma faci tu o tura cu RS4 si apoi la anu cu Porsche sau AMG si mai asteptam pina te dau eu in Enzo....

Sa speram ca o sa ma dau in Ferrari ca dupa aia pot sa mor fericit!!! :D :D :D :D :D :D :D

catalin rs4 13-03-04 05:38

da..man cu ceam ai mare placere..la anul o sami schimb masina sigur..merg mai mult pe porsche dar nu se stie niciodata.... :) man ..fa niste poze la ferrari ..si pune pe forum... 8)

FSF 20-03-04 13:42

3 Attachment(s)
Uitati-va aici la Maybachu asta!! zice ca are motor 6.3L biturbo si face 100 in 4.9 sec si prinde 300 hm/h asta este noul meu visssssss....

OVI 20-03-04 13:51

...de vreme ce e facut de brabus chiar ca rupe asfaltul :lol:

cj82ufo 20-03-04 14:56

la asa masina nu ai ce sa bagi de vina ,poate doar un invidios ar gasi ceva

tekno 20-03-04 17:13

2 Attachment(s)
supreba mashina...
motor Bi-Turbo V12 6300 CC, SOHC 3valve/cilindru. 640hp@5100 rpm, 1025 NM@1750 rpm, 5 viteze automata, 0-100 km/h @ 4.9s, viteza max: 300km/h

PS
uitateziva pe monitoru' din stanga...


All times are GMT +2. The time now is 10:37.

- Copyright 2026 4Tuning