![]() |
Bine ai venit ,si frumos golfu ala ...
|
...misto masinile !! ....si BINE ai Venit!! :D:):peace:
|
scaune mercedes
Baieti, am si eu o intrebare...de unde pot cumpara 2 scaune fata pentru a le putea pune pe un Mercedes 400 SEL Turbodiesel (Balena) ? Dati`mi va rog niste sfaturi daca stiti unde sunt scaune tapitate in piele, sau daca nu , unde este o reprezentanta care poate sa imi schimbe pielea de pe scaunele fata ...
|
SUCEAVA
RESTACO Prezentare Şos. Suceava-Fălticeni Km 3 RO-5800 Comuna Moara Jud. Suceava Tel/Fax: 0230 530 709 (Service) Tel/Fax: 0230 530 710 (Vânzări) [email protected] presupun ca asta ar fi o idee... dealerul mercedes din Suceava, probabil ca vei putea face comanda prin ei, pentru ca ma indoiesc ca au asa ceva in stoc. bafta |
si intreaba si pe Bazar
|
hmmm
vise: Skyline Supra... ce ami... ce viseam ami totzi dintre noi... |
Ferrari Enzo! cred ca stiti cu totii cum arata.Imi iau la anul sigur!!!!!!!!!!!!!
PS:anul=e vorba de un an lumina............ :( :( sa speram ca nu va fi asa. |
mmmdeah... e frumos enzo...
|
:lol: :lol: man..daca iti iei un enzo..nu uita..sa ma faci si pe mine o tura cu el.... :) :)
|
Quote:
Sa speram ca o sa ma dau in Ferrari ca dupa aia pot sa mor fericit!!! :D :D :D :D :D :D :D |
da..man cu ceam ai mare placere..la anul o sami schimb masina sigur..merg mai mult pe porsche dar nu se stie niciodata.... :) man ..fa niste poze la ferrari ..si pune pe forum... 8)
|
3 Attachment(s)
Uitati-va aici la Maybachu asta!! zice ca are motor 6.3L biturbo si face 100 in 4.9 sec si prinde 300 hm/h asta este noul meu visssssss....
|
...de vreme ce e facut de brabus chiar ca rupe asfaltul :lol:
|
la asa masina nu ai ce sa bagi de vina ,poate doar un invidios ar gasi ceva
|
2 Attachment(s)
supreba mashina...
motor Bi-Turbo V12 6300 CC, SOHC 3valve/cilindru. 640hp@5100 rpm, 1025 NM@1750 rpm, 5 viteze automata, 0-100 km/h @ 4.9s, viteza max: 300km/h PS uitateziva pe monitoru' din stanga... |
| All times are GMT +2. The time now is 10:37. |
- Copyright 2026 4Tuning