Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

Eugen_TL 22-11-08 10:39

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by T-E-N (Post 1879430)
AM vazut in seara asta un 350z cred ca era si o mazda crx din ct...am incercat un vum vum da oamenii erau linistiti...ciudat

La lukoil nu? :) i-am zarit si eu ... :) z-ul misto dar mazda urata rau

T-E-N 22-11-08 13:22

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 1879725)
La lukoil nu? :) i-am zarit si eu ... :) z-ul misto dar mazda urata rau

nu pot sa zic ca era urata ... era ingrijita bine si tinand ca are ani destui... eu m-am intalnit cu ei la biserica

Eugen_TL 22-11-08 16:22

Re: Masini vazute in Tulcea
 
nu m-am uitat la detalii...dar numai ca avea proiectoare-led gen AUDI mi-a fost de ajuns :) si puse si la masca radiator urate rau albastre :)))

SEJ 28-11-08 22:57

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by T-E-N (Post 1879430)
AM vazut in seara asta un 350z cred ca era si o mazda crx din ct...am incercat un vum vum da oamenii erau linistiti...ciudat

Poate ai vrut sa zici honda crx... tudor :lol: sau mazda dar nu cred ca crx :-P

T-E-N 29-11-08 10:35

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by SEJ (Post 1892406)
Poate ai vrut sa zici honda crx... tudor :lol: sau mazda dar nu cred ca crx :-P

Era ca alu ala de la care am cumparat celica aia rosie din tablou

SEJ 29-11-08 22:50

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by T-E-N (Post 1892766)
Era ca alu ala de la care am cumparat celica aia rosie din tablou

Atunci era honda crx ;)

cipry91 25-10-09 20:28

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Geox` (Post 1736144)
Ce am vazut azi la meci..mai era un bentley lafel cu numere straine.


creca si la luat pufleanu k dupe numar asa ar parea

kenzor 22-11-09 18:56

Re: Masini vazute in Tulcea
 
opel speedster rosu azi :X cel mai tare din oras :))

Eugen_TL 22-11-09 20:16

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Cel mai tare opel, poate; dar cea mai tare masina ..e departe .

kenzor 24-11-09 09:41

Re: Masini vazute in Tulcea
 
pai care ar fi cea mai tare?:D
nu am vazut prea multe masini de genu,recent :p

kenzor 25-11-09 09:31

Re: Masini vazute in Tulcea
 
subaru impreza stock =p~ azi,la pelican
ford ST portocaliu :x

Eugen_TL 25-11-09 11:04

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by kenzor (Post 2832008)
pai care ar fi cea mai tare?:D
nu am vazut prea multe masini de genu,recent :p


N-are rost sa ti le insir, dar m-ai plimba-te, vei descoperi singur masini mai tari.

T-E-N 25-11-09 12:36

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 2835283)
N-are rost sa ti le insir, dar m-ai plimba-te, vei descoperi singur masini mai tari.

MAI MAI MAI MAI MAI . Cu cine ai facut romana ma ?

Eugen_TL 25-11-09 13:44

Re: Masini vazute in Tulcea
 
haha =)) cu MOISEI tu?

Din graba frate, crede-ma pe cuvant.

corect era "mai plimba-te" "m-ai" se foloseste in " m-ai pisat la faza asta " :)) nu tudor? :)) asta asa sa vada lumea ca stim ceva.

kenzor 25-11-09 17:51

Re: Masini vazute in Tulcea
 
grea limba romania :lol:
am vazut eu mai multe,da nu stau dupa ele :p


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning