![]() |
nissan 350Z?
|
O sa radeti rau de mine dar as risca sa spun ca e un Pegeout modificat dupa ideea de nissan!! Un 206 cabrio!!
|
Re:
Quote:
shi cu faruri de celica?????? oricum e ceva aiurea de tot!! |
http://communities.zeelandnet.nl/dat...showpage=27368
AICI SE GASESTE POZA!!! Da tot nu scrie ce e!! am cautat de mi-au sarit ochii am dat search pe google la dsc00199 sau cat era si era abia pe page 27 :lol: |
eu pun pariu ca este 350Z!!!
|
pai aia din fata e HONDA S200 si cealalta este Opel Tigra
|
Cea neagra din stanga este Opel Tigra cu faruri de Fiat Punto(dak nu ma inshel)!
Iar cea din centru... Draqu` shtie :lol: :P |
Pun rinichii la bataie ca este Mazda Miata. Priviti geamul lateral ca este format din doua bucati, cel mic si triunghiular si cel care coboara. Ce alt roadster are asa geamul ??? S2000, 350 Z cabrio - NU !!!!!!!!!!!
|
Hmmmm!!!!
Tind sa ii dau dreptate lui Hondaru, dar tot nu sunt singur, deoarece sunt f multe diferente intre masina aia si Miata, dar are dreptate in legatura cu geamul lateral si in + si parbrizul este identic!!! |
Eu zic ca e Z3 80% .
|
|
Ma refer la poza din linkul lui mpa
|
La poza aia nu putem sa dam decat cu presupusul ca nu o sa avem o confirmare concreta :roll:
Hondare pune tu o poza ca ai raspuns corect la poza lui xxdadixx :) |
din cate am tot studiat si eu , Miata are parbrizul si geamurile laterale exacte deci sa conchidem ca e Miata si sa trecem mai departe?
baga moderatorul alta pozna? |
Ok hai 99.9999999999 % ca e Z3! Demonstratzi ca nu e!
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:45. |
- Copyright 2026 4Tuning