Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA partea a IV-a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3213-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iv.html)

ffocus 09-02-05 13:43

nissan 350Z?

mpa 09-02-05 13:47

O sa radeti rau de mine dar as risca sa spun ca e un Pegeout modificat dupa ideea de nissan!! Un 206 cabrio!!

HAL 09-02-05 13:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ffocus\"
nissan 350Z?

m-am gandit shi la varianta asta dar cabrio????

shi cu faruri de celica??????
oricum e ceva aiurea de tot!!

mpa 09-02-05 14:52

http://communities.zeelandnet.nl/dat...showpage=27368

AICI SE GASESTE POZA!!!
Da tot nu scrie ce e!!
am cautat de mi-au sarit ochii
am dat search pe google la dsc00199 sau cat era si era abia pe page 27 :lol:

shadow 09-02-05 14:55

eu pun pariu ca este 350Z!!!

alexutzu 09-02-05 15:38

pai aia din fata e HONDA S200 si cealalta este Opel Tigra

CT-87-ADY 09-02-05 16:11

Cea neagra din stanga este Opel Tigra cu faruri de Fiat Punto(dak nu ma inshel)!
Iar cea din centru... Draqu` shtie :lol: :P

Hondarul 09-02-05 20:53

Pun rinichii la bataie ca este Mazda Miata. Priviti geamul lateral ca este format din doua bucati, cel mic si triunghiular si cel care coboara. Ce alt roadster are asa geamul ??? S2000, 350 Z cabrio - NU !!!!!!!!!!!

shadow 09-02-05 21:19

Hmmmm!!!!
Tind sa ii dau dreptate lui Hondaru, dar tot nu sunt singur, deoarece sunt f multe diferente intre masina aia si Miata, dar are dreptate in legatura cu geamul lateral si in + si parbrizul este identic!!!

xxdadixx 09-02-05 21:23

Eu zic ca e Z3 80% .

B|shOp-VR6 09-02-05 21:41

Seamana cu prelude modificat grav

http://communities.zeelandnet.nl/data/klopmeijer/

B|shOp-VR6 09-02-05 21:45

Ma refer la poza din linkul lui mpa

Sc0OTeR 09-02-05 21:57

La poza aia nu putem sa dam decat cu presupusul ca nu o sa avem o confirmare concreta :roll:
Hondare pune tu o poza ca ai raspuns corect la poza lui xxdadixx :)

florin_cars 09-02-05 22:06

din cate am tot studiat si eu , Miata are parbrizul si geamurile laterale exacte deci sa conchidem ca e Miata si sa trecem mai departe?
baga moderatorul alta pozna?

xxdadixx 09-02-05 22:13

Ok hai 99.9999999999 % ca e Z3! Demonstratzi ca nu e!


All times are GMT +2. The time now is 07:45.

- Copyright 2026 4Tuning