Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

B-14-BYE 20-01-07 16:08

Re: Oltcit Trs
 
craiova fiber plast !

bogdanlascu 20-01-07 16:39

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 705975)
nu mai e de vanzare... urmeaza dvd si ecrane si interioru facut marfa.. o parte l-am facut ! si jante bineinteles !! sa va explice magos ce reprize in trepte are masina mea :D

ce reprize poate sa aiba? un trs-u normal cum are toata lumea (care are trs)

Dumitru Cristian 20-01-07 18:36

Re: Oltcit Trs
 
Ms mult mult!(in poza la fiberplast nu arata la fel)

Magos 21-01-07 00:16

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 705975)
nu mai e de vanzare... urmeaza dvd si ecrane si interioru facut marfa.. o parte l-am facut ! si jante bineinteles !! sa va explice magos ce reprize in trepte are masina mea :D

ahaaa.... te-a intaratat RS'u!! :D:D

Cataline mama... Marfa masina.. Insane driver.. Dar eu ma jur ca nu mai urc ever cu tine in masina... :oops: :oops: :oops: sper ca ai vazut ca ma tineam de tot ce apucam... cu o mana de maner, cu alta de scaun si cu un picior sprijinit in spatele lui Mike.. =))

e_Max 23-01-07 21:47

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 707515)
ahaaa.... te-a intaratat RS'u!! :D:D

Cataline mama... Marfa masina.. Insane driver.. Dar eu ma jur ca nu mai urc ever cu tine in masina... :oops: :oops: :oops: sper ca ai vazut ca ma tineam de tot ce apucam... cu o mana de maner, cu alta de scaun si cu un picior sprijinit in spatele lui Mike.. =))

frate eu peasta niciodata nam intzeleso drumurile publice asociate cu viteza
FRATE CE AVETZI IN CAP vretzi curse mergetzi la oradea

Laure2fast 23-01-07 21:55

Re: Oltcit Trs
 
viteza ucide :lol: :lol: :lol:

Ja_Rule 23-01-07 23:09

Re: Oltcit Trs
 
te ia si inima .. poti sa si mori ... atentie !!!

B-14-BYE 24-01-07 09:02

Re: Oltcit Trs
 
si masinile tunate sucesc gatu la oameni :P

Magos 24-01-07 13:26

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by Ja_Rule (Post 712272)
te ia si inima .. poti sa si mori ... atentie !!!

cred ca eu aveam tensiunea 100!! :???:

**COSMIN** 24-01-07 14:35

Re: Oltcit Trs
 
doarr4u17 Te Invit La Un Tuning Day In Giurgiu....Daca Esti Interesat Da-mi Un PM Cu Id Tau Si Itzi Voi Da Detalii Si Mai Vorbim Acolo...Apropo Bafa In Continuare Cu Masinutza Ta...Chiar Imi Place ...RESPECT...!! Astept Un Raaspuns De La Tine....Mai Este Cineva Interesat?...Astept PM..!!

Acc3l3ratoR 24-01-07 16:27

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

si masinile tunate sucesc gatu la oameni
Asta am observat si eu cand l-am avut pe gigel....
dar sa dus saracu...:cry:

Magos 24-01-07 16:28

Re: Oltcit Trs
 
=))=))=))

ooo da...

R.I.P!!!

Radu.Dobromirescu 27-01-07 22:49

Re: Oltcit Trs
 
Da sincer si mie im place...sa nu o vinzi k e pacat

Ja_Rule 27-01-07 23:38

Re: Oltcit Trs
 
cataline sa ai grija de ea frate ca e pacat daca pateste ceva .. sincer

B-14-BYE 28-01-07 16:25

Re: Oltcit Trs
 
delcou schimbat. fise TESLA bujii NGk capac delcou nou. modul de aprindere electrnica schimbat cu unu francez.. DUCLIER .. sa nu mai fie ro :P


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning